Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: I jak tam
JESTEM NA TAK 9 34.62%
Lubie ekspic i mnozyc talary. jESTEM NA NIE 8 30.77%
ICEK TO NOB 9 34.62%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-01-17, 04:54   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Wieje nudą

Ello,

UWAGA! Ten temat zawiera wulgaryzmy, jeżeli to dla ciebie za wiele, nie musisz go czytać!






Nie scrolluj!!!!!!






Ostrzegam!!!!!






OSTATNIE OSTRZEŻENIE





NO I ELLO SAM TEGO CHCIAŁEŚ

Przed przeczytaniem zapoznaj się z wulgaryzmem dołączonym do tematu bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy wulgaryzm niewłaściwie odebrany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Ostatnimi czasy na altaronach nic się nie dzieje. Wiem, że prędzej czy później będą bitki, ale jak zawsze trzeba tą przerwę przeczekać. Która co jak co, ale wyjątkowo szybko zaczeła się na tej edycji. Miałem większe mniemanie o tych eksitach, naprawdę. Nie gram tu po to, żeby expic w nieskonczonosc i pomnażać swoje talary. Tylko po to, żeby odskoczyć od tałernu, ponapierdzielać się i mieć co wspominać na kolejnej edycji. Tylko z przetłumaczonym klientem, bo tu z edycje na edycje co raz większa stypa. No i nie ma brazoli i szwedów. I arabów. I murzynów. I egipcjan, znalem egipcjanina z beryli wiec wiem co mowie. Spoko ziomek. Na ankrahmun go poznalem, piramidy zwiedzał jebany chyba. Jako że, nie zabawię tu zbyt długo, to chciałbym, żeby coś się działo. Bossy to własnie druga rzecz, zaraz po pvp, którą lubię w tej grze. Więc moją propozycją jest zmniejszenie czasu respa każdego bossa o połowę. Niech te skrzynki lecą nawet o połowe rzadziej, wyjebane mam w drop. Lubie iść na boska w 20 typa, a najbardziej wracać z niego w kilku. Ponadto takie zmniejszenie czasu respa, zwiększy szansę hertagonom czy neutralom na dorwanie takiego bosa. Myślę, że im też należy się trochę zabawy z takich wyjebanych przygód.

Do tego nowe bossy. Wjebałbym takiego garga w painta i przemalował, i elo mamy nowego boska. Albo ghazbaran z tibijki pasował by. Taki spasiony garg.

A te dignitaty to czikeny, na gorynycza nie chcieli isc;/BO PADNĄ. OJEJJJJJJJJJ
NOBY
grjaogjeoagjaporgj
nie zapomne
nie sprzedawac nobom askary piórek i osci za to
I w sumie to tyle chcialem napisac
ELLO


Ponapierdzielać się - miło spędzić czas
Wulgaryzm - wyraz, wyrażenie lub zwrot uznawany przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoity, ordynarny. Nie musisz tego czytać. Tak, bardzo możliwe, że wulgaryzmy spaczą twój mózg, zdemoralizują Cię i będziesz bezdomnym.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-17, 11:50   #2
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Zdecydowanie po jednej i po drugiej stronie barykady powinno zakładać się ludziom kagańce.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-17, 13:06   #3
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Nie cpaj tylko, idz w koncu spac.. Hmm albo nie bo zarobisz tylko 7,5k z tawerna a nie 8 ;/
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-17, 15:30   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jak te eksity to nawet na forum są słabe, smuteczek

Ostatnio coś częściej kozaczycie na forum, czyżby w raz ze wzrostem lvl, wzrastała wasza samoocena? xDD To by tłumaczyło ten tydzień ciszy.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-17, 17:58   #5
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Ale ty pierdolisz, jakbym cie spotkal to od razu masz liscia kontrolnego na pape
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-17, 21:06   #6
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Ta i by Ci się połamały te wiatraki, co najwyżej byś pape kolanami zasłonił
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-17, 00:05   #7
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Panowie, przestańcie tworzyć gównoburze na forum i zacznijcie się zachowywać. Forum, a szczególnie ten dział, nie służy do dogryzania sobie nawzajem, ale do wyrażania swoich poglądów, pomysłów i prowadzenia konstruktywnej dyskusji na temat. Swoje międzyklanowe sprawy możecie rozwiązywać w grze, nie tutaj. Pamiętajcie, że o ile w grze walczycie przeciwko sobie nawzajem, o tyle możecie okazać trochę szacunku drugiej osobie poza grą.

@topic
To właśnie czekanie na resp bossów tworzy klimat. Ta specjalna grupa potworów dodaje grze smaczku i - według mnie - nie ma sensu tego zmieniać.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-17, 15:05   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Przeniosłem do luźnych pogaduch. Gadajcie sobie o czym chcecie pamiętając o tym, że w luźnych też obowiązuje regulamin.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-17, 18:21   #9
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Levi twórz własny serwer zostanę twoim grafikiem...bossa gargow juz mam zd :D
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-17, 21:24   #10
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

pokazuj tego bossa tutaj xD
Zurvy19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin