Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-12, 08:09   #21
miko123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Domyślnie

podliczamy głosy?
Jestem na TAK
miko123 jest nieaktywny  
Stare 25-01-12, 18:44   #22
musznik123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 11
Domyślnie

jestem na nie!
musznik123 jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 08:35   #23
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Chcieli byś cie tyko konie ? to by była monotonia wśród wierzchowców... Dla mnie altaron jest nudny przez ten właśnie swój klimat i dlatego jest mało graczy. Chcecie altaron zrobić jak najbardziej realny to ja się pytam czemu są w altaronie czarodzieje i magia ? przecież magii nigdy nie było na świecie.Mimo mojej wypowiedzi jestem na NIE, ponieważ jeśli te mounty mają wyglądać jak outfilty altarońskie to lepiej żeby ich nie było.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 15:04   #24
PtaQ
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

hmm wierzchowce CUDOWNIE
jednak mi należy się czołg walący sdekami i miotający granaty ogłuszające, których dzialanie jest zbliżone do parala.
co wy na to?
PtaQ jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 16:10   #25
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Zaklepuje latajacy dywan jak cos. Jestem na nie.

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
Chcecie altaron zrobić jak najbardziej realny to ja się pytam czemu są w altaronie czarodzieje i magia ? przecież magii nigdy nie było na świecie.
Wyobrazasz sobie ta gre zabijajac kroliki myszy i kilku bandytow? Bez dragonow demonow hydr itp itd?
apollo jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 16:56   #26
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Nie wyobrażam sobie ale tak właśnie wygląda altaron, ja nie wyobrażam sobie tego że gracze by mieli wyłącznie jeździć na koniach bo reszta według innych jest nie realna to demony też są nie realne i hydry. Przecież to jest chyba gra fantasy nie ?No to jak są demony, dragi i hydry to powinny też być inne wierzchowce po za koniami.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 17:18   #27
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Demony, hydry, smoki, gryfy, drzewce i inne stwory tworzą trochę inny klimat, niż jazda wierzchem na wielkim drobiu, krewetce, ślimaku, czy rybie. Nie mam racji? (te są dostępne w tibii)
Nie chodziło przecież o skrajny realizm, kuń i to wszystko, ale o wymyślanie wierzchowców "z głową". Chyba, że źle zrozumiałem Makmeja, czy samego siebie.
No i chodziło o to jeszcze, żeby NIE KLONOWAĆ rozwiązania z Tibii, bo "góra" tego na pewno nie wprowadzi, a przedstawić własne. Jakie korzyści miałyby dawać wierzchowce? (Juki/speed/dodatkowe zdolności używane w czasie jazdy? Dash/szarża/...?) Czy byłyby śmiertelne? Na razie widzę tu sam spam. Skupcie się na tym, co dokładnie chcecie zaproponować, bo nie ma sensu dyskutować nad czymś, o czym nic nie wiemy. Na razie jest tylko o tym, że niektórzy chcieliby możliwość posiadania takiego stworzenia. Po co? Dla ozdoby? Ktoś pisał o ograniczeniach, ale nikt o zastosowaniach.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 17:35   #28
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Demony, hydry, smoki, gryfy, drzewce i inne stwory tworzą trochę inny klimat, niż jazda wierzchem na wielkim drobiu, krewetce, ślimaku, czy rybie. Nie mam racji? (te są dostępne w tibii)
Nie chodziło przecież o skrajny realizm, kuń i to wszystko, ale o wymyślanie wierzchowców "z głową". Chyba, że źle zrozumiałem Makmeja, czy samego siebie.
No i chodziło o to jeszcze, żeby NIE KLONOWAĆ rozwiązania z Tibii, bo "góra" tego na pewno nie wprowadzi, a przedstawić własne. Jakie korzyści miałyby dawać wierzchowce? (Juki/speed/dodatkowe zdolności używane w czasie jazdy? Dash/szarża/...?) Czy byłyby śmiertelne? Na razie widzę tu sam spam. Skupcie się na tym, co dokładnie chcecie zaproponować, bo nie ma sensu dyskutować nad czymś, o czym nic nie wiemy. Na razie jest tylko o tym, że niektórzy chcieliby możliwość posiadania takiego stworzenia. Po co? Dla ozdoby? Ktoś pisał o ograniczeniach, ale nikt o zastosowaniach.
Dokladnie, chyba nie chcecie zrobic tutaj kopie tibi wiekszosc osob tutaj zawitala bo poznala smak klimatu ktorego juz nie ma w tibi. I dlatego nie widze zeby biegac z mountami nawet koniami a juz napewno nie takimi jak sa w tibi.
apollo jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 20:55   #29
Dynd
 
Avatar Dynd
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Chorzów
Postów: 8
Domyślnie

Uważam, że jedynie można by było wprowadzić konie które zwiekszały by naszą szybkość poruszania się. Oczywiście konie były by od odpowiedniego poziomu.
Np.

Koń zwykły byłby od 35 poziomu zwiekszał by mozłiwość poruszania się o 5% oraz dodatkowy udzwig zwiększyłby się o 150 uncji.
Koń czarny byłby od 55 poziomu zwiekszał by mozłiwość poruszania się o 10% oraz dodatkowy udzwig zwiększyłby się o 250 uncji.
Koń Biały byłby od 85 poziomu zwiekszał by mozłiwość poruszania się o 15% oraz dodatkowy udzwig zwiększyłby się o 400 uncji.
Pegaz byłby od 110 poziomu zwiekszał by mozłiwość poruszania się o 20% oraz dodatkowy udzwig zwiększyłby się o 500 uncji.
(lecz zwiększania ilości uncji może być zbędne) (lub nie, dla magów:D)
Ponadto były by dodatkowe misje na każdego konia, nie koniecznie łatwe:)
Konie nie były by w cale tanie, lecz troche trza by było za nie zapłacić aby je szanować.
Konie były by śmiertelne więc expiąc na nich byłby problem.
Po Altaronie były by rozbudowane stajnie dla koni które za opłate mogły by czekać na swojego Pana.
Dynd jest nieaktywny  
Stare 27-01-12, 21:44   #30
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Co tam konie... Odrazu pierdyknijmy sobie po magicznej chmurce... Mam nadzieje ze ten pomysl szybko pojdzie w nie pamiec. Na samym poczatku altaronu juz ktos zalozyl taki temat i wszyscy byli na nie i do teraz jest git. Zobaczycie ze bedzie coraz gorzej z kazdym upem jak bedzie takie dodawanie byle czego jak w tibi...
apollo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin