Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Poradniki

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-01-13, 18:03   #1
Stroje w Altaronie
Prenton Prenton jest nieaktywny 02-01-13, 18:03

Witam! Chciałbym przedstawić wszystkie stroje na jakie udało mi się natknąć, w fascynującej podróży po świecie Altaronu. Możliwe iż nie wymienię wszystkich jakie istnieją, więc w obliczu jakichkolwiek braków proszę natychmiast zwrócić mi uwagę. Chciałbym, abyście w odpowiedziach ocenili wszystkie stroje według numeracji. Np. 1-tak, 2-nie. Jeżeli piszecie „nie”, proszę o uzasadnienie oceny i zaproponowanie zmiany. Do niektórych strojów postanowiłem dopisać komentarze. Nie ma co zwlekać czas pokazać co oferuje moda Altaronu.

STROJE STANDARDOWE

1.Awantrurnik


2.Mieszczanin


3.Żebrak


4.Wojownik


5.Łucznik


6.Mag

Korwin ma ten strój, chociaż biorąc pod uwagę, że przed rozpoczęciem wojny dużo podróżował powinien chyba mieć strój podróżnika.


STROJE ZE STATUSEM SZLACHECKIM

7.Łotrzyk


8.Podróżnik

Tutaj chyba ktoś nie trafił z nazwą. Podróżnika to on za bardzo nie przypomina. Ja bym dał ten strój pod nazwą szlachcica, tym bardziej, że noszą go wysoko postawione osoby jak: Szambelan w Akrze Fryderyk, Zarządca Wyspy na Licorze, lord Abraham w loży Nekromantów, czy syn Namiestnika Kevben.

9.Szlachcic

No cóż, niby taki dostojny, nazwa nawet pasuje, ale równie dobrze można go nazwać strojem galowym.

10.Rycerz


11.Zwiadowca


12.Czarodziej

Tutaj nie mogę sobie odmówić komentarza. Damska wersja może być, ale męska to porażka. Ten czarodziej wygląda po prostu śmiesznie. Moglibyście mu nadać trochę bardziej niebezpieczny wygląd.


STROJE PO 2 PROMOCJI

Tak naprawdę stroje te nazywają się Rycerz, Zwiadowca i Czarodziej (tak samo jak wersje na status szlachecki), a skoro są dostępne dopiero po 2 promocji, która dodaje przed nazwę „Elitarny”, pozwoliłem sobie zmodyfikować nazwy tychże strojów i uważam, że powinno się tak zrobić również w grze.

13.Elitarny Rycerz

Mi osobiście damska wersja się bardzo podoba, ale Beauty Bet, która pozowała do tegoż screena określiła ją mianem „czołgu”, a SG Merv, który akurat był w pobliżu nazwał ją „Śląską Babą” czy jakoś tak. Wiadomo rycerz to rycerz, ale jednak kobieta. Myślę, że można nadać damskiej wersji Elitarnego Rycerza więcej gracji i zgrabniejszy tułów.

14.Elitarny Zwiadowca


15.Elitarny Czarodziej



STROJE QUESTOWE

16.Grabarz


17.Rycerz Mechanik

Damska wersja jest trochę… no będę szczery „gruba”. Odchudźcie ją trochę.

18.Zwiadowca Mechanik


19.Czarodziej Mechanik


20.Rycerz Duchowny


21.Rycerz Nekromanta


22.Rycerz Elementalista


23.Rycerz Alchemik


24.Zwiadowca Duchowny

Nie wiem w czym ten zwiadowca przypomina duchownego. Jak dobrze wiadomo w Altaronie kusza to broń dwuręczna, zaś tutaj postać trzyma ją jak jakiś pistolet i ta kusza taka mała jakaś. Radzę, żeby trzymana była oburącz i żeby była większa. Dodatkowo dodajcie jakieś elementy duchowne.

25.Zwiadowca Nekromanta


26.Zwiadowca Elementalista


27.Zwiadowca Alchemik


28.Czarodziej Duchowny

Męska wersja mi się średnio podoba, ale Tyrond, który pozował to tegoż screena, określił ją mianem „w pytę”. Czy ja wiem? Oceńcie sami, chociaż ja bym ją zastąpił po prostu strojem mnicha.

29.Czarodziej Nekromanta

Męska wersje jest trochę słaba. Przypomina mi grubą, łysą kulkę w piżamie. Można by tego nekromantę trochę ulepszyć. Elsa z loży nekromantów ma ten strój, przecież jest łuczniczką. Myślę, że trzeba to zmienić.

30.Czarodziej Elementalista


31.Czarodziej Alchemik

Damską wersję łatwo zdobyłem dzięki Lai, ale po męską musiałem lecieć aż na NPVP. Tiana-żona Urda ze szkółki alchemików według mnie powinna mieć ten strój. Obecnie ma strój szlachcica, tylko, że w nim wygląda trochę zbyt młodo w porównaniu do męża. Mając ten strój byłaby bardziej przystosowana do niego wiekowo.


STROJE DLA ZASŁUŻONYCH GRACZY

32.Mistrz Gry/Strażnik Gry

Damska wersja nie ma nosa, tak jak większość strojów w grze, ale męska wersja już go ma i to ją trochę zepsuło. Widać tylko 1 oko, bo 2 jest zasłonięte przez nos. Moim zdaniem powinno się usunąć ten nos i pokazać to 2 oko, wtedy twarz Mistrza Gry/Strażnika Gry bynajmniej moim zdaniem będzie wyglądała znacznie lepiej.


STROJE NPC (AKTUALNIE NIEMOŻLIWE DO ZDOBYCIA)

33.Konkswistador/Straż Miejska


34.Mnich w kapturze


35.Mnich bez kaptura


36.Mnich z kadzidłem


37.Strój, który trudno nazwać

Spotkałem tylko 2 NPC, którzy mają ten strój. Można go jeszcze ubrać w misji „Organy”, ale tylko na chwile. Po długim zastanawianiu się pomyślałem, że mógłby być dostępny pod nazwą podróżnika, biorąc pod uwagę fakt, że nosi go Shaktaa, który przybył z dalekich stron.

38.Strażnik Licoryjski

Myślę, że można zrobić jakiś większy quest na Licorze, w którym główną nagrodą byłby ten strój.

39.Żołnierz w hełmie


40.Żołnierz bez hełmu


41.Namiestnik


42.Weteran


Tak wygląda moda w Altaronie. Dziękuję bardzo modelom, którzy zgodzili się pozować do tychże screenów. Wśród nich byli: Tyrond, Sandman, Beauty Bet, Makmej, Lai, Buhajek, Zurvy, Binladenka, Pro Scout, Noon, Kim Konfordencial, Mervakis, Buteleczka, Xanvin, Thali, Grejpfrut, Mala Sela, a także SG Merv i MG Slythia. Ten spis ma posłużyć głównie do oceny strojów, ale jeżeli ktoś chce zobaczyć je w postaci gifów to zapraszam na Altaron Wiki gdzie Karmelia wystawia część z nich. Oto link: http://wiki.altaron.pl/index.php/Stroje
Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowane przez Prenton ; 22-01-13 o 18:24.

 
Avatar Prenton
Prenton
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Odwiedzin: 34496
Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-13, 18:19   #2
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Super! Gratulacje! :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-13, 18:22   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Polecam funkcje (kropki usunąć).

Cytat:
[LIST]
[./LIST]
albo:

Cytat:
[LIST=1]
[./LIST]
No i klawisz enter tu i tam by nie zaszkodził.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 06:32   #4
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

Fajnie se zobaczyć wszystkie Wyglądy :)
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 10:50   #5
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Czarodziej nekro. Też to widziałem. To poważny błąd, że Pani zwiadowca jest magiem :s. Uważam, że takie błędy odrazu naprawiać+gdzie mogę spotkać Namiestnika? :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 11:29   #6
Justa99977
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 2
Domyślnie

Jeśli chodzi o temat , fajnie było zobaczyć wszystkie stroje.
Justa99977 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 19:58   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Zgodnie z obietnicą - status szlachecki powędrował do autora poradnika.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 20:09   #8
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Bardzo ładna galeria, jednak szkoda trochę, że postaci na zdjęciach zostały ubrane jednolicie na biało, gdyż nie widać w jaki sposób zmiana poszczególnych kolorów ma wpływ na konkretne elementy stroju. Moim zdaniem lepiej wyglądałby tutaj dobór czterech wyraźnie różniących się, acz estetetycznych kolorów zamiast jednego białego, dla przykładu moje skromne ja:
;)



Tak czy inaczej - kawał dobrej roboty!

Ostatnio edytowane przez Molan ; 06-01-13 o 20:16
Molan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-13, 16:50   #9
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

JW. Chciałem to samo napisać.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-13, 18:15   #10
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
JW. Chciałem to samo napisać.
Cytat:
Napisał Kiep Zobacz post
Bardzo ładna galeria, jednak szkoda trochę, że postaci na zdjęciach zostały ubrane jednolicie na biało, gdyż nie widać w jaki sposób zmiana poszczególnych kolorów ma wpływ na konkretne elementy stroju. Moim zdaniem lepiej wyglądałby tutaj dobór czterech wyraźnie różniących się, acz estetetycznych kolorów zamiast jednego białego, dla przykładu moje skromne ja:
;)



Tak czy inaczej - kawał dobrej roboty!
To zapraszam do pomocy Karmelii tutaj:
http://wiki.altaron.pl/index.php/Stroje
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin