Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-04-15, 23:44   #21
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Altrel, nie że coś, ale patrzysz na tempo zdobywania expa przez jaki pryzmat? Taki, że ktoś pg zawalił i ma ten lvl? Popatrz avg online na top lvlach a potem mów o szybkim tempie expa. To nie są czasy kiedy 70 zwiadem robiło się 600k/h i się mówiło "MAŁO". Teraz żeby mieć 400k/h na bonusie to trzeba się nielada napracować :)
Sacred jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 23:46   #22
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Kurwa ludzie na wysokich poziomach znowu dojdzie to tego, ze będą kulki z sd w ludzi za 800 i dupa. Już teraz mag sypie kulke z sd za 400 + i waszym zdaniem jest to normalne? Moim zdanie powinny postacie dłużej to wszystko wytrzymywac. Oczywiście bez przesadyzmow ale choć trochę to napewno. Chcecie znowu takiego roxa jaki był przed resetem? 100 zwiadek spierdala przed 100 magiem. Jak jest teraz? 100 mag ucieka przed 100 zwiadem bo ten go posklada. Co to ma wogóle być haha. Nie chodzi o to by stać síę niezniszczalnym, chodzi o to by dało rade z 2x uleczyc síę przed deska a nie tak jak to jest teraz. W tibi to pvp jest zbalansowane, myślicie, ze tam 100 mag bije po 400? Gówno prawda bije po 200 i tak powinno być też tu, by balans był spoko! Z poziomem sd dochodziło by do max 500 i okej.
begar321 jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 23:50   #23
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Kurwa ludzie na wysokich poziomach znowu dojdzie to tego, ze będą kulki z sd w ludzi za 800 i dupa. Już teraz mag sypie kulke z sd za 400 + i waszym zdaniem jest to normalne?
Hmm, w sumie to normalne. Mag bije z sd tak dużo, bo rozdał PN, więc na 150 lvl nie bd bił wiele więcej, a jednak hp wszystkim przybędzie, więc już nie będzie tak łatwo o solo deski ;) Nie myle się prawda?
szymongal jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 23:54   #24
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Hmm, w sumie to normalne. Mag bije z sd tak dużo, bo rozdał PN, więc na 150 lvl nie bd bił wiele więcej, a jednak hp wszystkim przybędzie, więc już nie będzie tak łatwo o solo deski ;) Nie myle się prawda?

Ale dlaczego jest ten jebany przeskok? Niech ten dmg zwiększa síę stopniowo a nie, po rozdaniu pń będzie bił na 200 lvlu tak jak na 150?. Komedia
begar321 jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 23:56   #25
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Ale chyba po to są Pny. Sugerujesz, żeby po rozdaniu 400 pnów nie poczuć dużej róznicy w dmg, wyobraź sobie ten płacz na forum :P. Może rozwiązaniem byłyby bramki lvlowe na skille, aby 50 mag nie mógł biegać za 150 mlvlem
szymongal jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 00:01   #26
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Hmm, w sumie to normalne. Mag bije z sd tak dużo, bo rozdał PN, więc na 150 lvl nie bd bił wiele więcej, a jednak hp wszystkim przybędzie, więc już nie będzie tak łatwo o solo deski ;) Nie myle się prawda?
Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Ale chyba po to są Pny. Sugerujesz, żeby po rozdaniu 400 pnów nie poczuć dużej róznicy w dmg, wyobraź sobie ten płacz na forum :P. Może rozwiącaniem byłby bramki lvlowe na skille, aby 50 mag nie mógł biegać za 150 mlvlem
To by pomogło zapewne,. Ale nie o samego maga tsíę rozchodzi :-! . Mam 79 zwiada nekro i jest w stanie poskladac mnie 2 zwiadowcow czy tam 2 jak nie jeden mag. Ja natomiast jestem w stanie ppskladac 60 maga solo. Wkurwia mnie takie coś. Takjak już wcześniej powiedziałem przypomina mi to jakiegoś roxa gdzie sobie "solo we 2 "skladasz ludzi ;-)
Dlaczego nie może być to choć trochę podobne do zbalansowanego pvp jaki ma gra Tibia? Wkońcu to ots , tylko nie rozumiem dlaczego pvm jest spoko a pvp jest do bani
begar321 jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 00:08   #27
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

No tak to wygląda, jak jest DMG (bo pny rozdane), ale nie ma hp (bo lvl nie wbity).
Myśle, że to tylko taki 'głupi okres'. Może właśnie bramki na skille rozwiązałyby problem, ale takie rozwiązanie ma też swoje wady które pewnie każdy sam potrafi sobie wyobrazić.
Wg. mnie lepiej poczekać, bo jak mówiłem, jeszcze nikt się tu dobrze nie rozegrał.
szymongal jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 00:20   #28
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Nie wiem czemu, ale Altaron jak i jego gracze ma skłonności do dużych cyferek przykład
- Po ile biles sd?
-- A wiesz co w zwiadowce to tak po 1200 wchodziło XD
Ja tam wolal bym coś innego, miejszy dmg, co za tym idzie akcje znacznie ciekawsze, a nie to co jest teraz walka trwa 2 minuty zachwile wszyscy są w trapie a okazuje síę, ze przez tę 2 minuty padło z 5 osób :-/

Teraz jest podobnie, wtedy 100mag mial 100 maga na hita, teraz 70mag ma 70 maga na hita, moim zdaniem nie powinno tak być
begar321 jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 00:29   #29
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Czuje że ten Altaron jest jednym wielkim test serwerem. ZNOWU :D, to co jest złe administracja naprawi w nowej grze, teraz nie ma nawet co liczyć na balans ^^ btw, blokada skilli załatwiła by sprawę z przesadzonym dmg :D
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 01:20   #30
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
To by pomogło zapewne,. Ale nie o samego maga tsíę rozchodzi :-! . Mam 79 zwiada nekro i jest w stanie poskladac mnie 2 zwiadowcow czy tam 2 jak nie jeden mag. Ja natomiast jestem w stanie ppskladac 60 maga solo. Wkurwia mnie takie coś. Takjak już wcześniej powiedziałem przypomina mi to jakiegoś roxa gdzie sobie "solo we 2 "skladasz ludzi ;-)
Dlaczego nie może być to choć trochę podobne do zbalansowanego pvp jaki ma gra Tibia? Wkońcu to ots , tylko nie rozumiem dlaczego pvm jest spoko a pvp jest do bani
Ide o zakład na 100%, że gdyby skille rosły w prędkości takiej co real tibia i nie byłoby PNów, to miałbyś tu prawie to samo =)
Aceb jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin