Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-08-14, 16:34   #1
4rmidas
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 16
zły Questy na co to komu?

Witajcie Altarowicze,

W trakcie mojej wędrówki po nieznanych głębinach altarońskich jezior oraz tajemniczych krypt, spotkałem wiele questów, oczywiście to tylko łza w głębi oceanu, ale jednak. Z tych spotkań wyciągnąłem jedno spostrzeżenie: Nie opłaca się marnować czasu na Questy!
Spytacie dlaczego?
Otóż nagrody w postaci doświadczenia są niewielkie, oraz nagrody w postaci pieniężnej również są znikome, na przykład quest, który każdy z nas zna: Działania wojenne-jak na wymagania naszych przełożonych nagrody są żałosne(co to jest 10-15% doświadczenia do lvl-a gdy po drodze spotykają nas obrzydliwe stwory i tylko szczęście bądź pomoc innych graczy może nas uratować czy doprowadzić do końca! Albo"Bandyckie zaufanie"-nagroda w doświadczeniu żadna a 5srebników za bieganie od krasnoludów carskich aż do ich obozu jest głupotą, w tym czasie można zarobić 5x tyle nawet na samych krasnalach(mówię tu nawet o lvl +60!)

Moje rozwiązanie?: Zwiększyć nagrody za questy i to o dużo!!!!!!
Poza tym brakuje questów takich jak "Na ratunek", jest ich o wiele za mało!!!!!!!!!!!!!!! Liczę na większą ilość questów-niespodzianek!
4rmidas jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 16:42   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zgadzam się. Nagrody za zadania, zwłaszcza te sprzed kilku lat, są bez sensu.
Poświęcanie kilku godzin dla 10% doświadczenia, kiedy 10% robi się w 20 minut, jest bez sensu. Oczywiście, zadania są tak skonstruowane, że bez wykonania jednych, nie da się wykonać tych bardziej wartościowych, więc i tak wszyscy je robią... ale jednak. Jestem za większymi nagrodami.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 16:42   #3
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał 4rmidas Zobacz post
Witajcie Altarowicze,

W trakcie mojej wędrówki po nieznanych głębinach altarońskich jezior oraz tajemniczych krypt, spotkałem wiele questów, oczywiście to tylko łza w głębi oceanu, ale jednak. Z tych spotkań wyciągnąłem jedno spostrzeżenie: Nie opłaca się marnować czasu na Questy!
Spytacie dlaczego?
Otóż nagrody w postaci doświadczenia są niewielkie, oraz nagrody w postaci pieniężnej również są znikome, na przykład quest, który każdy z nas zna: Działania wojenne-jak na wymagania naszych przełożonych nagrody są żałosne(co to jest 10-15% doświadczenia do lvl-a gdy po drodze spotykają nas obrzydliwe stwory i tylko szczęście bądź pomoc innych graczy może nas uratować czy doprowadzić do końca! Albo"Bandyckie zaufanie"-nagroda w doświadczeniu żadna a 5srebników za bieganie od krasnoludów carskich aż do ich obozu jest głupotą, w tym czasie można zarobić 5x tyle nawet na samych krasnalach(mówię tu nawet o lvl +60!)

Moje rozwiązanie?: Zwiększyć nagrody za questy i to o dużo!!!!!!
Poza tym brakuje questów takich jak "Na ratunek", jest ich o wiele za mało!!!!!!!!!!!!!!! Liczę na większą ilość questów-niespodzianek!


Ja tam na samych questach jak sie za nie zabrałem wbiłem bodajże z 76 na 84 lvl plus wpadło dużo pnów a i tak jeszcze wszystkich nie zrobiłem ;)

Plus lubie zrobić sobie odskocznie od monotonnego expienia i wybrac się na questy. Dodatkowo jakbys czytal forum to bys wiedzial ze teraz exp bedzie coraz bardziej schodzil na 2 plan a questy beda najwazniejsze
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 16:49   #4
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

nie krzycz plz!!11!jeden!!one1!

Masz sto pro racji, niektóre questy dają zdecydowane korzyści (nie itemowe, pieniężne ani expowe), ale większość questów - mimo ich oczywistych walorów fabularnych - z czysto praktycznego punktu widzenia jest chuja warta. Także jestem za zdecydowanym podniesieniem nagród za nie-niesamowicie-trudne questy, tak żeby stworzyć realną alternatywę dla expienia - questy powinny być super punktowane, tak żeby każdy w swojej przygodzie z Altaronem je wykonywał.

I niech nawet quest na 15 level, trwający 20 minut, wbije graczowi lv z 15 do 17 - przecież wykona go raz i koniec, ta kura już zniosła wszystkie złote jajka! I niech nawet wykona wszystkie questy dla niskich poziomów i wpadnie mu 30 poziom po całym dniu na samych questach - czy to źle?
909794 jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 17:04   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
tak żeby stworzyć realną alternatywę dla expienia
Były dniówki co 4 godziny, nie wiem komu przeszkadzały- a były właśnie taką alternatywą. To, że ktoś nolife'i po 20 godzin przed kompem to już jego sprawa.
Co do nagród z zadań to faktycznie żal i smutek, no może poza grabarzem i mechanikiem który daje nam ładny strój.

@Edit
Jeszcze:
Elficki Miecz
Czas Zbrojeń
To akurat są spoko nagrody!!!
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 14-08-14 o 17:15
Mcree jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 17:21   #6
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Ja wcale questów nie robiłem bo szkoda czasu na nie,jedynie to misje u zwiadowców te codzienne zrobie 2 misje i dowidzenia. Strata czasu na to.
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 14-08-14, 18:05   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nawet dniówki to porażka, bo często się powtarzają przez co robią się nudne i monotonne, poza tym robiąc questy nic w altaronie nie osiągniemy, bez expenia nie ma rady :/
cewix jest nieaktywny  
Stare 15-08-14, 00:52   #8
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Teraz questy dają tak cenne PN, za wbity lvl tyle nie dostaniecie.
Rayo jest nieaktywny  
Stare 15-08-14, 02:44   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Obecne nagrody za zadania nie będą aktualnie zmieniane, cały system przypisywania doświadczenia za ich wykonanie zmieni się wraz z wprowadzeniem nowego silnika.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin