Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-18, 13:57   #171
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Sorry chłopaki za moje wcześniejsze posty. Powinienem czytać ze zrozumieniem, ale nie sądziłem, że doczekaliśmy się war otsa.

Opcja: 1 ,,5 neutrali na krzyż, mniejszy fun dla gildi walczących''

Ta opcja to wasze widzimisię homoniewiadomo co serwera, gdzie neutrale będą na początku oszczędzane przez małą ilość fragów, a później i tak będa hunted jak diremawy w grudniu. Jeśli później nie będą hunted jak diremawy w grudniu to znaczy, że a. już nie sa neutralami b. nie grają już na serwerze resetowanym c. nawet nie zaczeli grać na resetowanym serwerze :c

Diremaw w grudniu to był taki najbardziej expodajny i lootodajny potworek wprowadzony przez ostatnie 21 lat w grze tibia. Hunted był fhuj


Opcja 2. ,,3 neutrale na krzyż, optymalny fun dla gildi walczących''

Proponuje powrót do 30 pkt pvp. 15pkt = rs, a 30 pkt = blokada

Za gracza otrzymujemy 1 pkt.

Wiem, że jest warmode, ale skoro serwer ma i tak być resetowany, to nie będę użerać się z neutralem(tak, na poczatku serwera jacyś będą), który siedzi mi na respie tylko po prostu go zajebie xD
Neutrale jeśli jacykolwiek będą (na starcie powinni jacyś być) to i tak szybko pouciekają lub dołączą do walczących teamów.
Raczej nikt nie będzie dbał czy rozwijał nie wiadomo jak swojej postaci z wiedzą, że i tak zostanie usunięta - szczególnie neutral dla którego rozwijanie swojej postaci to jedyne co może robić.


Opcja 3: ''1 neutral na krzyż, większy fun dla gildi walczących.''


Enforced-pvp. Czyli exp za ludzi i brak fragów.


Opcja 4: Cieszący się neutral

Niestety w żadnej wyżej wymienionej opcji nie widzę cieszącego się neutrala, a ja mam dobre serducho, więc zaproponuje coś każdemu neutralowi, który zacznie grać na resetowanym serwerze. Jeśli neutral będzie zbierał mi plastry miodu i skrzydła nietoperza oraz kompletował mi war plecaki ze swoich zasobów, to dostanie odemnie protekcje i będzie mógł grać w tych cięzkich czasach altaronowych.

Niestety wiem, że nawet jeśli na start przyszłoby wiele cieszących się neutrali to nawet z moją protekcją i tak zastanawialiby się nad sensem ich istnienia.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 13:57   #172
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Tak teraz jeszcze naszła mnie taka zagwozdka. Że na tym servie będą aby magi i może parę zwiadów :D granie wojem trochę mija się z celem przy 3 miesięcznym resecie. Chyba ze pójdą jakieś upgrade dla tych profesji.
Na 3 edycji poświęciłem może 1 dzień na skilowanie a reszta to pny. Postać może nie była nie wiadomo jak op ale jakoś top 3 było przez dobry miesiąc . Na wojnach tez swoje robiła więc trochę poleciałeś z tym ,że wojownik nie wiadomo ile musi skilować (bo to chyba miałeś na myśli)
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:15   #173
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Tak teraz jeszcze naszła mnie taka zagwozdka. Że na tym servie będą aby magi i może parę zwiadów :D granie wojem trochę mija się z celem przy 3 miesięcznym resecie. Chyba ze pójdą jakieś upgrade dla tych profesji.
W sumie coś w tym jest, nie zdziwilbym sie jakby rycerz był zmuszony do robienia teamhuntów 24/7 zeby chociaz troche zblizyc sie do reszty profesji w teamie.


Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Na 3 edycji poświęciłem może 1 dzień na skilowanie a reszta to pny. Postać może nie była nie wiadomo jak op ale jakoś top 3 było przez dobry miesiąc . Na wojnach tez swoje robiła więc trochę poleciałeś z tym ,że wojownik nie wiadomo ile musi skilować (bo to chyba miałeś na myśli)
Mówisz o sytuacji jak expiłeś z najbardziej niezbalansowanym spellem i rycerz ele kręcił więcej expa niż jakakolwiek inna profesja na serwerze? XD No wcale postać nie była op
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:22   #174
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Na 3 edycji poświęciłem może 1 dzień na skilowanie a reszta to pny. Postać może nie była nie wiadomo jak op ale jakoś top 3 było przez dobry miesiąc . Na wojnach tez swoje robiła więc trochę poleciałeś z tym ,że wojownik nie wiadomo ile musi skilować (bo to chyba miałeś na myśli)
Gdzie ja napisałem o skilowaniu? Miałem na myśli ze nie będzie sensu granie wojem bo na warze i tak chuja zrobi będąc 100 lat za murzynami z lvlem od magów. Na chuj wie której edycji która się zaczęła w zeszły wrzesień byl spell ktory byl OP i nawet na OB mogl biegac z tym i spamowac, teraz go juz nie ma wiec zakładająć ze woj bedzie mial 50-60 lvl to Mag bedzie juz po 90-100 bijac go z pela alukow bo szkoda kul na typa.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:29   #175
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Co do rycka pvp to muszę się zgodzić z Makonem, że za wiele nie bije. Ale czy ma bić? Rycek na tych serwach będzie tylko i wyłącznie do teamhuntow, a skoro jest loot x2 to już od 50lvl rycek sklei ekipę na hydry. Czy będzie aż tak do tyłu? Nie sądzę. Rycek na pvp to tylko pionek do stania w bitce,nie róbcie z niego maga, bo to sie mija z celem.
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:32   #176
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał pepeszka Zobacz post
W sumie coś w tym jest, nie zdziwilbym sie jakby rycerz był zmuszony do robienia teamhuntów 24/7 zeby chociaz troche zblizyc sie do reszty profesji w teamie.




Mówisz o sytuacji jak expiłeś z najbardziej niezbalansowanym spellem i rycerz ele kręcił więcej expa niż jakakolwiek inna profesja na serwerze? XD No wcale postać nie była op
expilem z odes rago na mysmeniach a potem na profanach z magiem duchownym jak juz tak bardzo chcesz wiedzieć - odes rago wchodzilo mi po 200-300 w mysmenice wtedy.

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Gdzie ja napisałem o skilowaniu? Miałem na myśli ze nie będzie sensu granie wojem bo na warze i tak chuja zrobi będąc 100 lat za murzynami z lvlem od magów. Na chuj wie której edycji która się zaczęła w zeszły wrzesień byl spell ktory byl OP i nawet na OB mogl biegac z tym i spamowac, teraz go juz nie ma wiec zakładająć ze woj bedzie mial 50-60 lvl to Mag bedzie juz po 90-100 bijac go z pela alukow bo szkoda kul na typa.
Nie wiem czy grałeś jak smok grał wojem nick Aurinko . Dalej uważasz ,ze woj chuja robi na wojnie ? Typie przestań proszę




Pozdro dla icka :)
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:46   #177
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Nie zapominajcie, że Mag dostał nerfa alukow i gfbkow na low lvlu
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:51   #178
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Low lvl dla maga, na expie x2, to będzie tak krótki okres przejściowy, że nie nadążą za blokadą mlvla
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 14:56   #179
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

https://imgur.com/a/0BWHvjg

Rozumiem ze biłeś po 200-300 w mysmenie, ciesze się Twoim szczęściem. Na Sccrenie masz przyklad low lvl woja z praktycznie end game bronia i w miare nie najgorszymi skillami.


bardzo lubie jak ludzie mowia cos o profesjach co sie z nimi robilo/dzialo 5 lat temu na calkowicie innych edycjach,
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 15:13   #180
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@Makon
balans xD
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin