Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-12, 23:24   #91
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie



Dziękuję Wam bardzo - tym co byli, tym co się spóźnili, a przed wszystkim tym którzy pamiętali.
Obiecałam, że choć trochę tego urodzinowego dnia spędzę z Wami =)


Co do fraszek i konkursu - dziękuję Attax za organizację.
Trudno było mi wybrać, bo fraszki nadchodziły nawet listownie do dp.
Były śmieszne, groteskowe, niektóre nawet opisywały moją śmierć Samna (co było na swój sposób ciekawe), romantyczne i nawet zboczone (chyba musimy zmienić nazwę klanu xD).



Ale.. ujął mnie bardzo jeden, który zawierał w sobie naprawdę to, co ważne.
Dlatego gratulacje dla Ciebie i dziękuję za prezent w postaci róży.


Dziękuję, że znalazłeś czas i chęci - KEMOC
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 20-02-12 o 23:35
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 00:20   #92
Cyclonus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 1
Domyślnie

Gratuluję Samnie, gratuluję Kemocowi, lecz niestety tej zimy nie wszystkim dane jest przeżywać tyle szczęścia

Cyclonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 07:07   #93
Tronk
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 5
Domyślnie Ha!

Byłem na sto procent pewien że dasz kasę i status po znajomości XXXX który dobrej składni nawet tam nie użył, nie wiesz chyba co to dobra fraszka skoro nie doceniasz takich wieszczy jak Ja, Bezimieny, jareklord2, pozer89, to że postaci nie widać na forum nie znaczy, że nie mamy kont w grze i zakładamy je po to by napisać Ci wiersz, to tylko brak udzielania się na forum, gdybyś trochę pomyślała to wystarczy opcja szukaj gracza^^. Kolejny dowód nie rozumienia wierszy przez młodzież, po mimo były napisane w prostym języku, a Twoja decyzja była taka ze względu na to, że każdy ukazał część prawdy o Tobie i klanie, a to Cie zabolało. Pozdro 600, i respekt dla wyżej wymienionych osób trzymających poziom w poezji:D

Zważaj na słowa/Primax.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 21-02-12 o 12:15
Tronk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 08:45   #94
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Nie bardzo łapię, o co chodzi przedmówcy, za to urzekła mnie historia bezdomnego w depo.
A tak na poważnie, kto to słyszał, żeby z okazji własnych urodzin prezenty rozdawać? To tak, jakby, nie wiem, Dziadek Mróz zabierał dzieciom zabawki, czy banki płaciły Tobie odsetki, a nie Ty im, gdy weźmiesz u nich kredyt. ;)
Nie wygłupiajcie się i wydajcie to na coś poważniejszego. Choćby poprawiny. :D
P.S. Dzięki za docenienie, miłe uczucie.

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 21-02-12 o 09:00
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 12:11   #95
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tronk Zobacz post
Byłem na sto procent pewien że dasz kasę i status po znajomości pedałowi który dobrej składni nawet tam nie użył, nie wiesz chyba co to dobra fraszka(...)

Szczerze to Kemoca nie znam. Widuje go czasami w dp i na tym kończy się moja znajomość z nim, ale jako jeden z nielicznych osób zachował się w cywilizowany sposób i nie próbował tak jak Ty, panie X ( z miła chęcią napisałabym Twój nick z gry ale to już nie moja działka ) w marny sposób uprzykrzyć dzień urodzin. Nie widzę nawet powodu byś nazywał go pedałem za to, że wygrał. Ku mojej radości, te marne wiersze które określiłeś jako świetne (jedyny jaki był w miarę na poziomie to ten o mojej śmierci Samną), stały się dość dobrym tematem do klanowej radości i jedyne za co mogę Ci podziękować to, to że rozbawiłeś moich znajomych z RR.
Twoje wiersze były napisane na poziomie chłopca z gimnazjum - błąd gonił błąd, nie mówiąc już o składni etc. etc. i nawet nie dorastał do pięt wierszowi Kemoca. Poza tym chyba nie sądzisz, że dałabym komuś pACCA i kasę, kto mnie obraża xD Może jeszcze powinnam założyć dla Ciebie ołtarzyk?
Nie wiem, co masz do RR, ba - do Collegium, bo gdzieś tam chyba się przemknęło, a tym bardziej do mnie. Wiadomo, że nie trzeba wszystkich lubić, ale zachowaj się jak facet i skończ z tymi żałosnymi textami, bo z tym to ja się spotykałam w podstawówce. Jeśli się nudzisz to proponuje nadrobić zaległości w języku polskim z podręcznika czy lektur, a potem przyjdź i z miłą chęcią podyskutuje o wierszach, które napisałeś. Może nawet sam je poprawisz :) Nie chodzi mi o samą ich tematykę, bo naprawdę były dość interesujące.
A jeśli brakuje Ci kasy - idź dalej expić na bagienne. ;]
Ahh.. jedyne co mnie zaskakuje - naprawdę chciało Ci się tworzyć nowe konta i pisać dla mnie wiersze? Ohh to miłe z Twojej strony :)


I chciałam prosić RR by tego pana i jego wypocin nie komentowało.
A SG Merva albo Trona o kasowanie każdych kolejnych postów tego pana
- są to Kroniki Red Rose, a nie temat "Wylewamy swoje żale jaka to Samna jest be i niedobra" - ja jestem dość często dostępna w grze, dlatego zapraszam do rozmów na priv.

Ohh zaraz pewnie usłyszę, że boję się kilku słów prawdy o sobie - a co Ty możesz o mnie wiedzieć? "Znasz" mnie tylko z gry, zamieniłeś ze mną chyba parę słów na neutralnym gruncie i na tym kończy się Twoja wiedza. W Altaronie jedni mnie lubią, inni nie i każdy już ma swoje zdanie na mój temat, a inni nawet nie wiedzą, że ktoś taki jak Samna tu egzystuje.
A że Ty mnie z jakiegoś powodu nie lubisz - no trudno, nie będę się tym zamartwiać.
To tyle ode mnie. Był to mój ostatni komentarz w tej sprawie.

__________________________________________________ _____________

Kemoc, nie zgadzam się. Ustaliłam wcześniej, że taka będzie nagroda i wyrządzisz mi przykrość jeśli tego nie przyjmiesz. Lubię jak w Altaronie coś się dzieje, a tym bardziej jeśli mogę się przyczynić do zaangażowania graczy w coś, co nie jest tylko expieniem.
Także nie chce słyszeć nie od Ciebie. :)

Co do zdjęcia Cyclonusa - mega xD Cieszę się, że kreatywni ludzie zasilają szeregi RR :p
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 21-02-12 o 12:16 Powód: dopisek do Cyclonusa
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 13:35   #96
Tronk
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 5
Domyślnie

Rób więcej takich konkursów, mam bujną wyobraźnię. Tak na marginesie nikt nie zakładał konta specjalnie żeby Ci napisać wierszyk, więc nie wiem czemu się tego nadal trzymasz. Myśl sobie co chcesz, nie będę się tu udzielał jak prosisz, przecież nie będę psuł wam mega super pro Kronik^^. Kiedy konkurs?:D
Tronk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 13:57   #97
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Zdrowia i pieniędzy życzę Samna. :)

mały offtop

pgs>mousesport>alternate attax :>
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-02-12, 15:04   #98
jareklord2
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 2
Domyślnie

Samna nie skrytykowałaś mojego listu więc jednak masz trochę dystansu do siebie. :)

Jednak ja w tym temacie napisałem tylko jedną fraszkę. Nie wiem po co ktoś miałby robić nowe konta skoro na tym pierwszym jest anonimowy.

pzdr
jareklord2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-03-12, 20:30   #99
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Dzisiaj 8 marca! Red Rose żyje w naszych sercach.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-03-12, 20:40   #100
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

słitasy moje kochane! :*
dzięki chłopaki! :D
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin