Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Reset PN vs przeliczenie umiejętności
Reset PN 28 43.08%
Przeliczenie umiejętności 37 56.92%
Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 23:11   #1
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie Punkty Nauki

Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.

Chciałbym również zaznaczyć, że osiągniecie maksymalnych umiejętności jest bardzo trudne jeżeli nie niemożliwe, trzeba by inwestować PN tylko i wyłącznie w 1 umiejętność.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 23:13   #2
7667155
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.
Zrób ankiete :D (reset pnów)
7667155 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 23:14   #3
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Przeliczenie umiejętności. Co z osobami które skilowały całą masę czasu swoje skille? Pnów nie starczyłoby, aby wymaksować tak jak jest to teraz.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 23:16   #4
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Zapytam wprost - Czy wolicie Państwo, aby punkty nauki zostały przeliczone tak jak obecnie na serwerze testowym, czy wolicie reset PNów, który wiązałby się z koniecznością ponownego "skillowania"? Otrzymalibyście 7x PN na poziom + PN za wykonane dotychczas misje.


tak moze dajcie najpierw mozliwosc rozdawania wielokrotnie pn na test serverze pozostawiajac te skile ktore byly a pozniej taka ankieta
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 00:04   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

najlepiej przetestować to bo potem może być gorzej niż teraz. komenda na reset pnów była
- czas na pny zwracała nam wszystko. dałbym też serwer tylko do odczytu, lub reset co jakieś 3h? może 4. wstrzymam się od głosowania jak na razie.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 00:23   #6
witos9911
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Szczerze nie wiem dlaczego niektorzy tak hejtuja. Wedlug mnie zmiany sa genialne! z malutkimi drobiazgami do poprawy, no ale prosze was... niektorzy po prostu zawsze beda na nie, nic nie poradzisz.
witos9911 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 00:32   #7
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
najlepiej przetestować to bo potem może być gorzej niż teraz. komenda na reset pnów była
- czas na pny zwracała nam wszystko. dałbym też serwer tylko do odczytu, lub reset co jakieś 3h? może 4. wstrzymam się od głosowania jak na razie.
Już jest tylko do odczytu.
pregusia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 01:13   #8
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

wolałbym żeby skilowane były oddzielnie, a pnowe oddzielnie typu

walka bronią jednoręczną 50 (recznie) + 20 (pnami)
walka dystansowa 60 + 30

punkty pnowe byłby liczone niezaleznie pnami

czyli +1 (8 pnów) +2 (10 pnów) itd

taki przykład... bo inaczej to jest rozpieprz i tak naprawde nie wiesz czy lepiej jest skilowac recznie czy lepiej wstrzymac sie z pnami i w ogóle tak naprawde nie wiadomo co maxowac. W innym teamcie Altrel napisał że możliwe ze wzmocnione bełty lepiej działają niż rozrywające przy jakichstam skilach. A co my bogowie ze mamy wiedziec jak administracja przeliczala broń? Broń a wyższy lvl (skill) = lepsze hity???

Ja np. rozdawałem zreczność, a hity krytyczne w kościanego na 140 zrecznosci miałem raz na 200 bełtów. Więc nie wiem czy warto to maxować.

Chociaż dla mnie największym problemem jest siła. Expiąc palkiem trzeba biegać, żeby biegać trzeba mieć wolnego capa, żeby mieć wolnego capa nie można się obkupić na full.

Droga Pregusio. Trzeba siąść do tego i od nowa rozpisać ilość pnów na skill. I powiedz mi co chcecie zrobić na problem, że każda profesja musi maxowac różną ilość skili. Czyli mag najmniej, rycerz duchowny najwięcej? Przy czym alhemik duchowny 1h, naj naj więcej ;D Czy jest reason?
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 01:19   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wyraz "musi" zastąpiłbym "może". "wymaxowanie" kilku umiejętności jest niemożliwe.

Co do udźwigu - niech Pan teraz sprawdzi.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-05-14, 01:48   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wrzućcie na teście jak to wyglądałoby z resetem i dajcie tylko do odczytu
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin