Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-06-20, 01:13   #1
Debolek
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 34
Domyślnie Koniec?

Czy to koniec czy dowiemy sie czegos?
Debolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-20, 12:22   #2
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

A co się stało ?
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-20, 18:01   #3
ObIes
 
Avatar ObIes
 
Zarejestrowany: Kwi 2020
Skąd: Olimp
Postów: 19
Domyślnie

Wszystko juz wrocilo do normy, po zapisie nie zaladowal sie pewien skrypt przez co server nie wstal.
Z racji na ilosc pracy oraz potrzebe zatrudnienia nowych czlonkow zespolu, ktorzy odpowiadac beda za kolorowanie dicerosow (tak, lodowe dicerosy!), oglaszamy mala promocje.
Mozecie dolozyc swoja cegielke do istnienia projektu i juz teraz zakupic status na przyszly sezonowy po promocyjnej cenie! Potraktujce to jako inwestycje w przyszlosc projektu, do niczego nie namawiamy, le pozwoli nam to dotrzymac terminu.

Kupujac status na miesiac otrzymacie az 30 dni statusu szlacheckiego!
Z racji, ze sezonowe maja w zwyczaju trwac 3 miesiace polecamy wybrac opcje zakupu 3 miesiecy, a otrzymacie az 90 dni statusu!

Do zobaczenia 20stego czerwca.
__________________
To mówiłem ja, Sel'bo.
ObIes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 00:16   #4
Debolek
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 34
Domyślnie

chodzilo mi bardziej o sezonowy albo jakis nowy server XD

a pierwszy kwietnia juz byl to idz byc smieszny gdzies indziej :P
Debolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 00:19   #5
ObIes
 
Avatar ObIes
 
Zarejestrowany: Kwi 2020
Skąd: Olimp
Postów: 19
Domyślnie

Tutaj pierwszy kwietnia jest caly rok
__________________
To mówiłem ja, Sel'bo.
ObIes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 00:23   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie ma co się spodziewać nowego serwera altarońskiego,
raczej czekać na nowa grę w wydaniu kilku językowym.

Inba czy dożyjemy.

Mówmy sobie szczerze, Pregi postawił sobie poprzeczkę zbyt wysoko, nie do końca interesuje się rynkiem otsów, ale robi to co mu przyjdzie na myśl zamiast ogarnąć jedną rzecz.
Dlatego też Kogar z 2017 jest w dupie bo nic nad nim nie robiono (pozdrowienia dla Selba i Catthona), moby/respy czyli rzeczy które leżały były do zrobienia w tydzień (powaga xd), npce/misje zlituj się nad nami panie.
Kogaru prawdopodobnie nigdy nie ujrzymy w pełnej okazałości bo robią sobie NG.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 00:36   #7
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

To juz koniec! Jakiś nieszczęśnik zbierał skrzydła nietoperza na południe od neolithu i został zarażony koronawirusem. Z uwagi na szerzącą się pandemie depo oraz sklepy takie jak płatnerz, zbrojmistrz itp. zostaje zamknięte do odwołania . Racje żywnościowe będzie rozdawać Janina. Administracja każe pozostać w domkach, wychodzenie na jakikolwiek exp grozi zarażeniem i banem, a w szczególnych przypadkach usunięciem konta. Zgodnie z zarządzeniem "gównego" skarbnika Altaronu- Vateusza Kurawickiego konta zostają zamrożone, co równa się z brakiem możliwości wypłaty talarów z banku.
Jak donosi AltaronTimes , grupa strażników zabiła naćpanego Minotaura niedaleko bramy kobarta. Grupy aktywistów zaczęły wychodzić na ulice w obronie praw wszystkich ras. W imie walki z antyminotauryzmem zostało spalonych wiele domków w obozie drwali, Bekalelu i Ankradii. Aktywiści grupy MOLE (Minorkoludzielfy) grożą spaleniem neolithu, jednocześnie namawiając do kopulacji z minotaurami. Król ogłosił że nie zamierza tego tolerować i wprowadza w życie projekt "Neolith First".

Pozdrawiam
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 02:24   #8
Debolek
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 34
Domyślnie

BTW powiem tak w altarona grało mi się przyjemnie z tego względu, że nie wchodziłem w mechaniki gry nie patrzyłem co jest lepsze poprostu grałem chciałem expic na mobkach ok nie patrzyłem na loot czy exp fajnie się kręciło kółka no to siedziałem gdy z expa wychodziłem na + bardzo się cieszyłem i odkładałem pieniądze na nowy sprzęt niestety nie mogę tego doświadczyć w innych grach dlatego chyba tak bardzo przywiązałem się do tej i naprawdę chciałbym poczuć jeszcze raz to uczucie obok chuja mi to lata kto odpowiada za rozłam tej gry ale dziękuje ludziom którzy dali mi poczuć te 5 minut przyjemności z gry <3
Debolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 03:53   #9
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Też kiedyś kochałem kręcić kółka na monstrach. Robiłem pół dnia GFB na manasach zeby potem robić lootbaga z grudek szlamu, ale potem znerfili speeda magowi do prędkości truposzy pod wodą i no niestety musiałem stać w depo z kostką. Nie pozdrawiam Fasola, który zawsze przychodził i rozbijał bank.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-20, 08:37   #10
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Debolek Zobacz post
BTW powiem tak w altarona grało mi się przyjemnie z tego względu, że nie wchodziłem w mechaniki gry nie patrzyłem co jest lepsze poprostu grałem chciałem expic na mobkach ok nie patrzyłem na loot czy exp fajnie się kręciło kółka no to siedziałem gdy z expa wychodziłem na + bardzo się cieszyłem i odkładałem pieniądze na nowy sprzęt niestety nie mogę tego doświadczyć w innych grach dlatego chyba tak bardzo przywiązałem się do tej i naprawdę chciałbym poczuć jeszcze raz to uczucie obok chuja mi to lata kto odpowiada za rozłam tej gry ale dziękuje ludziom którzy dali mi poczuć te 5 minut przyjemności z gry <3
Też mam takie nastawienie i gra mi sie przyjemnie, ale pojawiają się nienawistni ludzie którzy mi próbują odebrać RPG feelings, i mówią że tam lepiej, że mag lepszy itp.
Najchętniej bym wyłączył, usunął z gry licznik exp/h bo to zabójca odczuć rpg.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin