Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-05-11, 17:20   #31
tygrys21
 
Avatar tygrys21
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Polska
Postów: 31
Domyślnie

nie rozumiem wypowiedzi typu 'słodka idiotka' .. znasz ją ? :)
pochopnie kogoś oceniając po pisowni i to przed komputerem nic nie świadczy
więcej szacunku chodź sam nie jestem lepszy czasami .. ale bez przesadyzmu Panowie i Panie :)
tygrys21 jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 00:11   #32
Zioomek
 
Avatar Zioomek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z tad?
Postów: 1
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Zioomek
Domyślnie

no zdarzylo sie tak nie inaczej, ja tez wbijalem pare razy ale 25 lvl bo wtedy crash byl i do tego padlem i tez juz mowilem nie bede gral ale na razie nie mamy +80 lvl wszyscy zeby miec az takie itemki ze nikt ich niema... da sie rade odrobic a "Ci tam u góry" niech czuwaja zeby takich rzeczy wiecej nie bylo xd8)
a jak bylby jakikolwiek crash w przyszlosci to nie grac i nie nabijac od nowa lvl i potem znow sie denerwowac tylko poczekac az bedzie wszystko sprawne w 100% cierpliwosc poplaca a puki co poczatki gry wiec nie oczekujmy w koncu na poczatek cudow ;)
Zioomek jest nieaktywny  
Stare 28-05-11, 15:56   #33
Denny
 
Avatar Denny
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Ludzie, pomyślcie!
Serwer wystartował nie tak dawno. Cwaniaczki odkryły możliwość crash'owania gry to ją wykorzystali. Po pierwszym crash'u powinniście zachować ostrożność - poczekać około 1 - 3 dni aż się uspokoi, a nie chodzić bezmyślnie na exp'a i padać po każdym, sami wiecie czym.

Teraz administracja złapała ludzi, którzy korzystali z crash'ów to klonowania przedmiotów. Wszystko wróciło do normy. A jak mieli temu zapobiedz? Myślicie, że te 20 osób które grało na testowym serwerze znaleźliby takie bug'i ? :\

Pozdrawiam.
Denny jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 19:06   #34
Mister
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Witam, narazie nie gram na Altaronie lecz mam zamiar zacząć tu grać. Grałem dłuższy czas w Tibie i myślę że mogę uważać się za doświadczonego gracza, przestałem grać z powodu zmiany systemu pvp.

Przyglądam się temu postowi i chciał bym dodać kilka zdań od siebie:
- miałem okazję być kontrolowany 2 razy przez MG w Tibi za każdym razem odpisałem, ba nie czekałem lecz ja pierwszy napisałem ,,Witam, Mistrza Gry mogę w czymś pomóc :D ?,, a więc Bergusek masz obowiązek odpisywać do MG nie musisz wdawać się w rozległe pogawędki tylko krótka odpowiedz na pytanie MG i grasz sobie w milczeniu dalej :D
- jeśli chodzi o zwracanie się do administratorów to oczywiście możesz wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób napisać że są nie kompetentni, niesprawiedliwi że faworyzują innych graczy itp. ale w żadnym wypadku nie masz prawa ich obrażać, używać sformułowań typu ,,słodka idiotka,, za takie coś należy się ban !
- co do błędów występujących czy problemów typu ,,serwer padł,, tu Bergusek ma racje należny informować graczy wystarczy komunikat na forum typu ,,Serwer zostaję wyłączony z powodu problemów technicznych, pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za problemy. ,,
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.

Gracze powinni być wyrozumiali ponieważ myślę że Altaron jest jeszcze na etapie docierania się, jeżeli powstają jakieś problemy to należy je usuwać i nie dopuszczać do ich powtarzania, a wszystkie nie jasności powinien rozwiązywać spokojny dialog.
Mister jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 19:22   #35
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
- co do błędów występujących czy problemów typu ,,serwer padł,, tu Bergusek ma racje należny informować graczy wystarczy komunikat na forum typu ,,Serwer zostaję wyłączony z powodu problemów technicznych, pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za problemy. ,,
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.
Nie zawsze wiemy co jest przyczyną błędów, a jak wiemy, to mówimy. Proste.

Nie widzi mi się, żebym musiał biegać w jednym wdzianku. Co za różnica? I tak po nicku idzie poznać kto MG/SG, a kto nie.
A co do pomagania gildii... popytajcie ludzi jak ja im pomagam na expie, haha. Na pewno będą mieli dużo do powiedzenia. ;]
Wicked jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 19:24   #36
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Dodam jeszcze fakt, że w klanie jest nie SG Kael, a Rekhyd, który założył ten klan przed pojawieniem się SGa w grze.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 31-05-11, 23:26   #37
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mister Zobacz post
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.
Kael, właśnie! Zostałeś bezprawnie przyjęty do Sin'Selemy! Masz napisać opowiadanko! :D Żądam komisji śledczej! :p
Kosiek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin