Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tymi zmianami?
Tak! Chcę się napierdalać pod depo na serwerze pvp. Te strefy to był zły pomysł. 5 9.26%
Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają. 18 33.33%
Tak! Reset do dobry pomysł. 27 50.00%
Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp. 14 25.93%
Nie. Po co komu non-pvp, macie strefy, nikt was nie bije i jeszcze wam mało? 11 20.37%
Nie. Resetu nie będzie. 10 18.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-18, 22:12   #41
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Nie muszę robić resetu by rozwiązać ten problem. Wystarczy, że cofnę chamsko zdobyty exp :). Sam proceder zaś uniemożliwię, ale system zostawię - idea jest fajna i dobrze się sprawdza, gdy jest wykorzystywana tedy, gdy trzeba.

Jak napiszesz choć jednego posta bez mało subtelnej ironii dam Ci ogórka.
Załóżmy, że to zrobisz. Zastanawia mnie jak to będzie wyglądało? Osoby które dostały stracą, a osoby które oddały odzyskają? Czy może zostanie podliczone i odjete?

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 14-08-18 o 07:43
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 22:47   #42
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Załóżmy, że to zrobisz. Zastanawia mnie jak to będzie wyglądało? Osoby które dostały stracą, a osoby które oddały odzyskają? Czy może zostanie policzone i odjete?
Cofnie expa, serwer umrze do końca
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 00:41   #43
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Hehe a bym zobacz jak topka w chwilę się zmienia :)
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 07:57   #44
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Gdyby ludzie kręcili większe expy a nie 700k/h (o zgrozo, pomijając magów nekro) to by się nie bawili w takie cudawianki :D
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 08:21   #45
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Gdyby ludzie kręcili większe expy a nie 700k/h (o zgrozo, pomijając magów nekro) to by się nie bawili w takie cudawianki :D
Tak, bo bez tego mieliby 300setne utopione w talarach
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 09:09   #46
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Mam wrażenie, że na fakt nadużywania warmode marudzą ci, którzy sami maczali w tym palce.
To śmieszne.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 09:41   #47
saju125
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 51
Domyślnie

oddali expa, teraz chcą "resetu, cofnięcia". "Sprzedam Ci expa bo już nie będę grał" >> 2 tyg później "Odebrać im expa, bo co to ma być?!"

Przed Linczem.
Tak, wiem że głównie chodzi o mnie, top1, w tym wbitego swojego expa z 50kk kupionego 150kk, ale wydaje mi się że ludzie sprzedający/oddający expa z własnej woli, powinny się zatkać ogórkiem i milczeć. Jedynie rozumiem Milerusa, który przez to stracił Topke. Jeżeli chodzi o odbiór expa, jak odróżnić zdobytego expa po otrzymaniu expa, bo parodią jest to że w tym momencie gdybym oddał 60lv swojego expa, wbiłby ktoś 220-225. Mówicie jeszcze o braku rywalizacji? JAKIEJ RYWALIZACJI JAK OD PÓŁ ROKU gra tyle samo ludzi. Oddawanie expa doda wam rywalizacji, skoro chcecie, bo jeżeli oddam expa komuś, to dostanie się top15, będzie grał, to masz zawsze tą jedną osobę więcej w "rywalizacji". Kończę, dalszej dyskusji nie prowadzę. PEACE!
saju125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 09:53   #48
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jak dla mnie to raczej sprawa z gatunku:
IV Podczas gry zabronione jest:
1 sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL

Tworzenie gildii pod "wymianę" expa to już w ogóle podpada pod zorganizowaną grupę przestępczą. Ale ja tylko teoretyzuję...
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 10:05   #49
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Mam wrażenie, że na fakt nadużywania warmode marudzą ci, którzy sami maczali w tym palce.
To śmieszne.
No tak średnio bym powiedział xD
Marudzę, ale jak nie cofną to też nic się nie stanie. Akurat osoby które pobraly expa są w miarę normalne i można się dogadać. A jeśli odbiorą im expa, to jestem przekonany że odechce im się grania, straci się też ludzi do gry. Trzeba ocenić czy większej ilości przeszkadza ten fakt i faktycznie wrócili by gdyby ten exp z warmode został zebrany

Ostatnio edytowane przez 5310053 ; 14-08-18 o 10:14
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-18, 10:28   #50
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
No tak średnio bym powiedział xD
Marudzę, ale jak nie cofną to też nic się nie stanie. Akurat osoby które pobraly expa są w miarę normalne i można się dogadać. A jeśli odbiorą im expa, to jestem przekonany że odechce im się grania, straci się też ludzi do gry. Trzeba ocenić czy większej ilości przeszkadza ten fakt i faktycznie wrócili by gdyby ten exp z warmode został zebrany
Nie średnio, posprawdzałem przecież, widać jeszcze całkiem świeże, wakacyjne deski.

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, by wiele osób postrzegało to jako duży problem. Zostanie otwarty serwer, na którym będzie można się wyżyć w pvp, a community pvp zostanie stabilną oazą. Na szczęście osoby z obecnej topki na community pvp nie wyglądają na tyle krwiożerczo, by nagle miały trzymać rygor i mordować każdego, kto wyjdzie poza strefę non pvp.

Inaczej by było, gdyby te lvle osiągnęli ludzie, którzy nie widzą przyjemności poza destrukcją wtedy serwer community pvp skazany byłby na śmierć. Ale to nadal tylko gdybanie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin