Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-15, 17:09   #41
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

02 gru 17:15 137 Pokonany przez Żywiołak Wody

ciężko zaskoczyć systemowi, chyba że żywiołak wody może wykręcić niezłe combo i poskładać w jedną ture. nie rozłączył mi się ruter tylko padła mi bateria w laptopie, ale klient altaronu tego nie odczytuje jako hibernacje etc bo się zamyka i wyskakuje błąd...
Noratl jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:15   #42
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Proszę odpowiedzieć mi na jedno pytanie: dlaczego nie zostali ukarani za świadome oszustwo?

Jeśli chodzi Panu o Keavire to miał on problemy z internetem (bardzo często je ma) i podobno możecie to sprawdzić. Od niego się dowiedzieliśmy, że nic nie traci i sprawdziliśmy na stronce Artezona, po czym przerwaliśmy tą śmieszną wojnę.

Na zgłoszeniu odpisał mi Pan:

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
To jest Pańska wersja, istnieje druga, która mówi o pingowaniu w celu zabicia. Jutro gdy będzie osoba zajmująca się tego typu rzeczami poproszę o analizę czy doszło do pingowania czy też nie.

I jak tam? Jedno pisze Pan na zgłoszeniu, a drugie na forum, pod publikę...

Może nie jest to bug, ale z pewnością jest to oszustwo, dzięki któremu Artezon nie poniósł takiej straty jak powinien. W regulaminie jest jasno napisanie, że za oszustwa ponosi się karę.

Czuje się poszkodowany jak większość, którzy gineli i ponosili duże straty, a pewna jednostka oszukała ten Wasz system i dzięki temu zredukowała swoje straty o połowę. Może ja nie zginąłem, ale punkty, supple i czas na marne poszły.

Jeżeli Ci oszuści nie zostaną zbanowani, to co z przyszłymi oszustami, którzy będą nadużywać tego systemu w PVM? Będziecie ich za to banować, mimo że, Artezona nie zbanowaliście za to samo? ;]
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:19   #43
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nadal ogranicza się Pan do jednej osoby nie wspominając o Smoku z Lego, Fasolu Krolu Albanii i zapewne jeszcze paru osobach z własnej drużyny, które po walkach uciekły zginąć na potworach, by nie zostać zabitym. System ciągle jest udoskonalany, a gdy zostanie wgrana wersja finalna pojawią się stosowne zapisy w regulaminie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:24   #44
nevonsky
 
Avatar nevonsky
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 77
Domyślnie

Fasol z nami nie jest, a ja nie zginalem w pvp. PIATECZKA PANIE ALTREL!!!
__________________
21:08 Hipolita: Smoczki! Najwspanialsze i najukochańsze! Najmilusie! Czerwone, zielone, bagienne... Wszystkie! Ach!
nevonsky jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:36   #45
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

To prosimy o cofkę do dnia wczorajszego do stanu z przed wojny lub o cofnięcie tego, co skorzystały osoby, nadużywając tego systemu.

To, że jeszcze nie karacie za nadużywanie tego systemu, nie jest żadnym argumentem, dlaczego jeszcze nie zabraliście tego co zyskały te osoby na nadużywaniu tego systemu

Gdy ja niedawno zgłosiłem bardzo poważny bug z expem, pn i talarami, to wszystko co skorzystałem na tym bugu, zostało mi zabrane. I tak powinno być. Dlaczego w tym przypadku nie jest tak samo? Dlaczego to, co skorzystał Artezon na tym bugu z systemem nie zostało mu cofnięte?
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:49   #46
iceduke
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 24
Domyślnie

5 wykorzystywanie błędów znalezionych w grze7 do: 7,30,DEL
A kopiowania przedmiotów,
B powodowania awarii serwera gry,
C powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem,
D osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku).
iceduke jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 17:54   #47
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

System zadziałał prawidłowo, więc o korzystaniu z bugów nie ma mowy. Zadziałał tak, jak go zaprojektowano. A że później ktoś z góry doszedł do wniosku, że jednak trzeba to poprawić, bo nie wszystko zostało przewidziane, to gracze zostali poinformowani o tym, jak system działa i kiedy zacznie działać inaczej. Zakazów żadnych nie było, wyjmijcie ogórki z tylnych części ciała.

Będzie zmiana w regulaminie, będą bany za niestosowanie się. Proste.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 18:12   #48
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

To nie tłumaczy dlaczego osobom, które świadomie nadużyły tego systemu w PVP, nie zostały chociaż cofnięte korzyści, które zyskały w związku z jego nadużyciem. A wzmianka o tym, w regulaminie jest:

D osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku).

Artezon osiągnął własne korzyści w grze, nie straciwszy ok. 6mln expa i ok. 50 talarów wykorzystując świadomie to nadużycie.

Zgodnie z regulaminem, który m.in Artezon zaakceptował przy tworzeniu swojego konta, powinien zostać zbanowany. Nie ma tam żadnej wzmianki o wyjątkach związanych z anty-dead systemem, a podpunkt D, go dotyczy.
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 18:17   #49
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Co was tak dupa boli jak i tak nie zamierzacie tu grać ;P
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 18:18   #50
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem nieukaranie dotyczy wszystkich, nie tylko Artezona. Wymienione wcześniej osoby wykorzystały system w takim samym stopniu.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin