Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-11-11, 00:42   #21
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
No ja juz nie mam zamiaru się z Tobą Noon wyzywac bo juz raz bana przez Ciebie dostałem. :D
No widzisz drogi kolego jednak tam tego castrola do głowy zatankowałeś.

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Słuchaj jakbyście mieli genialne argumenty, to byś co chwila nie zmieniał tematu. Raz pierdzielisz o tym że komuś płacę, potem że ktoś mnie ubija ciekawe co jeszcze wymyślisz. Może faktycznie postąpię jak Karolos i nie będę twoich głupich zaczepek odpierał, bo zniżanie się do twojego poziomu jest bez sensu.
Dziękuje. Temat bez sensu. Lepiej go zamknąć, bo i tak nic nie wnosi do gry. Zaraz powiesz haha nie masz nic na swoją obronę i unikasz tematu. Noon zrób jak twoi koledzy, czyli nie bądź mocny na forum tylko skończ tę grę jak połowa osób. Idę grać w BF3.

Czemu zmieniam przecież i to i to jest prawdą bo płaciłeś np. Wawrowi paymenty a od kolegów i guild memberów padłeś też nie da się zaprzeczyć, na stronce masz gibeczkę od kolegów. Zniżać do mojego poziomu się nie możesz bo jeszcze go nie osiągnąłeś a bronić się nie muszę bo nie mam przed czym chyba, że wliczasz tą twoją klatę jak szczura czoło. A na forum zabronisz mi pisać? Nie podoba się to nie czytaj.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin