Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-01-16, 15:38   #201
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

wezcie sie ogarnijcie tutaj jest potrzebny jedyny system ktory daje dmg od lvl w pewnym stopniu bo taka gra ktora ma "koniec" zawsze bedzie potrzebowala resetu lub bedzie placz ze tamten bije tak mocno bo ma juz max skile
sokon12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 16:02   #202
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Upupupupup
O ile mi wiadomo, to administracja zawsze powtarzała, że rozdzielenie serwerów nie zostanie to zrealizowane.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 17:41   #203
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@Sobek
100 lvl w miesiąc?? Mogę powiedzieć, że 100 lvl na altaronie jeżeli masz chodź trochę kasy na start wbijasz w 2 tygodnie.
w 10 dni wbiłem 100 lvl wojownikiem duch ele. (bez wcześniejszego skilowania)
jeżeli przygotował się do tego i expił od rana do wieczora to w 4 dni dał bym radę to wbić. na upartego maga da się wyexpić do 100lvla w dobę (posiadając blokera przez cały ten czas), na 50-60 lvlu dasz radę zamknąć resp na górskich (800k/h)
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 21:53   #204
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

3 lata temu bylo dobrze, rozbudować mapę a nie ruszać czary, zadania a nie dmg. było dobrze robiło sie maks 500k chyba na h, dodać zeby w team 800k i byloby ok , a tak to nazmienialiscie tyle ze juz za pozno jest bo ja pamietam ze bardzo długo wtedy wbijalo sie 200 lvl. nawet na elfach na przeszlosci sie expiło zeby zdobyc hajs na wrl we dwoch. hajs na status wszystko skille itd nie zwrocicie, altaron został zepsuty i tyle.

Ja jak zaczalem grac to co chwile zmiana na - . I bylo mi ciezej jak kazdemu expic itd. teraz znow chcecie to zmienic i jeszcze gorzej bedzie dogonic 250 lvl. nawet statusu nie kupuje bo nie chce mi sie logowac tak zjebaliscie ta gre. 3-4 lata temu bylo dobrze. osłabić kpiro bo magowie za bardzo baty dostawali . reszta ok. hajs tez bylo 40t bo polecialo z koscianych, a nastepnym razem minus, dwie akcje open albo wrl i po kasie i siedzialem na elfach ktore byly zajete prawie ciagle zeby zarobic.
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 23:09   #205
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Ze względu na ostatnie tematy postanowiliśmy stworzyć ankietę, by poznać Państwa zdanie na temat balansu.

Wiele osób narzeka na zbyt szybkie zdobywanie poziomów, pieniędzy oraz obrażenia w pvp. Jeżeli mają zostać wprowadzone jakiekolwiek zmiany, to takie, które odbiją się na wszystkich jednocześnie, bez ingerowania w poszczególne klasy postaci.

Do takich zmian zaliczyć można:
- zmniejszenie bonusów z tabeli podprofesji do maksymalnie 10% (po zsumowaniu, np. nekromanta-alchemik 10% do punktowych z mroku, duchowny-elementalista 10% do leczenia obszarowego).
- zmniejszenie bonusów w zestawach do maksymalnie 2% (aktualnie max 3%) oraz zwiększenie dolnej granicy do maksymalnie -2% (aktualnie max -4%).
- zmniejszenie bonusów aur do maksymalnie 8%.

Pod uwagę będą brane głosy osób, które zdobyły przynajmniej 30 poziom doświadczenia.
To jest smieszne nie widzi Pan ? Administracja ? że tu ludzie po pol roku niema co robic ? stad te pląsy na youtube był kiedys taki filmik "apel"
I tam pieknie wyjasniał gosci wiele spraw
Porosli i sie w dupach poprzewracało zamało do roboty i szukają wyspią sie kruwa za dnia jak za duzo energi to do kabiny tam se sklepac i robić swoje.

Poprostu Durna Administracjo Rozbudujcie MAPE i DAWAJCIE NOWE QUESTY I ITEMY Balans jest okej. A nie grzebiecie w tym małym altaroniku.
Taski i tylko taki system ma tu sens 5 takich przeszłosci powinno być. Tu ludzie napisale czego potrzeba system bosów raidów czego tu nie było.

NIC WAM NIEDA TEST SERWER CHOC POWINIEN BYC OD POCZATKU.

Nie da wam nowych graczy zainteresowania niczego.

TU NIE POTRZEBA BALANSU TYLKO ROZWOJU TEGO PROJEKTU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziekuje.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 23:13   #206
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Polać tym 2 panom wyżej
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 23:17   #207
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

@Dather

Wbiłeś 130lvl do tego jeszcze na serverze nonPvP i ty śmiesz twierdzić, że balans jest ok?
Weź lepiej wyjdz i nie wracaj.
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 23:25   #208
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Pamiętam kiedyś płacze jak to w altaronie ciężko walczyć: dużo spada, ciężko odrobić.
Ułatwiono to.
Teraz jest walka, że za szybko ktoś pada, że za łatwo się odrabia, że za dużo kasy.
Przecież ta kasa i szybkie expienie miało być lekarstwem i przyzwoleniem na ciągłe bicie się bez strachu, że zaraz zabraknie pieniążków.
Teraz zdesperowani gracze robią balans pod siebie i mają na to przyzwolenie, lubię balans robiony na szybko.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 02:14   #209
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

w aktualnym balansie, który według mnie jest najlepszy, powinna zostać zwiększona ilość punktów życia maga na niskich poziomach, gdyż gra postaciami magicznymi jest prawdziwą ruletką, usuwanie tabelek czy wnęk, będzie strzałem w kolano.

Problemem altaronu są Punkty nauki, które są wadą, a zarazem zaletą.
one powodują niesamowity przeskok w możliwościach naszej postaci, niesamowicie komplikuje to możliwość zbalansowania.
przykładowo, na niskich poziomach 7 pnów, otrzymywanych na poziom jest więcej warte niż 7 pnów na wysokich poziomach, gdyż na niskich skilach za 7 pnów otrzymamy 3,5 skila a na wysokich 0,2skila, gdzie przyrost dmg z 10 na 11 skil jest taki sam jak z 180 na 181 (wpływają na to inne czynniki które powodują że te wartości nie są identyczne, ale założenie jest takie samo) dlatego od pewnego momentu nasz dmg wzrasta coraz wolnej, wręcz nie widocznie, dodatkowym "bustem" zwiększającym dmg są sety, które analogicznie robi się po "wykokszeniu" naszej postaci, jeżeli sety zostaną usunięte, gra szybciej się skończy/znudzi.

jeżeli zamierzacie usunąć sety/tabelki musi wrócić zależność dmg od lvla, w innym wypadku, poziom jeszcze bardziej straci na znaczeniu, a nie oszukujmy się, na tym ta gra polega.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-16, 03:06   #210
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

a ja pamietam altaron bez restow hahahahaha nigy !!!! hahahahahahah zrobcie ta tibie od lvl a pozniej kasa bedzie wieksza !!! moze altrel wbije na tsa pogadac z graczami ?
sokon12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin