Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-14, 15:59   #1
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie Depozyt cz.2

https://forum.altaron.pl/showthread....541#post110541

Odpowiedź na ostatni post Pana Altrela z mojego tematu "depozyt" który został zamknięty zanim zdążyłem odpowiedzieć.

Cytat:
Jeżeli wprowadziłoby się opłatę za korzystanie z depozytu to Gracze staliby po prostu w innym miejscu
Eureka! Panie Altrelu właśnie o to mi chodziło, żeby tacy gracze znudzeni grą stali w innym miejscu, lecz już nie wszyscy w tym samym. Przecież nie było by między nimi żadnej umowy typu: "Chłopaki zabrali nam depozyt to teraz wszyscy będziemy stać w świątyni ognia". Po prostu każdy by stały w innym miejscu, pod swoim własnym domkiem, w świątyni wody, karczmie, gildii wojowników etc.

Cytat:
Dla jednych liczy się tylko zdobywanie doświadczenia, dla innych tylko bicie się, dla jeszcze innych interakcja z innymi Graczami poprzez rozmowy. Rozmowy z innymi Graczami są elementem RPG, więc nie rozumiem Pańskiej pierwszej wypowiedzi
Panie Altrelu niech Pan nie będzie śmieszny. Rozmowy o obecnej sytuacji geopolitycznej, ekonomii, zupełnie w jakikolwiek sposób nie związane z grą są istotnym elementem RPG?

Cytat:
Wnioskując po nicku zapewne dla Pana sensem RPG jest zabijanie wszystkiego co się rusza, moim zdaniem chce Pan po prostu, by więcej celów biegało po neolickich ulicach i nie miało gdzie się schronić.
Panie Altrelu nie jest Pan niestety mistrzem dedukcji. Nie było moim zamiarem zmniejszenie liczby bezpiecznych stref w mieście. To nawet trochę smutne że ocenia Pan moje propozycje przez pryzmat mojej postaci... Następnym razem mam założyć nowe konto żeby nie wiedział Pan kim jestem i żeby propozycja była normalnie potraktowana? Nie bądźmy dziećmi Panie Altrelu.
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 16:15   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Narwashi Zobacz post
Panie Altrelu niech Pan nie będzie śmieszny. Rozmowy o obecnej sytuacji geopolitycznej, ekonomii, zupełnie w jakikolwiek sposób nie związane z grą są istotnym elementem RPG?
zawsze, można pogadać i tym co się dziś przydarzyło na expie, misji, akcji PK.
i sądzę, że to zły dział :P
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 16:33   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem - zmian w funkcjonowaniu depozytu nie będzie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 16:42   #4
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Jak już napisałem - zmian w funkcjonowaniu depozytu nie będzie.
To powiedz mi jeszcze tylko czy mam założyć nowe konto na forum żebyś nie oceniał moich propozycji przez pryzmat mojej postaci.
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 16:50   #5
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Przeniosłem na forum, które nie jest odwiedzane przez adminów to się nie spodziewaj odpowiedzi. Odpowiadając na Twoje pytanie, ludzie są zwierzętami stadnymi, nawet w głupich grach, wolą stać w kupie niż samotnie pod swoimi wypasionymi domkami, jakakolwiek interakcja ludzi w grze jest elementem rpg, napiszesz Mustafie, że nie umie expić to masz pograne, czyż to nie piękne rpg? Jedno złe słowo rzutuje na całą dalszą grę w roli ofiary. :D Albo napisz, że księża to pedofile to Cię Tisaya będzie z krzyżem goniła do końca Twoich dni.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-16, 14:11   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

odkopane po 5001929 wiosnach altaronskich....
Ty noo, miałabyś długi na duże miliony :/
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin