Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-11-16, 13:03   #21
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@UP Najpierw myśl, potem pisz.

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
No pewno lepiej niech się marnuje coś z czego może byc jeszcze duzo dobrego :)
1. Nic się nie marnuje, wszystkie grafiki są wykorzystywane w nowej grze.
2. Wypowiedź Selba nie jest wypowiedzią administracji, nie jest wyszczególniony w liście twórców, ja również, jedynymi osobami decyzyjnymi są Altrel i Pregusia, ale zachowanie w tamtym temacie nie zachęca do podjęcia poważnej dyskusji.
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-11-16, 15:05   #22
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Merv co ja Ci na to poradzę ze gimbusy spamuja nie na temat.. nie mam możliwości usuwania wiadomości, jeśli Ty masz proszę zrob to.

Stary teraz to nic nie trzeba zmieniać jak nie macie czasu.. po prostu niech włącza pvp i sobie programy do startu nowej gry. Nikt nawet tego pilnowac nie musi :p a jak trzeba to dostaniesz MG i bedziesz sobie latał o ile Ci sie chce ☺
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-11-16, 17:41   #23
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
@UP Najpierw myśl, potem pisz.



1. Nic się nie marnuje, wszystkie grafiki są wykorzystywane w nowej grze.
2. Wypowiedź Selba nie jest wypowiedzią administracji, nie jest wyszczególniony w liście twórców, ja również, jedynymi osobami decyzyjnymi są Altrel i Pregusia, ale zachowanie w tamtym temacie nie zachęca do podjęcia poważnej dyskusji.
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?

Tylko Artezon był do tego zdolny
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-11-16, 00:05   #24
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?
Potwierdzam, byłem tego "świadkiem"
Szkoda, że czasy testów już nie wrócą... dawno tak się nie śmiałem.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-11-16, 21:30   #25
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ale offtopujecie, ja to bym nie offtopował bo bóg jeden wie co Karmelia zrobi gdy zobaczy taki offtop, jeszcze pożałujecie gdy depo zniknie bo zabraknie głównego strażnika.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin