Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-10, 22:43   #1
Domyślnie Serwer Testowy - kolejne sukcesy, kolejne błędy

Zacznijmy od najważniejszej, chociaż mniej przyjemnej rzeczy. Podczas przebudowy zarządzania kontem gry, w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, hasła wszystkich kont zostały zmienione. Jeśli pragniecie odzyskać swoje hasło, możecie skorzystać z działających już bez zarzutu funkcji "Przypomnij hasło" i "Zmień hasło", które znajdziecie w sekcji Zarządzanie Kontem. Za utrudnienia z tym związane, serdecznie przepraszamy.

Żeby wynagrodzić Wam to, uchylę teraz rąbka tajemnicy nad tym, co szykujemy dla Was, a czego nie zauważyliście może.

- SYSTEM ZIÓŁ!
Wiele roślin w świecie Altaronu nosi swoje specjalne nazwy. Być może zauważyliście już, że niektóre z nich można zrywać ręcznie lub ścinać sierpem? Cenniejsze z nich możecie sprzedać do sklepu lub innym graczom - a może wolicie stworzyć własną miksturę, zagłębiając się w tajniki, które zagwarantuje alchemia?


Jeśli wybierasz się na poszukiwania rzadkich ziół, zaopatrz się w niezbędne narzędzia.

- SYSTEM ZESTAWÓW!
Od teraz, gdy założycie na siebie jakikolwiek zestaw ekwipunku tego samego rodzaju, z wyjątkiem podstawowego zestawu skórzanego, (np. zestaw myśliwego - zbroja myśliwego, nogawice myśliwego itd.) dostaniecie dodatkowe bonusy do Waszych atrybutów! Tarcza sama w sobie nie jest niezbędnym składnikiem zestawu, mając na uwadze przyszłe używanie broni dwuręcznych, jednak założenie jej do odpowiedniego zestawu da Wam jeszcze więcej mocy!


Wykorzystaj możliwości i korzyści, jakie niesie ze sobą skompletowanie pełnego ekwipunku!

To jeszcze nie wszystkie z innowacji. Większość jest już gotowa albo w trakcie tworzenia, natomiast pewne jest to, że z każdą chwilą zbliżamy się do nieuchronnego startu. Na mapie kontynentu pojawiają się ciągle nowe potwory, na naszych oczach ich osady zapełniają się po brzegi, pająki gnieżdżą się w piwnicach i kanałach, dziwacy łażą po dalszych dzielnicach Neolithu, a w powietrzu czuć smród walki. Czekamy już tylko na Was!

Przy okazji, często odwiedzajcie naszą stronę, ponieważ start serwera będzie BEZPOŚREDNIO związany z Waszą frekwencją. Póki co nie musicie się tym bardzo przejmować. Więcej informacji o tym już wkrótce.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 14:18.
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Odpowiedź z Cytatem Prakt jest nieaktywny  
Stare 13-08-10, 14:49   #2
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Tak, zaloguję się do konta i zmienię hasło żeby... móc się zalogować do konta! Genialne w swojej prostocie. Coś nie tak, bo nie ma opcji "przypomnij hasło" przed zalogowaniem się do konta, a skoro mógłbym się zalogować, to po cholerę mam sobie przypominać?
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 15:04   #3
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

Jest jest, jak pyta o hasło do gry to poniżej widzisz takie "Przypomnij hasło", nie?
Trav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 15:27   #4
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Ja widzę twarze w dziwnych miejscach, jak znajdziesz tekst "przypomnij hasło" to przyznam, że "masz lepsze zioło". W ogóle co trzeba ćpać żeby taki Altaron wymyśleć... Ja stawiam na wyobraźnię, ale mogę się mylić. Trochę zszedłem z tematu, przepraszam. A więc tu masz screen jak u mnie to wygląda:
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 15:59   #5
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

Sam z niego korzystałem wczoraj, w końcu wszystkich zmiana hasła trafiła.



A ten obrazek zrobiłem przed chwilą gdy się wylogowałem, usunąłem wszystkie ciasteczka mające w sobie "altaron" i zalogowałem znowu. Może też spróbuj? A jeśli wciąż nie to mów, takie rzeczy w końcu się naprawia. Tylko się upewnij, spróbuj kilka razy.
Trav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 16:13   #6
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Działa, trzeba usunąć ciasteczka. Tylko, że tego nie powiedzieliście, dzięki za pomoc. :D
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 16:16   #7
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

I trzeba wyzywać ludzi od ćpunów? Polskie prawo tu też obowiązuje, wystarczy chwilę pomyśleć i poczekać.
Prakt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-10, 16:19   #8
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Nie no, to nie było obraźliwe... przynajmniej nie w takim kontekście to mówiłem.

Właśnie... Może to u mnie ale napiszę, jak dam nową odpowiedź do tematu to pojawia się biała strona z moją postacią, niby się ładuje ale muszę tak jakby "zaakceptować URL" i dopiero wtedy wrócę do tematu.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-10, 12:28   #9
zamsta
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 1
Domyślnie Kiedy ots juz wystartuje na stałe ?

jak w temacie prosze o odp :)
zamsta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-08-10, 20:55   #10
guhav
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 6
Domyślnie

Na stałe? Puki co trwają testy i to na razie tylko odpowiednika tibijskiego "rooka". O wydaniu gotowej wersji nikt pewnie jeszcze nie myśli, co więcej nie wiadomo jeszcze - przynajmniej z tego co wiem- kiedy będzie można testować większy obszar (kontynent). Z drugiej strony sądzę, że nastąpi to szybciej jeśli liczba graczy będzie rosła, bo twórcy zauważą wzrost zainteresowania. Także zapraszam do testowania i do zobaczenia w Altaronie :).

P.S. Nazywanie Altarona OTSem jest w niektórych kręgach źle postrzegane. Upraszam więc o zachowanie wysoce idącej ostrożności w tejże sprawie.
guhav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin