Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-11-10, 17:44   #1
Domyślnie Serwer Testowy - tak to już bywa!

Niestety!

Z przyczyn od nas dość obiektywnych, nie mamy możliwości uruchomienia serwera testowego głównego kontynentu w dniu dzisiejszym. Tak to już się zdarza, że zarówno ja jak i Prakt nie mamy dość czasu ani dzisiaj ani w sobotę czy niedzielę, a jeszcze zostało kilka niezmiernie ważnych elementów do zrobienia. Poza tym, nawet gdyby się go otworzyło choćby jutro, to nie miałoby to dla nas żadnego celu - nie moglibyśmy na żywo skonfrontować opinii graczy na początku (a wiadomo, że to na początku dzieją się różne najdziwniejsze rzeczy).

Dlatego serwer testowy głównego kontynentu otworzymy dopiero w poniedziałek!

Czy to oznacza, że zostawiamy Was dzisiaj z niczym? No niezupełnie. Opracowaliśmy nowego klienta Altaronu, którego ściągnięcie będzie konieczne, by nie grać z błędami już teraz, ale wprowadza on pewne nowe elementy nawet mieszkańcom Archipelagu Licor! Zalecamy pobranie!

[LINK DO KLIENTA]


Pozdrawiamy i przepraszamy raz jeszcze!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 14:17.
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odpowiedź z Cytatem Trav jest nieaktywny  
Stare 26-11-10, 20:48   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Trudno :\, wolałbym jednak, żeby Neolith oddany był w piątek. Po pierwsze dlatego że mi by to pasowało, a po drugie, że w weekendy 99% graczy ma więcej czasu i mogło by się naprawdę poświecić testowaniu, więc by byście posiedzieli i na pewno dostawalibyście masę błędów, a w tygodniu też byście musieli ślęczeć a zgłoszeń było by o wiele mniej... Ale niech ma być jak będzie, mam tylko skrytą nadzieje, że do poniedziałku nie zdążycie :p (ale ze mnie samolub :confused:)
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 26-11-10 o 21:34
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-11-10, 21:54   #3
Heralder
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 29
Domyślnie

Czekaliśmy 3 lata, poczekamy i kolejne 3 dni. Z perspektywy czasu niewielka różnica. Jednak faktycznie wielka szkoda, że nam weekend przepada na testowanie. W poniedziałek praca/szkoła skutecznie eliminuje testerów, więc zapewne na rzetelne sprawdzanie błędów będziecie musieli poczekać do soboty. Mimo wszystko jedno wielkie dzię-ku-je-my się Wam należy, bo skromne dodatki w nowym kliencie są genialne. Jeszcze niecałe 3 doby. :)
Heralder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-10, 13:33   #4
Emeryt
Pomocny
 
Avatar Emeryt
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Ełk
Postów: 9
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Emeryt
Domyślnie

Ajć. No nic.. ;p Altaron jak m&m's leci w kulki :] Oczywiście pół żartem, pół serio.
Tak patrzę, to ten TS zamknięty będzie dla wszystkich? co złożyli podania, czy odbędzie się jakaś selekcja? :P
__________________
... vis pacem, para bellum ...
Emeryt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-10, 14:27   #5
ProC
Pomocny
 
Zarejestrowany: Gru 2009
Postów: 7
Domyślnie

Selekcji to raczej nie będzie, zdecydowanie za mało ludzi się zgłosiło. Tym bardziej, że nie wszyscy na raz będą grać. Może na samym starcie będą prawie wszyscy, ale po kilku dniach 10-20 osób jednocześnie będzie grało. Selekcje to się robi jak się ma z czego wybierać, a w tej sytuacji trzeba się cieszyć że jest kilkudziesięciu chętnych.
ProC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-10, 15:00   #6
chirek
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Skąd: Człuchów
Postów: 5
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do chirek
Domyślnie

ahh szkoda:P w piątek nawet przestałem w piątek pić byle serwer po testować ale to nic w tygodniu czasu też mam;p
chirek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-11-10, 16:33   #7
Heralder
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 29
Domyślnie

I co i co, Panowie? Wiem, że do końca poniedziałku jeszcze 7,5 godziny, ale nie trzymajcie nas w niepewności. :) Uda się? Jeśli tak, to w okolicach której? 18:00? 19:00? 20:00?
Heralder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin