Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-18, 12:44   #271
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
A może necromanci zbieraliby duże z pokonanych "ludzi", jak abitańce, krasnale, zamek, piromanci i tak dalej?
Też właśnie pomyślałem, o zbieraniu duszy przez nekromantow ze wszystkich humanoidow.

Co do skilli, uważam ze powinniśmy odejść od starego tibijskiego skilowania i przejść na altaronski system pnow.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 15-08-18 o 12:49
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 14:52   #272
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Też właśnie pomyślałem, o zbieraniu duszy przez nekromantow ze wszystkich humanoidow.

Co do skilli, uważam ze powinniśmy odejść od starego tibijskiego skilowania i przejść na altaronski system pnow.
PNy to jedna z rzeczy, które mnie zatrzymały przy tej grze. To, że zwiadowca musiał trenować tylko na początku. Niestety, rzeczywiście z biegiem czasu system ten chyba uległ degradacji, gdy możliwe stało się osiągnięcie 200 skilli i trenowanie w nieskończoność. Chyba trudno byłoby przywrócić tamten stan, ale może warto próbować na 3-miesięcznych edycjach?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 15:02   #273
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Będziemy mieli na pewno dużo materiału do analizy, który pozwoli nam przejść na PNY. Aktualne skilowanie i rozdawanie pnow jest strasznie niejasne i kłopotliwe. Nadal nie jestem przekonany co do sztywnej daty startu i restartu. Może jakieś globalne osiągnięcie świadczyło by o przejściu Altaronu?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 15:14   #274
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

A ja sobie myślę, że zajebiście byłoby potem zrobić takie solidne statystyki i hall of fame danej edycji. Na koniec dobrze zmontowany film z dostępnych materiałów. Kto pierwszy wyszedł z Licor, kto pierwszy zrobił przeszłość, pierwszy fajny set, pierwsze bossy, największe bitwy, pierwszy 100 i 200 poziom itd. Myślę, że to by nakręciło "oglądalność".
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 15:16   #275
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Przejście na system tylko pn bez skillowania to jeden z elementów który na pewno będziemy chcieli przetestować na serwerze sezonowym do celów nowej gry.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 17:06   #276
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Przejście na system tylko pn bez skillowania to jeden z elementów który na pewno będziemy chcieli przetestować na serwerze sezonowym do celów nowej gry.
I to szanuje! Jeszcze gdyby to wrzucić na cpvp...
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 19:22   #277
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
I to szanuje! Jeszcze gdyby to wrzucić na cpvp...
i kto mi bedzie wtedy runy robil?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 19:58   #278
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
i kto mi bedzie wtedy runy robil?
Tego nie wiem, w końcu coś świeżego, nowego! Coś co zmieni starą, nudą i dobrze znaną rozgrywkę. Mobilizacja do wbijania lvli, o wiele prostsza droga do balansu - administracja w prosty sposób wie, że dana postać i jej kombinacja subprofesji na danym lvlu ma określoną ilość możliwych do zdobycia pnów z lvli oraz misji. Dzięki temu będzie większa łatwość brylowania między statystykami poprzez prostolinijny i bardziej zrozumiały dla gracza "przyrost mocy" w wybranej profesji. Równy start dla wszystkich graczy, a różnice w rozgrywce można przenieść na inne aspekty gry np. statystyki uzbrojenia. Więcej czasu na radość z rozgrywki - w dzisiejszych czasach skillowanie to masochizm.
Ze swojej strony widzę same korzyści, dodatkowo w końcu runy zyskają na wartości ponieważ nie będą robione tylko aby wbić mlvl - komu się będzie chciało ten będzie zbijał dobrą kasę!

Lepiej wywalić skillowanie niż wprowadzić item shop z boostami do skillowania - za to ukłon dla administracji.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 20:22   #279
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
Tego nie wiem, w końcu coś świeżego, nowego! Coś co zmieni starą, nudą i dobrze znaną rozgrywkę. Mobilizacja do wbijania lvli, o wiele prostsza droga do balansu - administracja w prosty sposób wie, że dana postać i jej kombinacja subprofesji na danym lvlu ma określoną ilość możliwych do zdobycia pnów z lvli oraz misji. Dzięki temu będzie większa łatwość brylowania między statystykami poprzez prostolinijny i bardziej zrozumiały dla gracza "przyrost mocy" w wybranej profesji. Równy start dla wszystkich graczy, a różnice w rozgrywce można przenieść na inne aspekty gry np. statystyki uzbrojenia. Więcej czasu na radość z rozgrywki - w dzisiejszych czasach skillowanie to masochizm.
Ze swojej strony widzę same korzyści, dodatkowo w końcu runy zyskają na wartości ponieważ nie będą robione tylko aby wbić mlvl - komu się będzie chciało ten będzie zbijał dobrą kasę!

Lepiej wywalić skillowanie niż wprowadzić item shop z boostami do skillowania - za to ukłon dla administracji.
a po co skillowac?? nie spędziłem na skilowaniu nawet 10 minut i nie widzę problemu w mojej postaci.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-18, 20:28   #280
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
a po co skillowac?? nie spędziłem na skilowaniu nawet 10 minut i nie widzę problemu w mojej postaci.
Tyle napisać, aby uzyskać odpowiedź "po co skillować?". Myślę, że usunięcie skillowania ma jakiś głębszy sens niż to, czy teraz trzeba to robić czy nie i jakie to korzyści ze sobą niesie w aktualnej rozgrywce.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.

Ostatnio edytowane przez Wyrosuaw ; 15-08-18 o 20:34
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin