Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-07-11, 01:03   #1
towdas23
 
Avatar towdas23
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Trójmiasto
Postów: 10
Domyślnie Profesja łucznik pytania i odpowiedzi

Uważam, że ta postać w dalszym ciągu jest niezbalansowana.
słyszałem "mit" o poprawie celności wśród łuczników i uważam, iż jest to bzdurą, ponieważ mając 70 dista nie raz waląc z włóczni w rata uderzam go od 3 do 5 razy nawet. do tego czary ofensywne ... no własnie.. JAKIE?
towdas23 jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 10:31   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Z włóczni, właśnie. Włócznie służą do treningu, nie do walki.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 10:40   #3
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Z bełtów też nie rewelacja :D
Cyklopa skilami 90 mam na 4-5 strzałów (zależy jak siądzie) rzadko mi się zdarza trafić na 2 strzały z bełtów ziemi.
Ryckiem ze skilami 80 cud jak nie zdejmie na 2-3 strzały a 5 to już oznacza że mam dziś pecha.
Ta celność została poprawiona o 0,000000001% pewnie :D
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 11:20   #4
Berix
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 5
Domyślnie Łucznik

Dokładnie. Co to ma kwiatek być żeby łucznik na 67 dst za 180 nie mógł się przebić gdzie wojownik o takim samym skilu za 200+ może kwiatek. Celność łucznika może lepiej zostawić bez komentowania jak hity wyglądają następująco
(30,40.130.58), gdzie wojownik cały czas 100+ trafia. Tak mi się wydaje że Slythia grała na rl knightem i padła kilka razy od rp i teraz się mści (dobra to była ironia, bez obrazy :p), no ale prawda jest taka, że łucznik jest do dupy i wszyscy to wiedzą, jakoś woje i magowie nie narzekają na swoje profesje tylko łucznicy, jak widać coś w tym jest, i może wreszcie odpisze support czy zamierzają coś z tym zrobić, bo już denerwujące jest to czekanie i albo poprawicie łucznika albo zróbcie to cholerne update i dodajcie nową broń i amunicję dla żeby można nim było konkretnie grać ;)
Sorry że tak ostro.
Tyle od mnie.:B

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 06-07-11 o 18:14
Berix jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 12:41   #5
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

O Boże, ale płaczecie. Gra łucznikiem zaczyna się od 90 dystu, i naprawdę nie ma lipy. ;) Ja jakoś gram i nie płaczę...
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 16:13   #6
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

jeśli narzekacie tak na zwiadowce to po co nim grać?? Ja tak samo latam skill 86 niepowiem missy ehhh są ale taki urok zwiadowcy raz walniesz za 300 raz 5 miss pod rząd może kiedyś będzie lepiej...
malpaa jest nieaktywny  
Stare 06-07-11, 16:44   #7
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Ludzie zawsze będą narzekać i tego nic nie zmieni.
Gram łucznikiem od samego początku i daje słowo że było gorzej :) teraz mam grubo ponad 90 skill i zdarza się że uderze nawet z 6-7 hitow po 180-190, a wczoraj przekroczyłem magiczna bariere 300hitu, dokładnie 318 w licza.
Także sądze że tragedii nie ma.

A co do woja i tego ze bije ciagle po 100+ i ma lepszy dmg od lucznika to sie zgodze. Ale czego oczekujecie? On bije w zwarciu i zawsze obrywa a lucznik? Bije na odległość i z odesem/hape odesem + kpiro na prawde da się ucieć od potworka nawet gsa czy koscieja. Tyle. Pzdr.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny  
Stare 07-07-11, 08:24   #8
jakup
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 20
Domyślnie

Zauważcie, że ogółem w Tibii łucznik - paladyn był postacią o największej rozbieżności dmg. Osobiście miałem 85 dist i często nie trafiałem (miss) i często zadawałem dmg 200+ . Rycerz w Tibii był bardziej zbalansowaną postacią. Rzadko missował, ale jego best dmg nigdy nie było lepsze od łucznika, jeśli mieli jednakowe skille. Po drugie, chyba wszystkim tutaj jest wiadome, że łucznik skilluje 3x szybciej, niż rycerz.

W altaronie, w przeciwieństwie do Tibii bronie dla rycerza są dużo lepsze, co zawdzięczamy możliwości ulepszania, a nawet bez tego siła ataku broni jest większa. "Lekko" ulepszony zaibatsu (30 lvl), na przykład do +7 (co nie jest trudnym wyczynem), ma 43 ataku, czyli jak bronie w Tibii na jakiś 50 lvl.
jakup jest nieaktywny  
Stare 07-07-11, 22:05   #9
towdas23
 
Avatar towdas23
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Trójmiasto
Postów: 10
Domyślnie

8) @ Malpaa z czego ty bijesz po 300? rzucasz kuszą w głowę i mobki na glebe padają?
towdas23 jest nieaktywny  
Stare 07-07-11, 23:09   #10
Dark Fury
 
Avatar Dark Fury
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Kraków
Postów: 58
Domyślnie

Jak dla mnie jest dobrze tak jak jest
Dark Fury jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin