Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-18, 18:53   #21
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaabsorbowany Zobacz post
Temat zszedł na system bossów niestety a mi bardziej chodziło o te raczej pomniejsze zmiany.
1.Zbieranie loota.
2.dodanie czaru teleportacji przyzwanego
3.zniesienie wymagania w czarze wampirze uderzenie i wielkie wampirze uderzenie, by broń była zaczarowana na mrok
4.zwiększenie mnożników zręczności w walce dwoma brońmi - zwiększenie średnich obrażeń o 15% dla jednej broni podczas korzystania z systemu walki dwiema brońmi

i jak zaznaczam to tylko orientacyjne pytanko i jak w 1 poście wiadomo, że system bossów i pancerzy + inne mechaniki trzeba przetestować.
Jeżeli "zbieranie loota" masz na myśli stackowanie się itemków - to to jedyne z tej listy możemy wprowadzić. Dojdzie do tego nowy system bossów i zmiany w tabelce, które chociaż nie będą 1:1 jak te na spvp to powinny polepszyć sytuację :).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 19:21   #22
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Nie podnosi stokrotek/surowa stal moze byc na czyms uzyta wiec tez jej nie podnosi przy okazji plytowe buty tez moga byc na czyms uzyte (chyba zeby ocucic bigosa jak sie wywali od profana) Przydaloby sie tez umozliwic jakos podnoszenie prawdziwkow kozlarzy itp itd z np altem a nie samym prawym fajnie jakby podnosilo tez do wybranego plecaka bo jak zbieram czegos co leci duzo na raz ale jest malo wartosciowe i chce zeby lecialo do plecaka na loot to musze w nim rozdzielic ten item na wszystkie kratki a mogloby jak w pxg tam gdzie mam np 1x bukowy lisc to nawet jak sie stack zapelni dalej tam zbiera (do tego plecaka)
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 19:38   #23
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Jeżeli "zbieranie loota" masz na myśli stackowanie się itemków - to to jedyne z tej listy możemy wprowadzić. Dojdzie do tego nowy system bossów i zmiany w tabelce, które chociaż nie będą 1:1 jak te na spvp to powinny polepszyć sytuację :).
W takim razie kiedy można się spodziewać stackowania itemków na c-pvp ? :P
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 20:03   #24
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaabsorbowany Zobacz post
W takim razie kiedy można się spodziewać stackowania itemków na c-pvp ? :P
Jak tylko zwolni się moc przerobowa .
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 21:02   #25
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Czyli nie wiadomo :c
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 21:52   #26
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Wiadomo, ze nie teraz.

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Nie podnosi stokrotek/surowa stal moze byc na czyms uzyta wiec tez jej nie podnosi przy okazji plytowe buty tez moga byc na czyms uzyte (chyba zeby ocucic bigosa jak sie wywali od profana) Przydaloby sie tez umozliwic jakos podnoszenie prawdziwkow kozlarzy itp itd z np altem a nie samym prawym fajnie jakby podnosilo tez do wybranego plecaka bo jak zbieram czegos co leci duzo na raz ale jest malo wartosciowe i chce zeby lecialo do plecaka na loot to musze w nim rozdzielic ten item na wszystkie kratki a mogloby jak w pxg tam gdzie mam np 1x bukowy lisc to nawet jak sie stack zapelni dalej tam zbiera (do tego plecaka)
Na 2-3 sezon, wtedy kiedy zrobienie tego bedzie o wiele latwiejeze.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-18, 21:57   #27
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Nie podnosi stokrotek/surowa stal moze byc na czyms uzyta wiec tez jej nie podnosi przy okazji plytowe buty tez moga byc na czyms uzyte (chyba zeby ocucic bigosa jak sie wywali od profana) Przydaloby sie tez umozliwic jakos podnoszenie prawdziwkow kozlarzy itp itd z np altem a nie samym prawym fajnie jakby podnosilo tez do wybranego plecaka bo jak zbieram czegos co leci duzo na raz ale jest malo wartosciowe i chce zeby lecialo do plecaka na loot to musze w nim rozdzielic ten item na wszystkie kratki a mogloby jak w pxg tam gdzie mam np 1x bukowy lisc to nawet jak sie stack zapelni dalej tam zbiera (do tego plecaka)
Lub poprostu prosciej - gdy wkładamy stackujące się itemy do bp zbierając loota niech się stackują automatycznie w bp, nie trudne jest zrobienie czegoś takiego w normalnym kliencie a nawet lepsze by było niż to klikanie prawym, ja np jestem przyzwyczajony do przeciągania itemów do bp ale przeciąganie na tą samą kratkę co ten sam item jest irytujące jak trzeba np w biegu zbierać loota itp.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-18, 15:23   #28
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Zmiany wejdą niedługo, choć jak mówiłem - nowy system pancerzy nie może być wprowadzony na obecny serwer (zmiany w silniku).
Nowy system bossów to nie tylko częstsze bossy dla najlepszych, ale też dla Licoru i słabszych.
Uważam zresztą, że tych "rare itemów" jest na prawdę za mało na serwerze - teraz, gdy gra tam garstka ludzi na krzyż. Ile macie pełnych zestawów chaosu, przeklętych? Ile sztuk najlepszych broni? A serwer stoi już prawie równo rok. Wraz z update wejdą jeszcze lepsze przedmioty i nie może dojść do absurdalnej sytuacji, że one będą bardziej dostępne.
Pierwszy akapit brzmi jak reset
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin