Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-14, 19:32   #1
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie Rozwiązanie problemu Odes Rago.

Witam, moją propozycją jest czar zastępujący Odes Rago u Rycerzy Dual. Ponieważ Jeden z Graczy nie da spokoju w tej kwestii stąd dzisiaj wysnułem takową propozycję... Czar nazywałby się "Taniec Dwóch Ostrzy", wyglądać mogłoby to jako kręcące się dwa miecze w kółko na obszarze 1 kratka od postaci. Przelicznik dmg we wzorze uwzględniałby zręczność jako jeden z głównych współczynników u Duala. Czar możnabyłoby użyć tylko i wyłącznie posiadając dwie bronie. Myślę, że odpowiednio dopracowany czar stałby się godnym zastępcom Odes Rago u Rycerza Duala. Z czarem można również powiązać pewną historię... W nieznanej dotąd krainie mieszkał XYZ, był mistrzem w swoim fachu oraz posługiwaniu się Dwiema Broniami na raz itd. Z uzyskaniem dostępu do czaru wiązałoby się wykonanie zadania które miałoby udowodnić wytrwałość w Dual Wieldzie... :) Myślę, że wprowadzenie tego pomysłu w życie skończyłoby płacz związany z Odes Rago u duala raz na zawsze. :)

Chciałbym tylko zaznaczyć, że mi w najmniejszym stopniu nie przeszkadzają obrażenia z Odes Rago u Duala ponieważ twierdzę, że nadrabiam prędkością ataku. Pomysł został wymyślony ze względu na "poszkodowanie" oraz uatrakcyjnienie Dual Wielda.

Pozdrawiam,
RubSon

P.S. Wiem, że wszystko napisane chaotycznie ale niestety nie mam zbyt dużo czasu na to... mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 25-06-14 o 19:49
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 19:45   #2
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Dobry pomysł. Ma jeden WIELKI atut - zmniejszenie trafficu na forum


PS.
Cytat:
Pomysł został wymyślony ze względu na YXZ
Ostatni odcinek telenoweli??
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 19:49   #3
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Zmienione. :) Masz rację, nie ma co walczyć i wariować. Dziękuję. :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 20:17   #4
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Sam pomysł ok, oczywiście popieram, natomiast...

Nie żebym miał prawo Cię pouczać, ale tworzenie pomysłu żeby komuś ubliżyć godne gimbazy...o
Gracz o którym mowa walczy na forum w jakimś celu, Ty natomiast po to by mu dopiec, osobiście polecam go ignorować.
Przepraszam jeżeli obraziłem jakiegoś gimnazjslistę (gimbaza to stan umysłu)

Pozdrawiam
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 21:28   #5
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Pomysł mi się nie podoba. Dlaczego?

Bo altaron ma być trudny (moze ktoś wstawić mema, nie chce mi się go szukać)

A tak na serio.
Nie wiem jak to jest, ale jak atakujesz z Rago tote, to wchodzą 4 strzały czy 2?
Jeśli wchodzą 2 to lipa (dual czyli 2 miecze- 2x2=4)
Jeśli wchodzą 4 to super - Dual powinien moim zdaniem kleić dmg w 1 target, a nie tępić broń na 5 przeciwnikach....

Pozdrawiam Mervakisa i przepraszam za sprzeczność z jego poglądami. Wszyscy znamy słynne "altaron ma być trudny"
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 21:28   #6
life
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

O boże chcecie mieć dobre odes rago to bądźcie 1h/2h nikt Ci nie kaze być dualem a są bardziej zjebane subki i pprofesje do naprawy... Dajcie necro wojowi hape tawisa ! A magowi 25hp na lvl xD !(joke)
life jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 21:54   #7
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Moim zdaniem, jeśli wam się nie podoba pomysł z poprawieniem odes rago, zróbcie jakąś wzmocnioną wersję rago tote, wtedy dual będzie bić 1 moba.
Coś podobnego jak kpiro u zwiada.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 25-06-14, 22:32   #8
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał life Zobacz post
O boże chcecie mieć dobre odes rago to bądźcie 1h/2h nikt Ci nie kaze być dualem a są bardziej zjebane subki i pprofesje do naprawy... Dajcie necro wojowi hape tawisa ! A magowi 25hp na lvl xD !(joke)
Odpowiedz typu nie podoba się życie to się zabij, problem w tym, że odes rago mimo 2 broni bije znacznie słabiej niż 1h, dużo pracy nie trzeba włożyć w naprawę tego, chociażby dając zależność tylko od atk broni (hity jak u 1h) i nikt by nie narzekał

Cytat:
Napisał Yooshi Zobacz post
Pomysł mi się nie podoba. Dlaczego?

Bo altaron ma być trudny (moze ktoś wstawić mema, nie chce mi się go szukać)

A tak na serio.
Nie wiem jak to jest, ale jak atakujesz z Rago tote, to wchodzą 4 strzały czy 2?
Jeśli wchodzą 2 to lipa (dual czyli 2 miecze- 2x2=4)
Jeśli wchodzą 4 to super - Dual powinien moim zdaniem kleić dmg w 1 target, a nie tępić broń na 5 przeciwnikach....
2 hity,

Ja nie znam się na prawie to głosu nie zabieram w tych kwestiach :x
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 08:01   #9
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Temat nie miał nikomu dopiec... byłem młody i głupi i dlatego zostało to poprawione. Z tego miejsca przepraszam ( głównie Adrondila).

Sam temat miał być rozwiązaniem problemu z Odes Rago u Duala bo moim zdaniem takowy zabieg by wykluczył go raz na zawsze. A co do Rago Tote to macie rację, tutaj przydałoby się to zmienić.
A może po prostu dodać do wzoru tych czarów przelicznik uwzględniający zręczność? Oczywiście tylko dla rycerzy z dwiema bronmi poniewaz taki rycerz 1h+shield z duza zrecznoscia bilby wtedy jeszcze wiecej.

Na ten temat możnaby naprawdę wiele polemizować... jakimś tam też rozwiązaniem jest zrobienie tego Odes Rago x2, ale też nie do końca.

Podoba mi się również pomysł odnośnie Duala jako DPS Punktowego.

Oczywiście dyskusja na ten temat jest otwarta, niech każdy wyrazi swoje zdanie.

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 08:44   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

I kolejny dowód na to, że każda profesja,subprofesja, rodzaj, klasa(xD) wymaga czarów osobno, bo nie da się zbalansować, by było dla wszystkich... Jeśli odes rago nie da się tak napisać by rycerz w dualu bił odpowiednio, to oczywiście powinien byc napisany dla niego nowy czar. Obrażenia takie jak normalny wojownik 1h z odesa, ciut silniejsze.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin