Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Zmiany w kuszach??
Jestem na tak. 26 50.98%
Jestem na nie. (napisz w komentarzu dlaczego nie). 25 49.02%
Głosujących: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-04-15, 17:08   #41
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

No tak, zwiadowcy nie muszą dawać w siłę, żeby mieć capa na manasy oraz bełty i nie musi nakładać eq. Rozumiem. Tak samo Zwiadowca jak i Rycerz muszą rozdawać pny w siłę.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 17:12   #42
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Temat jest o broniach, nie twórz argumentów, które nie mają z broniami nic wspólnego.

Ile tych PN na siłę do broni musisz wydać, a ile woj?
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 17:31   #43
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ty jesteś idiotą, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem o zwiększeniu dmg. Chcę tylko, żeby nie musieć spędzić 100h przed ekranem łowiąc ryby. Dlatego też napisałem ten temat, by zmienić wymagania na najlepsze kusze. Wymaganie 150 lvl też może być. Więc albo czytaj ze zrozumieniem i nie dopowiadaj sobie, że "ktoś chce bić więcej" albo po prostu się nie udzielaj. A poza tym mag uderzy za tyle, po drugie zwiadowca powinien mieć największy dmg punktowy (porównywalny do maga), bo obszarowego nie ma wgl mag natomiast powinien mieć duży dmg punktowy ale także obszarowy tak jak to jest.

I zauważcie, że ja Yase unar mogę uderzyć raz na dwie tury, gdzie możecie się wyleczyć pomiędzy uderzeniami, ja od sdków nie wyleczę się.
Po prostu nie moge już patrzeć na twoje tematy w których cały czas płaczesz że zwiad nekro to gówno robiąc przy tym gównoburze z kimś kto uważa inaczej, ogarnij się człowieku! Tak zwiad ma bić najwięcej punktowo to taki mag nekro-alchemik co ma robić? mając przy tym 2x mniej hp? bo raczej obszarówkami nie poszaleje. Ja wiem że dla Ciebie idealny balans to taki gdzie jedyną słuszną profesja jest zwiad nekro. Czemu tak nie walczysz np. o zwiada ducha-alchemika który obecnie nie da się grać.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 17:40   #44
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Proszo kurwa nie piszę, że jest chujowy, po prostu chcę zmienić jebane kusze tylko i wyłącznie. Żeby były nawet od lvl, ale nie 160 zręki i tyle. Ale wy się kłócicie, że ja chcę więcej bić. No kurwa weźcie pod uwagę tylko to, żeby nie stać nad łowieniem godzinami tylko tyle. Dajcie nawet kruka od 150 lvl. Ale 140 zręki i np. 80 siły. I nic więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 19:31   #45
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Niestety mało kto zrozumiał, że nie walczysz o większy dmg tylko o coś innego :P czytanie ze zrozumieniem :D
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 19:40   #46
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Proszo kurwa nie piszę, że jest chujowy, po prostu chcę zmienić jebane kusze tylko i wyłącznie. Żeby były nawet od lvl, ale nie 160 zręki i tyle. Ale wy się kłócicie, że ja chcę więcej bić. No kurwa weźcie pod uwagę tylko to, żeby nie stać nad łowieniem godzinami tylko tyle. Dajcie nawet kruka od 150 lvl. Ale 140 zręki i np. 80 siły. I nic więcej.
Może nie od poziomu ale od sporo mniejszej zręczności, nie każdy to szewczyk


PS. Czy mi się wydaje.. w Altaronie miało się nie skilować godzinami.. obecnie wbicie dużej zręczności to dla maniaków zabawa.
Walles jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 19:49   #47
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

No przecież nie trzeba! Można rozdać PN i nie mieć skilla wcale
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 21:53   #48
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Rycerz - siła = bronie + dmg = podstawowy czynnik dający mu 4 rzeczy - cap, speed, wymogi broni, dmg.
1 reczna (podstawowy skill dmg)
2 reczna (podstawowy skill dmg)
Obrona tarcza (tylko dla 1h)
Mlvl (ewentualnie, bo dla necro gówno daje (i tak się leczy uhami na wyższym lvl).

Zwiadowca - siła = bronie, dmg, cap, speed - czynnik poboczny umożliwiający mu expienie (bez siły nie ma capa na obkupienie się)
Zręczność - podstawowy czynnik wymagany przy broniach (rośnie tak samo jak u rycka, a dziwne bo rycek tez moze trenowac zreke z taka sama predkoscia jak zwiadowca - wtf? Zwiad wolniej trenuje sile chociaz tez jej potrzebuje, a rycke nie potrzebujac zreki i trenuje ja tak samo szybko jak zwiad? You're drunk, go home)
Dystans - podstawowy czynnik dmg
Mlvl - podstawowy czynnik leczenia u zwiada (bez mlvl jest w dupie, czy to duch czy necro)


Można wymieniać i wymieniać, ale i tak zwiad jest zajebiście zbalansowany i nic nie trzeba zmieniać! BO PO CO... lol.
Sacred jest nieaktywny  
Stare 08-04-15, 22:23   #49
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Dobra, ostatni post.

Zwiad jest do całkowitego reworku, ta zmiana nie przejdzie.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 14-04-15, 15:15   #50
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na obu serwerach są już osoby mogące używać tych broni, które zamiast pisać tematy na forum i szukać wymówek skillowały/rozdały PN. Wymagania nie będą zmieniane.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin