Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-03-14, 00:42  
Marcowa mini-aktualizacja
Altrel Altrel jest nieaktywny 10-03-14, 00:42

Witajcie!

Mamy dziś dla Was wiele ciekawych informacji, zanim jednak przejdziemy do właściwego tematu tego newsa, chcielibyśmy podziękować za pracę włożoną w Projekt Slythii, która zrezygnowała ze stanowiska Mistrza Gry.
Dziękujemy Jej za cały ogrom pracy jaką wykonała na rzecz Projektu! Przypomnijmy, że jej udział w pracach nad Altronem miał miejsce już na samym początku istnienia samej idei. Zaraz po starcie gry zaczęła aktywnie pomagać i współtworzyć świat Altaronu razem z Praktem i Travem. Dzięki niej wprowadzono wiele pomniejszych systemów i usprawnień gry, które stworzyły Altaron jaki znamy dziś.
Ponadto przez długi okres odpowiedzialna była za zakres obowiązków Doradców oraz Wybrańców jak i koordynowała pracę w zespole.
Jak pewnie wielu zdążyło się przekonać - Slythia jest impulsywną osobą, z którą często trudno było prowadzić dyskusję. Przepraszamy więc wszystkich, którzy czują się przez Nią pokrzywdzeni. Pamiętać należy, że zawsze kierowała się dobrem Projektu, choć trzeba przyznać, iż często w swój wyjątkowy sposób.

Do prawidłowego funkcjonowania gry potrzebna jest nowa wersja klienta, którego znajdziecie tutaj.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Graczom, którzy aktywnie uczestniczyli w testach i dyskusjach dotyczących zmian, jakie zaprezentowaliśmy Wam na publicznym serwerze testowym.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwe było, w tak krótkim czasie, sprawdzenie wielu nowości a co za tym idzie - wprowadzenie zmian i poprawek wedle sugestii.

Jest więc Nam niezmiernie miło poinformować, iż wprowadzona została mini-aktualizacja.

Tak więc wszystko to, o czym pisaliśmy w tym newsie wraz z poprawkami, które sugerowaliście zostało wdrożone.

Dla przypomnienia - lista najważniejszych zmian:
  1. System przywoływania potworów.
  2. Zmiany w czarach zwiadowcy - Szybkostrzelność, Precyzyjna Szybkostrzelność.
  3. Kapłanka Dorafsa, która zadomowiła się w komnacie Ignawiusa została zastąpiona Oświeconym Dorafsa.
  4. Zmiany w systemie potworów - od teraz ich siła jest w pewnej granicy losowa, a co za tym idzie doświadczenie, które można zdobyć - również. Dodatkowo wygląd ras humanoidalnych nie jest już jednakowy.
  5. Bardziej "rozmyte" wyświetlanie poziomów graczy.
  6. Zmiany w amuletach pełnej ochrony, miksturze pogromcy żywiołów, pierścieniach ochrony, pierścieniach magicznej tarczy.
  7. Poprawiono system rozdawania punktów nauki.
  8. Ustawiono limit przedmiotów (25), które mogą znajdować się na jednej kratce w strefach ochronnych.
  9. Zmiana wyświetlania czarów, wyeliminowanie możliwości spamowania nimi. Dopiski do inkantacji nie są również wyświetlane.
  10. Ograniczenie logowania na to samo konto raz na 5 sec.
  11. Znaczne skrócenie czasu odrastania roślin na Archipelagu Licor.

Dodatkowo mała niespodzianka - event!
Cytat:
Rabusie ograbili majątek rodziny Bekalelu! Weź udział w wydarzeniu i pomóż odzyskać zrabowane skarby. Klucznik umie docenić pomoc i najbardziej zasłużeni nie obędą się bez nagrody! Event potrwa do 10 kwietnia.

  • Problem, z którym borykaliśmy się od długiego czasu - mianowicie błąd z niemożliwością leczenia się został wyeliminowany. Tak więc od tej pory zgłoszenia o oddawanie doświadczenia utraconego w wyniku tego problemu będą ignorowane.
  • W regulaminie gry zaszło wiele ważnych zmian. Prosimy o przeczytanie i zapoznanie się z nowymi zasadami.
  • Ponadto wszystkie potwory na wiki (nie wliczając bossów) mają zaktualizowany drop do faktycznego stanu gry. Teraz możecie bez wahania sprawdzić co wypada z danego przeciwnika.
    Zachęcamy do edytowania i aktualizowania!

Od teraz sterami Projektu zarządza nikt inny jak Pregusia. Jako iż jest to człowiek, który do pracy podchodzi bardzo sumiennie, wymaga zaangażowania, dyscypliny jak i profesjonalizmu - Altaron wkracza w nowy okres dynamicznego rozwoju!

Co więcej prace nad "dużą aktualizacją", w której zostanie dodanych szereg wymagających misji, nowe lokacje i tereny oraz wiele, wiele więcej, są już na wykończeniu!
Projekt czeka świetlana przyszłość! Spodziewajcie się niespodziewanego.

Życzymy przyjemnej gry!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	news1.png
Wyświetleń:	14119
Rozmiar:	283.8 KB
ID:	2441  


Ostatnio edytowane przez Obles ; 10-03-14 o 10:14.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56879
Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 17:39   #141
cwirek
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 30
Domyślnie

tak samo z respami krasnali, szeregowych i oficerow :) 2 kopalnie na cały server to troche mało - biorac pod uwage, ze kazdy lvl 10-30 biega po krasnalach :)
cwirek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 17:41   #142
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

cwirek wez tez pod uwage ze tam 70 lvle konkuruja ze soba kto pierwszy zabije generala na szczescie udalo mi sie zrobic ta misje na 200 generalow po 4 dniach a bez nich to bym mogl w 3 godziny....
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 17:45   #143
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał malpad Zobacz post
To gdzie ja mam expic ? na 215 lvlu przelecialem po 5 respach i na kazdym ok 10t w plecy....exp z bonusem max 550k.... Tydzien czasu i jestem bez grosza kosztem moze 3 lvli
Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nigdy nie grałem zwiadem 100+, a co dopiero 200+, a już kompletnie przy takich zmianach.
Jak na moje, to można by powrócić do starego kpiro i robić dalej swoje. Bo przy obecnym stanie rzeczy (ilość graczy na serwie, ogólna dynamika gry, kształty respa i prędkość poruszania się mobów) uniemożliwiane jest w każdy możliwy sposób expienie zwiadem w pojedynkę.
Jak na moje, to powinno móc sobie wybrać czy chce się grać w pojedynkę, czy w grupie, przy czym gra w grupie winna przynosić większe zyski, a gra solo mniejsze, ale nie aż takie, które wyłączają kompletnie daną profesję z użytku.
Nie jestem adminem, nie jestem z administracji, jestem jedynie wybrańcem, więc raczej cudów Wam nie zrobię, ale mam nadzieję, ze wszystko dojdzie do ładu i składu.

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
cwirek wez tez pod uwage ze tam 70 lvle konkuruja ze soba kto pierwszy zabije generala na szczescie udalo mi sie zrobic ta misje na 200 generalow po 4 dniach a bez nich to bym mogl w 3 godziny....
Nigdy nie miałem problemów z ilością graczy na krasnalach/szeregowcach/oficerach i generałach, a robiłem te zadania kilka razy zarówno na non jak i na pvp. Ba, napiszę więcej, cieszyłem się z widoku jakiegoś człowieka na respie...
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 17:49   #144
malpad
 
Avatar malpad
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Białystok
Postów: 59
Domyślnie

Sam widzisz u siebie na serverze co sie dzieje z pallkami.... A szanowny Altrael czy jakos tak, jak sie odzywal i mial zawsze duzo do powiedzenia tak teraz milczy....Powiedz mi miSZCZu jak zyć ? jak sie utrzymac za te marne grosze ?
malpad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 17:51   #145
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

nie było by ci tak fajnie jakby ciagle ktos ci z przed nosa wybijal/dobijal
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 18:17   #146
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Ja to nie wiem pisalem niejednokrotnie w dziale odnosnie test serwera, aby nie przekombinowywali, bo bedzie tylko gorzej. Oni nic dalej swoje. Wraz z gildia probowalismy ratowac ta gre. Dzieki nam w godzinach szczytu bylo pelne depo, pelno ludzi na respach, duzo ofert na handlu....Balans byl prawie idealny, brakowalo pare niedociagniec takich jak ulepszenia rycerza necro, polepszenie przezywalnosci magowi necro (dzis zlozylismy 185 maga necro w 3 osoby, nie powinno byc to tak latwe). Team hunty tez byly duzo bardziej oplacalne od expienia solo. Solo nigdzie prawie nie dalo sie solidnie zarobic + exp nie byl powalajacy. W teamie zas gra byla duzo ciekawsza + wiecej wbijalo sie expa i lepszy zarobek. Wszystko bylo pieknie, jednak potrafili to spierdolic jedna chujową decyzja.



PS. Co to wogole za pomysl, ze jesli zabieracie sie za utrudnienie gry to utrudniacie ja jednej profesji, ba niszczyscie ta profesje calkowicie jesli chodzi o expienie. Czemu nie zaczekaliscie z tym do czasu az udupicie wszystkie profesje naraz ? Wogole jak wy to sobie wyobrazacie ? Mag i rycek teraz maja czasna wbicie jak najwiekszych lvli bo potem gra bedzie nie mozliwa, tak jak to teraz jest w przypadku zwiadowcy ? Kurwa prosze was zatrudnijcie jakas normalna osobe, ktora potrafi myslec logicznie i obierac strategiczne cele na rozwój altaronu, bo jak narazie to jednym updatem, który poiwnien cieszyc i sprawic, ze przybedzie graczy - wpierdoliliscie sie w bagno i idziecie na dno jak titanic.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 18:29   #147
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Wicher jedyna roznica jest w tym ze muzyka nie gra ;(
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 19:11   #148
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Ja to nie wiem pisalem niejednokrotnie w dziale odnosnie test serwera, aby nie przekombinowywali, bo bedzie tylko gorzej. Oni nic dalej swoje. Wraz z gildia probowalismy ratowac ta gre. Dzieki nam w godzinach szczytu bylo pelne depo, pelno ludzi na respach, duzo ofert na handlu....Balans byl prawie idealny, brakowalo pare niedociagniec takich jak ulepszenia rycerza necro, polepszenie przezywalnosci magowi necro (dzis zlozylismy 185 maga necro w 3 osoby, nie powinno byc to tak latwe). Team hunty tez byly duzo bardziej oplacalne od expienia solo. Solo nigdzie prawie nie dalo sie solidnie zarobic + exp nie byl powalajacy. W teamie zas gra byla duzo ciekawsza + wiecej wbijalo sie expa i lepszy zarobek. Wszystko bylo pieknie, jednak potrafili to spierdolic jedna chujową decyzja.



PS. Co to wogole za pomysl, ze jesli zabieracie sie za utrudnienie gry to utrudniacie ja jednej profesji, ba niszczyscie ta profesje calkowicie jesli chodzi o expienie. Czemu nie zaczekaliscie z tym do czasu az udupicie wszystkie profesje naraz ? Wogole jak wy to sobie wyobrazacie ? Mag i rycek teraz maja czasna wbicie jak najwiekszych lvli bo potem gra bedzie nie mozliwa, tak jak to teraz jest w przypadku zwiadowcy ? Kurwa prosze was zatrudnijcie jakas normalna osobe, ktora potrafi myslec logicznie i obierac strategiczne cele na rozwój altaronu, bo jak narazie to jednym updatem, który poiwnien cieszyc i sprawic, ze przybedzie graczy - wpierdoliliscie sie w bagno i idziecie na dno jak titanic.
Prawda była taka że zostało mi 1% do lvla jak wpadliście po mnie myślałem że tak szybko nie przybiegniecie, No niestety zablokowaliście mi wyjście a zostało mi 25 mikstur maga no i decha :D padłem bo nie miałem już czym leczyć Hhehehe best decha ever :D
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 19:38   #149
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Jasne jasne, uznaj potęgę wielkiej i wspaniałej new ery i już się nie tłumacz.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-14, 19:46   #150
malpad
 
Avatar malpad
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Białystok
Postów: 59
Domyślnie

To nastepnym razem wpadniemy jak bedziesz mial wiecej potkow :D Moze koledzy z gildii Ci pomoga i sie pobawimy troche :D I nie zalamuj sie, od czasu do czasu trzeba pasc by nie czuc sie jak na servie non-pvp ;) My na wojnie tracilismy dziesiatki lvli i zyjemy jakos ;p
malpad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin