Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-03-15, 15:16   #11
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Swoja droga to najlepszym pomysłem byloby usunecie kar,które zwiekszaja straty poziomu/skilli po przekroczeniu 30pktów.
Takie rozwiazanie jakie jest obecnie bedzie prowadzic do braku walk,a nie o to chyba na serwerach Pvp chodzi...
Kary nie zostaną usunięte, chronią głównie osoby neutralne, Państwo mogą toczyć walki w trybie wojny.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 15:31   #12
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Panie Altrel, wypowiedział się pan do komentarza w temacie, a nie do tematu. Więc napiszę jeszcze raz. Mogę zostać przywrócone yellow skulle?
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 16:02   #13
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już kiedyś pisałem - tego typu decyzji nie podejmujemy jednoosobowo, więc chwilowo nie odpowiem.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 16:03   #14
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dobrze, czekam więc na odpowiedź po konsultacji. :)
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 18:27   #15
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał PowerGamer Zobacz post
Powodzenia podczas battle sprawdzać logi xD


@topic
Jestem na tak
Podczas battle rzadko się zdarza z tego co kojarzę żeby ktoś neutralny czy coś się włączył =)
Aceb jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 18:45   #16
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Jak dla mnie osoby które wejdą w sytuację pvp (czerwone noże) nie powinny dostawać za siebie punktów, tylko w momencie kiedy jedna osoba bije a druga jej nie atakuję, oponent dostaje punkty.
W tego punkty za osoby którego nie chcą uczestniczyć w walce dostajemy, natomiast osoby które z nami walczą mogą to robić bez obawy o stratę punktów.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 18:50   #17
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Jak dla mnie osoby które wejdą w sytuację pvp (czerwone noże) nie powinny dostawać za siebie punktów, tylko w momencie kiedy jedna osoba bije a druga jej nie atakuję, oponent dostaje punkty.
W tego punkty za osoby którego nie chcą uczestniczyć w walce dostajemy, natomiast osoby które z nami walczą mogą to robić bez obawy o stratę punktów.
Taka sytuacja jest już możliwa - tryb wojny.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 19:06   #18
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

z tym, że do trybu wojny czasem trudno namówić stronę przeciwną, tutaj leciałoby to z automatu
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 29-03-15, 20:41   #19
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Aktualny system oznacza agresora dopiero w chwili ataku, system "yellow skulli" oznaczał agresora w momencie zaznaczenia bez wyprowadzenia ataku, z tego względu jest niekompatybilny z aktualnym systemem pvp i oznaczałby pseudo agresora przedwcześnie (za zabicie pseudo agresora, który nie zadał obrażeń i tak dostałoby się punkty pvp). Z tego też względu ten system nie zostanie przywrócony, przez kilka lat domagali się Państwo systemu wojen, który po wprowadzeniu nie został uruchomiony ani razu, jeżeli nie chcecie dostawać punktów pvp musicie użyć tej opcji.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin