Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-04-15, 22:47   #61
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nikt Pani nie każe skillować, po to w grze dostępne są punkty nauki.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 04-04-15, 22:48   #62
ledziu72
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

A dlaczego zwiadowca może używać najlepszej broni od 80lvl i 160 zrecznosci? Czemu ja rycerzem dopiero od 180lvl i jeszcze do tego 160 sily? Ogarnijcie sie zwiadowcy bo to co czytam to zenada.... Nie podoba sie zmiencie klase, ale moim zdaniem sa wyrownane. Dajcie juz spokoj bo te wasze argumenty nikogo nie przekonaja i nie ma nawet sensu niczego zmieniac ...
ledziu72 jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 00:18   #63
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Oni myślą, że ludzie znowu poświęcą na tę grę 3 lata. Niektórzy kiedyś to zrobili i co? Dostali resetem w twarz pomimo zapewnień. Nikt już tak się nie zaangazuje po raz kolejny, więc upieranie się, jakoby długi okres skillowania był wymogiem do osiagniecia maximum postaci (jeśli jest to w ogóle możliwe) jest glupotą i strzeleniem sobie w stopę, ponieważ takie poczynania tylko zniechecają graczy.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 01:00   #64
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Jestem za małym jeszcze zwiadem, ale jak na moje to jak wam się nie chce wbijać zreki to po co zwiada bierzecie... jest to jego minus że nie może odejść sobie na jakiś czas od kompa ale jedyny problem przy łowieniu to taki jak przez dłuższy czas Ci coś nie wpada. Ja byłbym za tym żeby chociaż przy pieczeniu chleba, każda czynność dawała z coś do zręczności bo tak to wiadomo że jest, ale po co używać.

@edit no i jakiś tam czar silniejszy, ofensywny fajnie byłoby mieć... patrząc po wypowiedziach innych
Aceb jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 03:12   #65
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Nadal uważam, że skill dedykowany alchemikowi nie powinien być głównym skillem zwiadowcy, który chce wbijać zręczność na bronie (duchowny ele, necro ele). Dla rycka zręczność nie jest potrzebna jakaś wybujała (100 mu wystarczy aż aż). Zwiad musi dawać pny w siłę by mieć cap na bełty i manasy (mimo iż nie jest to skill dedykowany zwiadowcy), to samo musi robić mag. Dla rycka siła daje: a) mocniejszy dmg z broni (każde 10 siły = 1%) b) udźwig c) broń. Zręczność dla zwiada daje: a) broń b) ??? c) ????. Zamiast nerfić wszystkie profki względem siebie może pomyślcie nad tym by wszystkie profesje podnieść do góry? Nawet żeby gra stała się dynamiczniejsza pod względem expienia? Bo siedzenie zwiadem na renegatach czy abitańcach do 120 lvla (aby mieć hp na lepsze moby) to idiotyzm.. to samo mag - siedzenie na necro/renegatach/abitańcach z gfb do usranej śmierci póki nie wpadnie 120 lvl bo nie ma co myśleć o lepszych mobach. Więcej hp, mniejsze wymagania na bronie/opancerzenie i będzie cacy. Jaki sens jest aby leżało 40 kruków w depo, kiedy nawet 1 zwiad tego użyć nie może? Fuck logic? Przez taki system rozpada się ekonomia (przedmioty tracą na wartości ponieważ nie ma na nie popytu - czytaj - nie ma postaci, która by sprostała wymogom broni). Kolejna kwestia - rycek musi rozdawać pny w 2 rzeczy (ew 3). broń 1h/2h, siłę i ewentualnie mlvl. Zwiadowca natomiast musi wsadzać pny w zręczność, dystans, siłę i mlvl (w przypadku alchemika to i jeszcze w alchemię, którą cholernie ciężko wbić manualnie). Daje to w sumie o 1 skill więcej niż u rycka i 2 skille więcej niż u magów. Zwiadowca jest bardzo poszkodowany ponieważ zręczność kosztuje wszystkie profesje tyle samo, a jest to podstawowy skill, który pozwala na używanie broni dla zwiadowcy (zatykanie dupki alchemikiem jest bezcelowe, ponieważ można policzyć alchemika jako kolejną profesję i w momencie wyboru alchemika ustawić mu zręczność na takim samym poziomie przyrostu jak u zwiadowcy, aby skill dedykowany był skillem dedykowanym).

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 05-04-15 o 03:19
Sacred jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 04:26   #66
Legkan
 
Zarejestrowany: Gru 2014
Postów: 57
Domyślnie

Sacred, po co wypowiadasz się o innych profesjach skoro nic o nich nie wiesz? Jak będzie mi się chciało w dzień bawić to napiszę jakiś ambitny post w tym temacie oparty o mechanikę gry (przynajmniej tą część do której jest dostęp).

To zwiadowca musi wydawać PN'y w jedną umiejętność mniej w stosunku do wojownika, więc... eh... czemu ludzie piszą posty po nocach na szybko zamiast chwilę się zastanowić nad tym co napiszą?

Ostatnio edytowane przez Legkan ; 05-04-15 o 04:36
Legkan jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 07:24   #67
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Jak już pisałem administracja nic z tym nie zrobi. Bo jak oni uważają, że jest ok to zdanie graczy się nie liczy. Najgorsze jest to, że przed resetem poświęciłem ponad miesiąc na wbijanie dyst. Trochę czasu na zrękę. Przez co miałem zaoszczędzone jeszcze 1.5k PN. Dzięki temu grało się jako tako. Chociaż z expem k/h i tak nie mogłem się równać z wojem czy magiem. Niestety nie miałem okazji pograć jakbym rozdał PN bo zrobili ten genialny reset... Więc teraz osiągnięcie podobnych skilli będzie pewnie realne, tylko jak się wyda całe pn i to raczej nie na 150 lvl tylko 200, aby mieć porównywalny exp.
P.S
Skąd mam wiedzieć, czy jeśli teraz znów będę skillać przez miesiąc dwa czy trzy. To znów nie będzie resetu? Jaką mam pewność? Przecież ostatnio też mieliśmy zapewnienia.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 10:07   #68
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Więc może zaproponuje 80 siły i 140 zręczności na kruka?? Moim zdaniem będzie to bardziej zbalansowane. Ponieważ musimy rozdać dużo pnów w siłe oraz jeżeli ktoś nie ma sił skillować zręczności także pny, lub po prostu ją wyskillować.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 11:23   #69
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Ja jestem za, ale wydaję mi się, że administracja niczego nie zmieni.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 11:55   #70
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Nawet 100 siły by mnie zadowoliło na tego kruka, bo wolę dać pny w siłe, która mi coś da, a nie w zręczność.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin