Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-06-11, 13:52   #211
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Ok i dont care

Nie będzie odwrotu. Czy na pewno chcesz to uczynić? Tak


Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas / Bey


Kisses


/S
__________________
Forever trusting who we are and nothing else matters.
Klawizna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-11, 14:35   #212
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

I może gówno widziałem i nie wiem nic o tamtej akcji, ale nigdy nie trzymałbym z kimś kto mnie ujebał. Jak widać koleś się obsrał i zaprzyjaźnił się z osobami które go dojebały tylko po to, żeby móc sobie normalnie w spokoju poexpić, btw pokazał tym swoją wartość i honor :D[/QUOTE]

Wiesz... zaprzyjaznil to on sie najpierw potem padl... zastanow sie co piszesz... a on sam dobrze wie co zrobil :)
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 23:15   #213
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Co ty wiesz o szacunku? Kryjesz dupe za planem b np teraz waski to twój loffciany kumpel<3 a jak go wyjebią to nie będziesz go poznawał więc mi kurwa tu nie pierdol o szacunku skoro sam siebie nie szanujesz.
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 00:20   #214
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

hAFCIK (kto wie ocb pozdro ;> ) pro elo ogarynka juz pokazał co potrafi. Drzeć morde na vt ofc.

A o mnie gówno wiesz więc stul morde <3 thx.
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 04:41   #215
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prosper Zobacz post
Hmm. Nie ćpaj tyle bo Cie zjedzą motyle. Do Ludzi po Ludzku , a K ... do piachu ;>
<Lubie to>
Wanel Rost jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 17:57   #216
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prosper Zobacz post
Hmm. Nie ćpaj tyle bo Cie zjedzą motyle. Do Ludzi po Ludzku , a K ... do piachu ;>
nawet nie zaprzeczysz... tak ten post świadczy o twoim ilorazie inteligencji. sam sobie cisniesz wiec do piachu.
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 19:51   #217
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prosper Zobacz post
Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w żadne zbędne przepychanki słowne , Brechty mam z Twoich puaczy na 4um tylko tyle Ci powiem :D:D:D
Widzisz twoje zachowanie nie jestes smieszn, jest wręcz żałosne.
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-11, 20:11   #218
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

ale po co sie odzywasz jeszcze zabijaka? Skoro i tak nie grasz? Ty jestes zalosny zalac sie na forum...
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-06-11, 15:38   #219
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Zabijaka, mam prosbe. Nie wypowiadaj sie tu juz wiecej. Byles w securum bo mialo przewage na poczatku. Potem poszedles do planu b bo mieli duzy ally i przewage liczebna. Potem cie wywalili i wylewasz swoje smutki. Pomyslec tylko ze ci pomagalem jak jeszcze u nas byles. ZENADA!
Sacred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-11, 00:18   #220
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Siedziałem jak mysz pod miotłą ponieważ nie obchodziły mnie wojny i pvp na serwerze. Grałem na nim tylko i wyłącznie dla RPG, dla rozrywki, dla wspólnych huntów.. Nawet nigdy nikogo nie ubiłem. Raz zdarzyło mi się zaatakować jednego biednego Daarka, który wbił mi się na respa, ale tylko i wyłącznie w celu postraszenia. Oczywiście PLAN B wykorzystał to jako pretekst do ubicia mnie, bo przecież jak w topce może być ktoś "nie od Was".
Padłem 2 razy to nie znaczy że jestem szaleniec, tylko że bronię swego, oraz na swoim chcę postawić, to chyba normalne w czasie wojny .. :).

Merv: Tak, Lifestyle - 1 osoba, Alkoholicy - cóż, chyba jestem słabo doinformowany x).

I może gówno widziałem i nie wiem nic o tamtej akcji, ale nigdy nie trzymałbym z kimś kto mnie ujebał. Jak widać koleś się obsrał i zaprzyjaźnił się z osobami które go dojebały tylko po to, żeby móc sobie normalnie w spokoju poexpić, btw pokazał tym swoją wartość i honor :D
Dla mnie Agri jesteś poprostu śmieszny i płaczesz jak zwykły noob. Po 1. nie wbiłem ci się na respa... Po 2. Kiedy się zalogowałem byłeś w depo i jeszcze z tobą rozmawiałem czy idziesz na bagienne smoki, odpowiedziałeś mi że nie, ponieważ dajesz loga. Więc poszedłem sobie tam, expił tam Ozi, poczekałem aż wyjdzie i wszedłem po nim było to przed godziną 21:00. ty Przyszedłeś tam o 22:00 i mnie perfidnie wyrzuciłeś i to już drugi dzień z rzędu, to jest czyste PA, i musi być karane i tępione, ogólnie mój klan jest neutralny ale jeśli takie rzeczy się dzieją to chętnie wspieramy Plan B, żeby tępić takich jak ty.
Więc nie pisz mi tutaj że ja kiedykolwiek się wbiłem tobie na respa...

Over and Out SsssSSsss...
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin