Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-11, 16:29   #11
Angelene
 
Avatar Angelene
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z nienacka
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Angelene
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
imo pojawiają się nowe potworki i jakieś nowe lokacje otworzą no i fabuła , skoro to jest rpg powinien być jakiś główny wątek ,a ja takiego nie widze ,właściwie jest jakaś fabuła?
Jeśli rozmawiamy czysto teoretycznie, to główną fabułą jest walka z Abitańczykami w celu bronienia Altaronu, czyż nie? Więc coś jest, ale to jednak nie jest typowe rpg, więc nie wymagaj rzeczy niemożliwych :). A ta walka się cały czas przetacza, tu quest na 50 piszczeli Abitańczyków, tam ubij ich 300...

A jeśli chodzi o update, to byłoby super, jakby były nowe miejsca na expa, jest cała masa różnych zablokowanych przejść, które można otworzyć :rolleyes:. No i questy, na 52 lvlu już chyba nie bardzo mam jakie robić, bo albo już zrobione, albo za trudne (ale tych jest dużo mniej).

Mogliby też poprawić subprofesje, szczególnie co one dają rycerzowi? W zasadzie nic przydatnego. A co do innych profesji to nie wiem, nie gram.
__________________
i'm drinkin' too much blah blah, i want to blah blah blah
Angelene jest nieaktywny  
Stare 12-07-11, 16:30   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nooo rashid, blue djin, green djin i blackbeart.
yyy to chyba nie jest tibia :) poczekajcie na inne rozwiązania.
Nie napisałem, że ma być NPC który się nazywa Rashid. Po prostu chodzi mi o kupca, który skupował by takie np. królewkie buty, których każdy ma po 6 par w dp i nic z tym nie może zrobić. :)
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-07-11, 21:34   #13
Xevred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 5
Domyślnie

Co do 20 lipca bo ktoś wspomniał, to nic nie pisałem że wtedy będzie aktualizacja. Wydaje mi się tylko, że w okolicach właśnie tej daty dostaniemy jakiekolwiek informacje dotyczące update'u. Może kolejna zapowiedź, która uchyli nam rąbka tajemnicy co administracja nam szykuje a może coś innego. Nie wiem to tylko moje przypuszczenia:)

Co do samych nowości jestem przekonany, że administratorzy poza dodaniem nowych terenów jak i pewnie wielu ciekawych questów poprawią balans profesji i zrobią coś z łucznikiem. Może nowe bronie? Mile widziane, choć łucznikiem nie gram:)

Mówicie o różnych npc typu rashid... Zgodzę się bo gospodarka upadła...;/ Kiedyś jak chciałem kupić chociażby jakieś zwoje to było multum ofert! Teraz gdy chciałem kupić najgorsze do broni i opancerzenia czekałem... i czekałem.. a jak widziałem że ktoś ma i spytałem czy by mi nie sprzedał to usłyszałem, że trzyma dla sibie do domku albo coś innego..;/ Jest wiele rzeczy na handlu na które niema popytu... a popyt jast na rzeczy których niema... Niezła ironia prawda?

Odnośnie pytania o fabułę, to tak jak napisała to "Angelene", głównym wątkiem Altaronu jest walka z Abitańczykami. Oczywiście nie zapominajmy o mieście, które jest pod kontrolą nieumarłych! Tak mówię tu o Raindarze. Noo.. i zostaje oczywiście nierozwiązana jak dotychczas, przez nikogo, zagadka Katakumb:) Mamy jeszcze sporo do zrobienia panie i panowie! Także podczas gdy update się tworzy my odkrywajmy kolejne tajemnice świata Altaronu, rozmawiajmy z różnymi osobami które spotkamy po drodze, a nóż będą oni mieli dla nas jakieś zadanie bądź ciekawostkę do opowiedzenia z ich życia czy też życia całego Altaronu.
__________________
官官相護
Xevred jest nieaktywny  
Stare 12-07-11, 22:21   #14
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
imo pojawiają się nowe potworki i jakieś nowe lokacje otworzą no i fabuła , skoro to jest rpg powinien być jakiś główny wątek ,a ja takiego nie widze ,właściwie jest jakaś fabuła?




Na to ja się nie wypowiem nawet....8)8)
malpaa jest nieaktywny  
Stare 12-07-11, 22:30   #15
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał malpaa Zobacz post
Na to ja się nie wypowiem nawet....8)8)
to usuń posta - co do twojej aluzji -.-
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 12-07-11, 22:36   #16
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Fabuła jest i to bardzo obfita, tylko nie czytacie książek w bibliotekach Archipelagu i samego Altaronu.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 13-07-11, 01:09   #17
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Po za tym nie czytacie to co macie napisane w dzienniku, zadań oraz po prostu nie rozmawiacie z NPC. Popytajcie ich o historię, wojnę, altaron a sami zobaczycie, że z każdym NPC można porozmawiać kilka dobrych minut i każdy ma Wam coś ciekawego, często pomagającego w wykonaniu zadania i śmiesznego do powiedzenia.
Obles jest nieaktywny  
Stare 13-07-11, 08:51   #18
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Nie mylmy wątku historycznego Altaronu z fabułą. :F http://pl.wikipedia.org/wiki/Fabuła
Przypominam, że historie NPC nie są fabułą, ponieważ się zdarzyły, a główny bohater, czyli gracz, nie ma żadnego wpływu na przyszły ciąg wydarzeń w trakcie rozwijania postaci.
Altaron celuje w wojnę z barbarzyńcami jako główny wątek fabularny i tego powinniśmy żądać od administracji - rozwijania przede wszystkim wątku wojny, bo na razie w Altarońskim RPG są tylko dwie ostatnie litery.

Co do zapowiedzi, powtarzacie stare pasztety krążące w eterze, tak naprawdę nic nie wiecie, poza tym, że intensywne prace trwają, ale to jest przecież oczywiste. Na łucznika płacze były od początku, a nowe tereny i miejsca polowań to Wasze pobożne życzenia, przyzwyczajenie z Tibii...
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 09:05   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Powinny być najazdy abitańców, wtedy odczujemy wojnę!!!
Na upka czekam niecierpliwie :P
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 11:47   #20
pepsi80
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 3
Domyślnie

Super by było gdyby dodali serwer non-pvp po updacie.
pepsi80 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin