Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-13, 13:34   #11
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Nie zrozumiałeś tematu człowieku (a przynajmniej tego o czym pisałem ja). Talarów mam setki, nie narzekam na duchownego, nie mam problemu z expieniem, nie zamieniłbym go na nekromantę, ale ... daarfa zabiera 25 dusz, a to jest zdecydowanie za dużo. Teraz po zmianie tej daarfy 1k dusz można tak naprawdę wyrzucić na lepszego bossa, a zbieranie tego nie należy do szybkich i przyjemnych rzeczy.
No ależ właśnie zrozumiałem macie i tak już dużo i jeszcze byś chciał daarfe co by pewnie zabierała 5 dusz i co jeszcze może ue na cały ekran? bądźmy rozsądni.
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-13, 14:06   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

denerwujące w altaronie jest to, że jest strasznie mało czarów użytecznych, z tego co nam oferują używane jest może 10% lub jakieś 25% ale to rzadziej bo używa się ich tylko w niektórych przypadkach, używanie 3 czarów na krzyż jest strasznie monotonne, gdzie w prawie wszystkich innych grach mmorpg używa się dosyć często nawet po 8, czy jeszcze więcej czarów przy czym mamy po nawet 10 profesji do wyboru.
Powiecie "jak zmieszasz na altaronie subprofesje z profesjami to wyjdzie jeszcze więcej" ta super szkoda, że taki rycek nekro od rycka ducha różni się jednym lub dwoma czarami...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-13, 14:16   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Bo w altaronie brakuje typowych buffów znanych z innych gier mmo.
Przykład dla rycka:
Buff dający 5% hp całej drużynie na czas 7 minut
Buff dający 5% celności (rycki i zwiadowcy) na okres 5 minut
Buff podwyższający o 5% szybkość ataku drużyny.

Poza tym można wprowadzić grafiki aur, bo póki co to ten żółty plusik pod ekwipunkiem, niewiele nam mówi o buffach jakie mamy na sobie.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-13, 16:50   #14
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

No jeśli o tym mowa dobrze było by zrobić eventy przy których dostaje się bonusy (ktoś już o tym pisał) A jeśli chodzi o czary to są bezużyteczne, mogły by być jakieś na regeneracje czy na zwracanie części hp czy też odbijanie obrażeń, stunowanie słabszych przeciwników.
dawid2910 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-13, 23:26   #15
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

A czar cain nie daje przypadkiem dodatkowej siły zespołowi?
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-13, 00:44   #16
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

z tego co mi wiadomo to daje prawie tyle co nic, pozatym to tylko 1 czar i nakłada cooldowny, czyli taki 1 czar w porownaniu do ilości czarów innych gier to jest nic
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-13, 16:04   #17
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
nie narzekam na duchownego // ale ... daarfa zabiera 25 dusz, a to jest zdecydowanie za dużo. Teraz po zmianie tej daarfy 1k dusz można tak naprawdę wyrzucić na lepszego bossa, a zbieranie tego nie należy do szybkich i przyjemnych rzeczy.
No właśnie ziomek, narzekasz xD

Jestem nekromanta i alchemikiem.
Leczę się jak gówno (jeżeli chce lurować moby i bić kilka naraz muszę marnować setki uhów), oprócz odes rago i rago tote (czyli czary, które nawet nie wymagają sub profesji xd) nie używam żadnych czarów na expie. Graata przydaję się jedynie by kogoś dobić i też muszę zbierać na nią dusze, dodatkowo jako nekro muszę otworzyć moba by zebrać duszę więc zajmuję mi to więcej. Efo rago zastosowania kompletnie nie ma, bierze dwa razy więcej many niż odes rago a wcale tak mocno nie biję. A zapomniałbym, mam niewidzialność, która przydaję się tylko na low lvlu, poza tym są ringi.

Więc skończcie płakać bo tymi swoimi duchami macie zajebiście.

@ezreal
Daj numer do dilera bo dobra bomba widzę. Na 140lvlu 2h ryckiem nigdy w nikogo za 700 z graaty nie uderzyłem. Do tego jeszcze po 400 z broni cały czas w ludzi? Dobre :D


Pozdrawiam
Caveki
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-13, 16:16   #18
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

obstawiam, że z efo rago bijesz tyle co elementalista ze swoich rago, choć moge sie mylić, zresztą według mnie i tak każda subprofesja ma zbyt mało czarów, powinny być typowe buffy i jeszcze jakieś inne przydatne czary
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-13, 16:30   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ta, to efo rago bije tyle samo, tzn żywiołowym rago, możesz bezpośrednio sobie podpasować pod potwora na 115lvl.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-13, 17:05   #20
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ta, to efo rago bije tyle samo, tzn żywiołowym rago, możesz bezpośrednio sobie podpasować pod potwora na 115lvl.
no i co z tego że bije tyle samo co żywiołowe rago? co to ma do rzeczy? porównaj sobie rycerza nekro-elementaliste/alchemika do duchownego/elementalisty i masz odpowiedź.

Duchowny Elementalista specyfikacja:
Wrek tawis : 400leczenia
Rago żywiołowe : 700

Nekromanta Elementalista
Tawis : 120
Rago żywiołowe: 700

fuck logic.
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin