Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-10-17, 13:15   #11
Shrek
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Burmundo Zobacz post

1. Administracja przed startem servera powinna uruchomic beta testy i wtedy poprawiac exp hp itp itd a nie w trakcie trwania servera...
Był odpalony test server i błędy oraz wszelakie uwagi zgłaszało sie do Selba.

Każdy taki cwany i marudny ale na test server to nie było chętnych żeby wejść coś sprawdzić tylko 300 lvl i super mam 300 poziom i pobiegam po mieście bez celu...
Skończcie marudzić i zacznijcie myśleć chociaż troszkę. To nie RL tibia czy jakieś war otsy że piniądze leżą na ziemi.
Shrek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 13:16   #12
Burmundo
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
No właśnie były, i jakoś większość mówiła że jest OK i "startujcie już to".
wiec skoro były to teraz takich derastycznych zmian robic nie mogą.

Gwarantuje wam ze ponownie server padnie jak to zrobia.
Burmundo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 13:40   #13
fajnybobas12
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 8
Domyślnie

trzeba coś zmienić ewidentnie
fajnybobas12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 13:54   #14
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Proponuje zmniejszyc hp potworom do tego co bylo lub zamiast zwiekszc o 50% to moze o 20%
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 14:00   #15
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Słabsze potwory zmienić o te 50% silniejsze, natomiast dostosować od 25-40 %
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 15:05   #16
ezzakpl
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 49
Domyślnie

Ja sam knightem duch-alch mam do wyboru:

Katakumbę, Lewy Raindar, Kościeje Raindar, Kościane Smoki, Widma - solo
Profany, Hydry, Hrimtury, Górskie, Rekiny - TeamHunt;

Powtarzacie mantrę o jednym respie, chociaż rzeczywistość jest inna, magowie expią solo na : Czerwonych smokach, Rekinołakach (jednak się da), Abitańcach, Warlokach (very-hard), Renegatach, Gwardzistach. Z powodu braku kary do jakiegokolwiek żywiołu z czarów, są mile widziani na wszelakich teamhuntach.

Jeśli chodzi o zwiadowców, Ci zaś mają do wyboru: Nekromantów (głównie dla jastrzębia), Smoki, Mysmenie, Gwardzistów/Renegatów i być może inne, nie gram zwiadowcą na tej edycji, ani żaden zwiadowca nie wbił jeszcze wysokiego poziomu dla nowych spawnów. Oczywiście też są mile widziani na wszelkich th jako shooterzy.


Według mnie problem leży po winie graczy, którzy po 3 tygodniach gry dziwią się, że nie są w stanie expić w każdym miejscu solo...
ezzakpl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 15:41   #17
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Serwer już i tak obumiera bo widać po liczbie graczy online
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 15:52   #18
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Czerwone smoki rekord expa 290k/h z taiw fomesow z sd moze wiecej z pociskow tak 240k/h lepiej z efo tote bic zwykle smoki (jakos lepsze hp/xp maja idk czemu) no ale tutaj profit z pociskow tylko odejmujac czas na zrobienie pociskow lepiej wiwerny bic z nutek 100 magiem xD

Rekiny maxymalny exp z pociskow jaki udalo mi sie wykrecic to bylo cos okolo 350k/h przy czym czesto stawalem i walilem nuty w 1 bo drugi biegl/plecy lecialy po nerfie pewnie 330k/h -czas robienia pociskow tu sie idzie po osci

Abitance jedyny sensowny resp kozak exp i profit ludzie robia gfb chetniej niz pociski i sprzedaja ba nawet profit na kupnych gfb da rade wykrecic mialem ok. 360k/h na bonusie 80lvlem z tym ze biegalem jak pizda bo 1 raz tam bylem mysle ze spokojnie te 400k/h sie robi na bonusie (resp jest sztosik)

Renegaci kolejny op resp zajebisty profit najpierw z efo tote bo kompozyty dobrze chodza niskim lvlem trzeba uwazac (140k/h rekordy bez staminy na 50lv z efo tote) pozniej odpalasz gfb na bramie kobarta i krecisz 210k-230k/h srednio profit z kupnych gfb ale 80lv+ trzeba zeby spokojnie biegac

Gwardzisci kompletnie nie oplacalny resp jedyny sens to dla PG jak juz mozesz 2 gwardzistow/2 najeminkow przy sobie trzymac i z daleka 2-3 najeminkow/gwardzistow kolejnych wtedy sie oplaca wjechac z gfb 470k/h na bonusie ale ryzyko deski jak ja pierdole a no i jak nie sypnie to waste bo sakwy nie byly ruszane tutaj a wiekszosc loota leci do urbana wiec kicha jak na 7bp gfb (~30k) i 1.5 multi many wyciagniesz 25k-30k z sakwy A no i bez blogo amuletu i sumow tam sie nie polecam wybierac chyba ze kreci Cie exp 170k/h z efo tote


Mowisz o team huntach jak juz bylo sprawdzane prawie all i tylko hydry i profany sa oplacalne so far zobaczymy jak eki wbija wieksze lvl

Serio moge nagrac obsem godzinny hunt na gwardzistach/rene brama kobarta/rekiny/gorskie a gwander moze zrobic to samo z obozem abi i zobaczysz ze abi number one do expienia a potem dle bo masz pewny zwrot ze skor/lusek ktore ludzie kupuja + klejnotow a exp 240k/h nie jest taki zly jak wiesz ze masz profit (przynajmniej dopoki ludzie graja i kupuja luski) Mnie tylko boli ze musze sie do respa lepiej przygotowac (naszyjniki, sumy, gfb lub pociski) a robie porownalny exp do respa gdzie mnie to nic nie kosztuje i jest luz
(patrz gfbki po 8k za plecak i profit z lepszym expem niz gfbki po 4.5k-5k i waste)

Co do innych profesji nie wypowiem sie rycerz na tej edycji to odkurzacz wciaga talary na waste jak szalony a co do wrli wyciagasz zdanie po 20minutowym? huncie gwandera
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 16:14   #19
ezzakpl
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 49
Domyślnie

Ja zrezygnowałem z wyższych exp/h i profitów, po to, zeby w teamhuntach podciągać cały team, jak i dla własnej przyjemności. Wbijecie poziomy do aur, zrobicie sety/dmg, podbijecie mlvl i high-lvlowe respy będą dla was otwarte.

@Łobuz

100 online, serwer z pewnością umiera wolniej, niż Twoje szare komórki.
ezzakpl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 16:32   #20
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Teraz ezzak piszesz na zasadzie "wbijcie 300lv to nie bedziecie musieli juz expic" wiekszosc zmian ktore mi jak i innym osobom sie widza to zmiany w sakwie/ilosci potworow na respie lub predkosci respinia

Bo zmniejszenie hp potworow z jednoczesnym zmniejszeniu za nie expa to must have atm jak juz mowilem musze stac z bliska z niektorymi potworami bo znikaja albo mam backspawny albo przypieraja mnie do muru bo sie koncza kratki do biegania zeby je z gfb trzaskac

A kto gra magiem ten wie ze jak do niego dobry lur rekinow/gorskich/gwardzistow dobiegnie to jest game over a dmg z gfb juz nie rosnie co mamy isc na respa gdzie mozna siedzie od 100lv ryzykownie na dopiero 170lvlu zeby miec aure i set? Nie wiem jak zwiadek ma ale pewnie tez ciezko bo ma jeszcze kary do hape odes kpiro za to buff do hp nie dotyka praktycznie wgle rycerza ktory i tak stoi jak klocek i jak expi to sie wyleczy od mobow ktore go bija po prostu 2-3 tury dluzej je bije a zas znow wiekszosc rycerzy woli expic samemu magow zreszta tez bo z respa ktory sie nie respi a robi sie na nim solo 500k/h we 2 wyciagniesz 250k/h i to koniec
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin