Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-09-12, 11:34   #81
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

85985 ty nie masz o niczym pojęcia... GM? A SG to co innego. Pomaga?? Na postaci Quaino? A nikt bana nie dostanie za powiedzenie w grze "k***a". Przeczytaj regulamin, a się dowiesz kolego. To działa przy nadmiernym wyzywaniu i to przede wszystkim, gdy wyzywana jest osoba. A, że niektórzy nie panują nad nerwami, a popisanie w grze paru brzydkich słów ukoi ich urażoną ambicje to ich sprawa.

Proszę zacytuje : c) nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy;
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 12:06   #82
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
I nie mów mi żę banuje coll jak i Exorit... Z Exorit dostaje po 15 osób bana a z coll 1-2??
A wypiszesz mi tutaj dokładną listę zbanowanych oraz ich przestępstwa? Ja w tej kwestii popieram Eremce, powinno być ujawnione kto z coll i exo dostał bana, za co i od kogo, to by przynajmniej rozwiało wątpliwości. Tylko wtedy z kolei pewnie zacznie się płacz że ujawnia się prywatne informacje.

Chciałbym też przypomnieć że coll mając wszechmocnych sg ostatecznie przegrało wojnę i exo rządziło z 3 miesiące, czyli chyba nie jest tak że serwer nie ma przyszłości, co? Obecność SG nie ma tu nic do rzeczy, lepsze zgranie i poświęcenie oraz determinacja i wszystko wygrasz, nieważne przeciwko komu walczysz.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 12:42   #83
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Wystarczy ze Merv gada z kolegą z collegium . Kolega z collegium napisze do niego np "Ja pierdole,ale sie najebałem. No kurwa mac zajebista impreza,ja pierdole" I Merv odpisze mu normalnie nie wyciągając żadnych konsekwencji. Natomiast gdy by gracz z Exorit tak napisał dostał by notkę od razu. Dlaczego bo walczy po przeciwnej stronie wojny. A że musi dostać notkę za przeklinanie to popieram to w 100 % Bo jest zakaz w regulaminie tak? Tylko chodzi mi o to że Merv powinien dać notkę koledzę z Coll bo też złamał regulamin,a nie przymykać oko ! Tak właśnie tak niby Merv banuje ludzi słusznie bo łamią regulamin ale to powinno iść w dwie strony ! I nie mów mi żę banuje coll jak i Exorit... Z Exorit dostaje po 15 osób bana a z coll 1-2??
Rozumiem, że swoje słowa opierasz na dokładnych statystykach i masz pod ręką procent zbanowanych osób przy łamiących regulamin w obu klanach...

Przepraszam, ale jesteś śmieszny. Po pierwsze radzę przeczytać regulamin - zakazane jest nadmierne przeklinanie, czyli 'ja pierdolę' mogę sobie powiedzieć, ba - całkiem bezkarnie, przy mnie także. W dodatku, zapis ten nie obowiązuje na kanałach prywatnych, także w PW możecie się wyzywać do woli. Co ważniejsze - SG będąc w klanie wymaga od swoich kolegów większego respektowania regulaminu niż od Exorit, pilnuje i sprawdza ich częściej. To samo jest w przypadku moim i doradców. Wystarczy przecież, by jakiś gracz się przypadkiem przyznał do łamania regulaminu na vc. Oczywiście, nie jest to podstawą do bana, lecz do wielokrotnych kontroli jak najbardziej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-12, 01:41   #84
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Taaak. Każden jeden za powyższy przykładowy tekst dostanie upomnienie na głównym kanale bądź to na priv. Tyle, że jeden odpowie "spoko, już nie będę", a drugi "spierdalaj, inni mogą". Komu należy się notka?

@Miczu, była propozycja wprowadzenia takiej właśnie publicznej listy kar. I to Marek właśnie najmocniej jej bronił, ciekawe, czemu. ;)
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-12, 00:33   #85
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie Dobrze

@Slythia wydajesz się spoko mądrą kobietą więc daj
sobie spokój z usprawiedliwianiem innych.
Tutaj posty czytalem i w aferze ROKITA. I idzie zauważyć w twoich postach że troche sie gubisz. Piszesz ze cos widzialas potem ze nie,byl bot i ze nie bylo , dokladnie nie bede przypominać bo pisze z telefonu , ale po prostu krecisz broniąc znajomych.
A czasami jasne ze mozna delikatnie przymknąć oko , wtedy bedziecie fajnymi SG/MG ,ale bez przesady. Bo wiele osob sie czuje jak by byli gorsi ,a nie macie serwera tylko dla znajomych administracji.
Jak ktos lamie regulamin to od razu niech poniesie konsekwencje. Akcja ROKITA. No jak Ty mozesz pisać że, czy znajomy czy nie to dostanie i tak kare jeszcze dopisałaś , że znajomi tymbardziej surowo. A po drodze na rokite pisałas że byl bot i kto tam otrzymał bana? Nikt. Pozwolilaś dalej kontuować akcje. Dziwne .Mogliście od razu bota zbanować. Są tu jeszcze ludzie logicznie i ogolnie myslacy i wiedza jak wy jestescie sprawiedliwi. Cokolwiek po moie ktoś mocnego napisze to i tak są gracze co wiedza jaka prawda jest.
@Administracjo powodzenia ,aby bylo lepiej.
Juju
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-12, 10:26   #86
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
@Slythia wydajesz się spoko mądrą kobietą więc daj
sobie spokój z usprawiedliwianiem innych.
Tutaj posty czytalem i w aferze ROKITA. I idzie zauważyć w twoich postach że troche sie gubisz. Piszesz ze cos widzialas potem ze nie,byl bot i ze nie bylo , dokladnie nie bede przypominać bo pisze z telefonu , ale po prostu krecisz broniąc znajomych.
A czasami jasne ze mozna delikatnie przymknąć oko , wtedy bedziecie fajnymi SG/MG ,ale bez przesady. Bo wiele osob sie czuje jak by byli gorsi ,a nie macie serwera tylko dla znajomych administracji.
Jak ktos lamie regulamin to od razu niech poniesie konsekwencje. Akcja ROKITA. No jak Ty mozesz pisać że, czy znajomy czy nie to dostanie i tak kare jeszcze dopisałaś , że znajomi tymbardziej surowo. A po drodze na rokite pisałas że byl bot i kto tam otrzymał bana? Nikt. Pozwolilaś dalej kontuować akcje. Dziwne .Mogliście od razu bota zbanować. Są tu jeszcze ludzie logicznie i ogolnie myslacy i wiedza jak wy jestescie sprawiedliwi. Cokolwiek po moie ktoś mocnego napisze to i tak są gracze co wiedza jaka prawda jest.
@Administracjo powodzenia ,aby bylo lepiej.
Juju
Nigdzie nie zaprzeczam sama sobie, musiałeś coś pokręcić :).

Po pierwsze, przyznałam, że najprawdopodobniej przy pierwszym demonie ktoś miał włączonego bota. Jednak nie jestem teraz w stanie stwierdzić kim była ta osoba, czyli - nie mogę nałożyć na nikogo kary. Możemy jedynie zgadywać, lecz są to zbyt słabe podstawy do zbanowania kogokolwiek.

Chciałabym także zapewnić, że nie przymykam oka na niczyje wykroczenia, niezależnie od tego, czy jest moim znajomym czy też nie. Ba, właśnie ta druga grupa ma większe szanse na ewentualne skrócenie kary.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin