Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-11, 16:15   #21
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Drugiej części posta w ogóle nie rozumiem.

Nie było komunikatu gdyż sami nie wiedzieliśmy co w nim umieścić, zwłaszcza na początku. Póki nie było technicznych nie wiedziałam, co się stało, czy to się powtórzy, dlaczego serwer padł etc. Później zaś zajmowaliśmy się naprawianiem serwera, dopiero kiedy wszystko w miarę działało coś napisałam. Takie dostałam instrukcję od 'góry', więc się jej podporządkowałam.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:15   #22
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
hehe rozumiem uznasz i zbanujesz a jako dowód bedzie twoje słowo bo moje przecież nie ma znaczenia a screen nie dowód i koło sie zamyka jak by nie patrzeć du..pa
eh
Możesz się odwołać i w logach się sprawdzi czy mi odpisaleś czy nie. ;)
Nie banuję nikogo za darmo, a często odpuszczam gdy mam wątpliwości i dodaje do VIP, żeby zajrzeć z 3x częściej potem.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:32   #23
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jeśli nie widzieliście jak mówisz co napisać to wystarczyło prawdę a by napisać zdanie nie trzeba wiele- Na stronie głównej -Nie znamy przyczyny występujących problemów ,pracujemy nad tym w miarę postępu prac prowadzonych przez nas będą informacje aktualizowane
wówczas wiem że nie siedzę głęboko w czyimś zadku i siedzę cicho i wspieram tych co liczą się ze mną
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:49   #24
Ghoost Assasin
 
Zarejestrowany: Maj 2010
Postów: 0
Domyślnie

Wdech - wydech... wdech - wydech... wdech - wydech...

Już? A teraz ładnie, grzecznie i cacy napisz kto zabrał Ci klocki (czyt. co ci się nie podoba)... Tylko tak, aby nie trzeba było się głowić nad tym co chcesz nam przekazać.
Ghoost Assasin jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:59   #25
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Masz racje pooddychaj troszkę i skup się czytając od początku tam jasno napisane
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 17:14   #26
dorotkay
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Być może nie w temacie i być może nikogo nie obejdzie - to wszystko sprawiło że mam dość tej gry i pewnie powiecie nich sobie idzie a mi jest przykro :( Wczoraj 3 razy wbijalam lvl 28 trzy razy cofalam sie z expem ,domek kolejny raz wyczyszczony a dzis 2 x ded ktoś powie co tam a mi jest zle :( ktos inny napisze oddadza mu bp oddadza skile lvl a 200 innych skonczy gre :(
dorotkay jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 17:51   #27
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Z tego co widze to lvl nikt nie dostał spowrotem. Zresztą jak był taki spam crashy nie musiałaś expic..
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 18:22   #28
dorotkay
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Pewnie ze nie musialam nic nie musialam ale tez nic i nikt nie musial mi psuc prawda ?
dorotkay jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 18:37   #29
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@Marshia, nie oddajemy nikomu rzeczy utraconych w wyniku błędów. W tym wypadku na dodatek była to wina samych graczy, którzy znaleźli lukę i wykorzystywali ją dla własnych celów.
Wszyscy dostali jednakową rekompensatę, nie rozpatrujemy indywidualnych skarg/strat, bo zwyczajnie nikt nie dojdzie czy faktycznie tak było jak mówisz.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 25-05-11, 06:18   #30
dorotkay
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
@Marshia, nie oddajemy nikomu rzeczy utraconych w wyniku błędów. W tym wypadku na dodatek była to wina samych graczy, którzy znaleźli lukę i wykorzystywali ją dla własnych celów.
Wszyscy dostali jednakową rekompensatę, nie rozpatrujemy indywidualnych skarg/strat, bo zwyczajnie nikt nie dojdzie czy faktycznie tak było jak mówisz.

Ja niczemu nie zawiniłam nie otrzymałam jakichkolwiek korzyści wiec to co piszesz jest krzywdzące dla całej rzeszy szarych myszy takich jak ja Ta rekompensata jak mowisz dla mnie nie wnosi nic bo mam promocje i jesli bede miala ochote kupie nastepna, natomiast nie jestem uszczesliwiona strata czasu jaki poswiecilam wbijajac exp co do itemek w domku nie twierdze ze maja kolosalna wartosc w przeliczeniu na kase ale maja wartosc sentymentalana dostalem je w prezencie
dorotkay jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin