Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-04-15, 02:47   #1
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie Rekinołaki.

Witam. Dzisiaj poruszam temat rekinołaków. Kwestią są sakiewki jak i ich NIEZWYKLE rzadki w stosunku do innych potworów loot. Czy potwór tak wysokiej klasy nie powinien zostawiać nieco więcej miedziaków w swoich sakiewkach w stosunku do innych potworów? Są dosyć silne, mają dużą prędkość lecz loot pozostawiany po nich zawsze generuje waste, nie ważne czy idzie się z blockerem czy też solo. Jedyna profesja, która może tam zarobić, ale ma wielkie ryzyko, że padnie na strzała, to mag nekromanta. Ja wydając 47k na obkup (400 mikstur mocy i 2000 wzmocnionych bełtów) wbijając prawie cały lvl nie wyniosłem nawet 6k. Jest to nieco dziwne ponieważ zabiłem ich grubo ponad 120, a jedyne co spadło to marne białe perły, 3.2k w miedziakach (LOL) i 163 rybie ości. To już mój 5 refill. Poprzednie 4 były z blockerem. Na wbicie 3.5 lvla naszym lootem było 5 królewskich nogawic, 2 zaibatsu i 2 tasaki + 14.5k w mdz (marny loot jak na 270k wsadzone w exp). Proponuję zrobić coś z tym respem, przynajmniej na tyle by dało się tam wyjść na 0 lub ewentualny waste (ale nie waste, który nie zwraca nawet 1/5 refilla).
Sacred jest nieaktywny  
Stare 02-04-15, 03:54   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Rekinołaki znajdują się w grupie potworów, których aktualny łup jest identyczny z łupem pozostawianym przed resetem i aktualizacją, nie było w nich nic zmieniane.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 02-04-15, 11:13   #3
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Owszem też potwierdzam to miedziaków to po 12-20md wypada,białe perły ok.50 z expa gdzie idzie 300 manasów a za perły dostałem 4,5k. Rybie oscie też się zbierają ok 90-110 na wypad zwiadem. Któremu się kompletnie nie opłaca tam expić bo się nie zwraca nic.
Też proponuje zminic loot im .
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 02-04-15, 15:13   #4
frodo1
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 133
Domyślnie

czyli tylko ja idąc tam z shooterem wyciągam mega profit? :D
frodo1 jest nieaktywny  
Stare 02-04-15, 15:38   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem - potwory takie jak: Piromanta, Praojciec, Wąż Wodny, Abitańskie Monstrum, Gwardzista, Rekinołak, Alchemik, Mistrz Ceremonii, Młody Wąż Wodny, Prafawny Elficki Łucznik, Rak Olbrzymi, Strzyga, Widmo i kilkadziesiąt słabszych potworów mają dokładnie taki sam łup i szansę na zdobycie przedmiotów jak przed aktualizacją. Ograniczane były wyłącznie te, na których spadało zbyt wiele elementów ekwipunku i działo się to zbyt często. Innymi słowy w sytuacji rekinołaka zmieniło się tylko to, że teraz zarobi się nieznacznie więcej bo poza przedmiotami zbiera się sakiewki, a wcześniej miedziaków nikt nie podnosił.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 03-04-15, 04:52   #6
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Sakiewek nadal się tam nie opłaca podnosić, ponieważ na refill wpada może 1 a może 2k w miedziakach. Proponuję zwiększyć drop rate z rekinołaków, ponieważ nawet przed updatem były one stosunkowo mało opłacalne. Teraz jest to tragedia z racji iż jest ich tam 2x więcej niż było (z czego trzeba uciekać i nie wiadomo czy nie wpadnie się na kolejną 4 osobową grupkę) i loot w stosunku do nawet szeregowców czy innych gównianych mobów jest dużo gorszy. Innymi słowy - większy profit wyciąga 15 lvl na dwarfach niż 100 lvl na rekinołakach. Według mnie jest to idiotyzm, ponieważ zarobek i prędkość wbijania poziomów powinna być wprost proporcjonalna do każdego etapu gry, a nie im wyższy lvl tym trudniej z kasą. To jest głupie, żeby 70 lvlem chodzić zarabiać na moby, na których lvl robi się 5 godzin. Mija się to z celem całkowicie, ponieważ przez te 5 godzin zarobię może 4 talary a może 5, lecz nie wbiję przy tym nawet 1go lvla, a ograniczanie expienia tylko do 2-3 respów (w tej chwili dla necro są to albo abitańce albo renegaci) mija się z celem, ponieważ gra staje się cholernie monotonna. Proponuję wzbogacić loot niektórych potworów, lub polepszyć w stosunku do innych, by stały się one bardziej opłacalne. Górskie nie są opłacalne na teamhunty. Tam trzeba siedzieć solo (szczególnie alchemikiem necro). Wybieranie się tam z teamem powoduje większy waste i mniejszy exp (dziwne...). To samo rekinołaki, albo solo (i liczyć, że coś spadnie), albo iść z ryckiem/magiem i modlić się by coś spadło (w innym wypadku waste jest kosmiczne, bo nie idzie wtedy na 1 osobę, ale na 2-3). Drop rate z nadzorców też jest śmieszny w stosunku do ich siły i ilości na respie. Rozumiem, że na samym początku dropiły jak poryte, ale zmniejszenie z nich loota 6-7krotnie to była przesada, ponieważ teraz 80 zwiad (który powinien tam już expić i zarabiać), musi się bać czy: a) wyjdzie stamtąd żywy lub b) czy w ogóle wyjdzie chociaż na 0. Inne profesje nie mają się tam co wybierać ponieważ jest to pewna deska lub kosmiczny waste. Hydry - gdyby nie sakiewki to waste by było okrutne.

Podsumowując - więcej zarabiałem do 45-50 lvla niż po magicznej barierze "50". Powodem były moby przed tym lvlem, które przynosiły profit i exp adekwatny do poziomu. Teraz potwory, które są niby na mój poziom nie dają ani lvla odpowiednio szybko ani profitu (są tylko wyjątki takie jak hydry, które są przeznaczone tylko na team hunty - ogólnie rzecz biorąc - na profit nie ma co na nich liczyć).

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 03-04-15 o 04:57
Sacred jest nieaktywny  
Stare 03-04-15, 06:33   #7
Scree
Pomocny
 
Avatar Scree
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
Podsumowując - więcej zarabiałem do 45-50 lvla niż po magicznej barierze "50". Powodem były moby przed tym lvlem, które przynosiły profit i exp adekwatny do poziomu. Teraz potwory, które są niby na mój poziom nie dają ani lvla odpowiednio szybko ani profitu (są tylko wyjątki takie jak hydry, które są przeznaczone tylko na team hunty - ogólnie rzecz biorąc - na profit nie ma co na nich liczyć).
Otóż to. Do 50 lvl konto w moim banku stale się powiększało, a od 50, na szczęście, utrzymuje się na tym samym poziomie. Mam to szczęście, że udaje mi się wychodzić na 0 podczas expienia, ale takowy zwiad to już w ogóle jest w dupie.

W kolejnej łatce, powinniście przeanalizować drop z mobków dla postaci +50.
Chętnie pomogę na jakimś test serwerze.
Scree jest nieaktywny  
Stare 05-04-15, 23:24   #8
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Czy zostanie coś zrobione z lootem rekinołaków skoro mamy na 0 wychodzić?
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 22:47   #9
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

REFRESH drop zmiencie!!
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 09-04-15, 06:48   #10
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Uważają, że skoro loot jest taki jak był to mogą go mieć w dupie. Rekinołaki - miła alternatywa dla profitu - wastujcie i miejcie exp gówniany :D.
Sacred jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin