Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-04-14, 16:43   #11
Quares
 
Avatar Quares
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 93
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Quares
Domyślnie

@Proszo buga raczej nikt nie wykorzystywał, bo to wy wybraliście wojnę na stackach, a co do crashu klienta to u nas też dużo osób miało taki wicher, popinator, the prodigy po 3-4x mieli crash i jakoś dali rade. Fakt poprawy błędów powinny być wprowadzane w jakichś łatkach, a nie czekać do większej aktualizacji.
PS. Proszo jeszcze jedno zobacz ile osób u was sobie zrobiło tp na trapie więc to też można wziąć pod wykorzystywanie błędu gry, ale przecież nikt tego nie widział;).
Quares jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 17:57   #12
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Proszę o zwrot expa, dostałem w tamtym miejscu wczoraj 6 debugów, za 6 padłem, bo po ponownym zalogowaniu byłem już w full trapie i na yellow hp. Ps, spadłem z równego 218 do 215 i 90% ( sami sobie obliczcie ile to dokładnie expa ). Proszę o DOKŁADNY zwrot całego utraconego doświadczenia.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 17:57   #13
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Taaa odnosnie robienia TP, wezcie to wkoncu zalegalizujcie. Collegium wykorzystywalo to nie raz, bez zadnych konsekwencji. My jesli pozwolilibysmy sobie na to chiociaz raz - odrazu posypaly by sie bany. Zreszta przyczynilo by sie to tylko do poprawy rozgrywki oraz wnioslo by to do wojny dodatkowy element taktyki. Zreszta napisze o tym potem w propozycji.


HAHA Agri nie pajacuj prosze xD Leczyles sie od samego poczatku bycia w trapie. Poza tym tak jak mowilem, tak czy siak byscie tam popadali. Zwrócenie wam lvli byloby cholernie nie fair w stosunku do nas, gdyz sami sobie wypracowalismy to ze pojechalismy was jak dzieci :> Wasz commander padl na samym poczatku akcji, wiec pozniej mieliscie juz tylko panika gaming, nawet nie probowaliscie nas pushowac ani nic. Brak skilla nie tlumaczcie bugami, ktore i tak nagminnie wykorzystujecie.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 18:03   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Żadnych zwrotów doświadczenia nie będzie, legalizacji teleportowania się również nie będzie. Kwestią teleportowania zajmiemy się w inny sposób.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 18:25   #15
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Proszę o zwrot expa, dostałem w tamtym miejscu wczoraj 6 debugów, za 6 padłem, bo po ponownym zalogowaniu byłem już w full trapie i na yellow hp. Ps, spadłem z równego 218 do 215 i 90% ( sami sobie obliczcie ile to dokładnie expa ). Proszę o DOKŁADNY zwrot całego utraconego doświadczenia.
Mam nadzieję że obecny admin nie pozwoli sobie wejść na głowę, tak jak pozwoliła na to Slythia i jak grzeczna dziewczynka oddawała wszystko wszystkim nawet czasami gdy nie było to potrzebne..
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 19:04   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Proszę o zwrot expa, dostałem w tamtym miejscu wczoraj 6 debugów, za 6 padłem, bo po ponownym zalogowaniu byłem już w full trapie i na yellow hp. Ps, spadłem z równego 218 do 215 i 90% ( sami sobie obliczcie ile to dokładnie expa ). Proszę o DOKŁADNY zwrot całego utraconego doświadczenia.
Taaa, a kostelnery i poty to chyba ktoś na Ciebie rzucał.
Wszystko jest na filmiku Sadysty.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 19:53   #17
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Tylko,ze w naszym przypadku my mielismy skulle nie wy. Wiec co niby mialo nam dac to,ze wy macie crashe? U nas ten kto wszedl na gore dostawal crasha a wy go sobie pchaliscie w kat jak dzieci i potem zabijaliscie wiec nie pierdo* wicher,ze to bylo to samo. Uwazasz sie za bohatera bo wygrales akcje na ktorej 70% teamu mialo debuga? Pogratulowac.

I jakos na filmiku nie widac zeby sadol dostal te 3-4 crashe o ktorych Ty mowisz :))
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 20:42   #18
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Z tym, ze wbijalismy skulle :> tylko w odpowiednich momentach. Zreszta nie wazne :P Ja takze czekam na zmiane systemu, bo co zwolni mi sie frag, to zaraz znowu mam unjusta i kolejne dni czekania :(
Wicher jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 21:24   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@ Mustafa~
Po co wypowiadasz się na temat wojny, jeżeli uczestniczysz w niej od niedawna. Było zapytać kolegów z gildii jak było wcześniej. Exorit/New Era zawsze musiała wbijac skulle pomimo tego, że mieli 120 lvl, a Collegium 200. Więc nic nie wnosisz swoimi wypowiedziami.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 21:31   #20
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał cysio Zobacz post
@ mustafa~
po co wypowiadasz się na temat wojny, jeżeli uczestniczysz w niej od niedawna. Było zapytać kolegów z gildii jak było wcześniej. Exorit/new era zawsze musiała wbijac skulle pomimo tego, że mieli 120 lvl, a collegium 200. Więc nic nie wnosisz swoimi wypowiedziami.
^.- .
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin