Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-13, 00:34   #1
Podwodne miasto
Sepethro Sepethro jest nieaktywny 30-05-13, 00:34

Mimo że update dodał wiele nowych potworów, bossów i ciekawych rzeczy - które są świetne i bardzo mi sie podobają to jednak to wszystko jest jedynie dobudowaniem do czegoś już istniejącego - rozbudowane spawny istniejących już ras potworów, dodanie nowych ich odmian, bossy

A co jeśli powstałaby zupełnie nowa koncepcja, totalnie nowe miejsce z swoją własną historią. Nowe państwo które było w izolacji od kontynentu w którym żyjemy, podwodne państwo - zupełnie nowej inteligentnej rasy która jest pozbawiona magii ale za to rasa doskonałych inżynierów, alchemików i technologicznie przewyższa wszystko co do tej pory mieliśmy okazje spotkać w tym świecie.

Państwo które może swoim wpływem przechylić szale wojny na jedną albo drugą strone, dodatkowa opcja misji globalnych gdzie ludzie musieliby wszyscy razem współpracować żeby cały świat miał ciekawą nagrode np. exp +50% przez 2 dni. albo nagrody dla każdej osoby które dołożyły cegiełke w razie wygranej i kryzys ekonomiczny w razie przegranej (który np. miałby wpływ na ceny skupu itemów w sklepie)

Alchemicy zostali ostatnio poprawieni - ale jednak, dlaczego by nie dodać 4tego kręgu w którym możnaby było robić mikstury lepsze niż te które można kupić w sklepie?

Plusy:

+ kompletnie nowa koncepcja
+ zupełnie nowe miejsca
+ powiew świeżości
+ zupełnie nowe wyzwania

Minusy:

- pewnie problemy z balansem
- potrzeba dużej ilości nowych grafik
__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.

 
Avatar Sepethro
Sepethro
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Odwiedzin: 5208
Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-13, 00:42   #2
KillTheName
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 1
Domyślnie

Pomysł jak najbardziej na plus. Zawsze fajnym motywem było pojawienie się podwodnego świata również ten tutaj ukazany przez Ciebie byłby niezłym dodatkiem do gry. Czemu by nie spróbować. Ja jestem oczywiście "za".
KillTheName jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-13, 10:41   #3
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Za. Myślę tylko nad tą rozwiniętą alchemią u podwodniaków, w końcu mają dostęp raczej tylko do podwodnych roślin.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-13, 17:12   #4
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

Hmm 4 kregi + nowe potki (zapewne manasy i hp tez) to by oznaczalo RAJ ZAROBKOWY dla alchemika! wchodze w to :D
podarty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-13, 17:24   #5
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Zapodałem w którymś ze swoich postów do propozycji o powstaniu takiego podwodnego miasta, no bardziej precyzując - expowiska. No ale pomysł dla mnie jak najbardziej trafiony, sam mogę dołożyć się do stworzenia pewnej fabuły jeżeli będzie taka potrzeba i zrobię to z wielką chęcią.
Shacco wielki +.
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin