Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-10-13, 07:46   #11
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Kiedyś sprzedawało się zlewki, albo robiło potki za grosze z matsów od npc a u waleriana srzedawało dużo drożej. Nie wpominając o pobugowanych lootach po upach z mobków. Dajmy na to wodniki. Kto na nich siedział jako pierwszy wie co to kasa ;> Teraz trzeba troche bardziej kombinować ale sie da.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-13, 08:36   #12
boro1120
 
Avatar boro1120
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Kiedyś sprzedawało się zlewki, albo robiło potki za grosze z matsów od npc a u waleriana srzedawało dużo drożej. Nie wpominając o pobugowanych lootach po upach z mobków. Dajmy na to wodniki. Kto na nich siedział jako pierwszy wie co to kasa ;> Teraz trzeba troche bardziej kombinować ale sie da.
Tak, bo my 30-40lvlami huncimy wodniki masowo!
Zeby znac tricki, na ktorych mozna dobry hajs robic, trzeba pierw znac dobrze serwer... Ale gdybysmy znali to raczej mielibysmy kase, nie?
Ja na drop nie narzekam, na 41 lvlu mam 12 talarow. Wybierzcie sie z kims na hunta, a nie gonicie solo i zdziwko, ze nie mozecie dobrze zarobic...
boro1120 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-13, 12:37   #13
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Marudzicie, na wodniczkach zarabiałem po 50 talarow na wypad. Wiec jazda na wodniki
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-13, 20:59   #14
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Poprawienie loota z elfów na przeszłości to była kasa :D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-13, 21:11   #15
cnk17
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 3
Domyślnie

Tu nie chodzi o jakies poprawianie loota z konkretnych potworow, tylko wrocenie do starego mnoznika...
cnk17 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-10-13, 21:49   #16
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Święte hełmy też szły jak świeże bułeczki :D Chyba jedyna rzecz na tym serwerze na które było takie zapotrzebowanie, a nikt nie chciał tam chodzić :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-13, 09:58   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

I w tym miejscu podsumujemy wątek:

H lvle nadal mają za łatwo, bo znają serwer, mają możliwości (nieograniczone), dodatkowo pierwsi dowiadują się o bugach, co jest potrzebne i tak tylko wtedy, gdy kończy im się kasa.
Low lvle mają wyjątkowo trudno, zwłaszcza w porównaniu do starych graczy z kapitałem i wiedzą.

Wniosek: przywrócić loota na niektórych mobach (stawiam na oficery, enty, kultystów, gdzie exp nie jest szalony) a h lvlom utrudnić grę np. wprowadzając obowiązkowe potki na 150 poziom, które można tylko wytwarzać.

<evil laugh>
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-13, 11:33   #18
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Kiedyś na rl tibi każdy stał przed dp czekając na manę. Po co? Po o by zrobić pare runek i zarobić grosza. Nikt w tedy nie płakał ani nie narzekał. Sam gram do dzisiaj na Tibianicu(Większość pewnie wie co to jest) W każdej dziurze,przed domkiem,przed dp można spotkać ludzi nie ważny jaki ma lv który tworzy runy. Gospodarka dzięki temu jest rozbdowana. Gra po 200 + osób i nikt nie narzeka.
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-13, 13:44   #19
boro1120
 
Avatar boro1120
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Kiedyś na rl tibi każdy stał przed dp czekając na manę. Po co? Po o by zrobić pare runek i zarobić grosza. Nikt w tedy nie płakał ani nie narzekał. Sam gram do dzisiaj na Tibianicu(Większość pewnie wie co to jest) W każdej dziurze,przed domkiem,przed dp można spotkać ludzi nie ważny jaki ma lv który tworzy runy. Gospodarka dzięki temu jest rozbdowana. Gra po 200 + osób i nikt nie narzeka.
Ale tu nie ma sensu robic runek za gp, bo lepiej zarobisz na krasnalach, przy okazji wbijajac poziom ;)
boro1120 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-10-13, 23:51   #20
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Rycerz 2h duchowny
Itemy z expa między 35 a 40 lvlem na Olbrzymach (północ od Neolith)
Na expa wydałem:
~600 mikstur mocy 6,3 talara

Na expie znalazłem:
10 stalowych tarczy 1,5 talara
16 płytowych puklerzy 9,6k srebrników
21 białych kling 5,25k srebrników
2 ciężkie miecze 1,4k srebrników
1 mosiężna tarcza 4k srebrników
1 burzyciel 1,5k srebrników
~3 talary.

oraz
10 surowych stali
5 zwykłych zwojów
3 trofea olbrzyma
których nie biorę pod uwagę.

Razem zarobku ~6,3 talara
Wychodzi na to, że wyszedłem na zero! Moim zdaniem prawidłowo.

Co do loota, gdy ja tutaj zaczynałem, to zaczynałem od zbierania BP z fiolkami, kolbami czy butlami! Chwila moment i miałem pierwszego talara.. Wydawałem go na pierwsze poty. Później task na krasnale i samoistnie wpadały mi diamenty, później szeregowce i to samo. Zadanie na krasnalach samo z siebie daje nieźle zarobić, aby móc w spokoju expić przez kilka lvli nie martwiąc się o kasę! Oczywiście trzeba zbierać każdego miedziaka i robić lootbagi a ma to na prawdę niezły efekt.
Kasę się zaczyna mieć od tego 45 lvl'a gdy zaczyna się expić na smokach, bo zawsze jest te ~2 talary na plus (oczywiście, zależy kto jak expi).
Jakoś nie zauważyłem problemów z lootem. Jeżeli expisz, robisz lootabgi i zbierasz miedziaki to nie jest źle. Będąc ostatnio magiem duchownym ele na widzach, obserwatorach itd w nie całe pół godziny zarobiłem krocie (kilka królewskich pancerzy, pierścieni niewidzialności + miedziaki i inne itemy). Spokojnie wystarczyło mi to na zrobienie pocisków i pójście sobie w spokoju poexpić.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin