Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-11, 22:36   #21
tenzuy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

Hmm... Mnie się wydaje, że mag jest po prostu dla doświadczonych graczy. Dla tych co umieją grać, mają tzw. "skilla". I ci którzy wybierają maga, raczej o tym wiedzą.

PS: Dlatego ja wybrałem wojownika. Nim najtrudniej paść =P
tenzuy jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 22:49   #22
kamracik5
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 4
Domyślnie

mag za dużo bije, za dużo obrywa.

system pnów i mlevela to jakaś parodia, po każdym dedzie ( na jeden level akutalnie 40) wbijam jakieś 20% m levela z czego przy dedzie spada mi jakieś 80%.

następna sprawa, czary duchownego.

sio : kompletnie nie opłacalne, albo polepszyć działanie albo troche zmniejszyć złożycie many
święty blask (160 many) bije tyle co flam hur, w dodatku odbiera 3x więcej many i ma gorzej rozłożone sqm.
święty dotyk: kolejna 1sqm parodia
kamracik5 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 23:42   #23
tenzuy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

To samo mogę powiedzieć o skillowaniu broni dwuręcznej. Padnę, to już nie odzyskam, bo dwuręki powyżej pewnego poziomu nie rosną. Ale akceptuję to jako styl gry.
I ten argument przeciw magom odpada. Nie jesteście jedyni.

Co do reszty się zwyczajnie nie znam =P
tenzuy jest nieaktywny  
Stare 10-07-11, 00:42   #24
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Co jak co ale dać magowi czar ktory jest na 1sqm to jest przesada bo jak my mamy z niego bic skoro magiem tak duzo obrywamy od potworow?;>
Nad tym niech sie ktos zastanowi bo rozumiem,ze monster moze Cie dogonic i wtedy mocno bic ale jesli masz czar na 1 sqm to jest on praktycznie nie do wykorzystania na expie samemu.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 10-07-11, 01:33   #25
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

No jak tu juz bylo wczesniej mowione kazda profa ma swoje "+" i "-" i trzeba sie z tym pogodzic. Mozemy liczyc na to jedynie ze przy upie cos sie zmieni... miejmy nadzieje ze na lepsze i to dla kazdej profki nie tylko dla jednej
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 10-07-11, 04:28   #26
kaka
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 35
Domyślnie

Jak się magiem expić nie umie to się pada albo idzie zdobywać lvle na rotach;) Jakoś ja potrafiłem i ostatni raz padłem na 42lvlu, na kicku neta wiadome na początku zwłaszcza jest ciężko ale jak się ma dobry net i ogarnia to potem się nie pada.
Gdyby miał lepszą obronę to kosztem hitów, a takie coś zniszczy maga, uważam że idea glass cannon jest idealna i świetnie do niego pasuje, przynajmniej gra jest ciekawa, a expiąc trzeba cały czas zwracać uwagę co się robi, głupi błąd i można paść a takim najtem to na expie można jedną reką palić szluga drugą pić browar i tylko zaznaczać potworki od czasu do czasu się tawisując.
No ale, ludzie z tibi są przyzwyczajeni do gry łatwej i nie wiedzą co się dzieje jak potworki hitują za tyle, to potem jest płacz, jedynym minusem maga według mnie jest brak czaru pozwalającego uciec od kiny w pvp, on ma hape odes i ja, a on biega w zbrojach ciężkich, ja lekkich szatach mogliby dać mu jakiś lepszy haste, podczas którego nie może np rzucać czarów ofensywnych lub się leczyć, jednak w tibi zawsze najwiekszym atutem magów było utani gran hur tego tu trochę brakuje ale i tak da się ugrać:)
kaka jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin