Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-13, 19:38  
Ankieta XI - Skąd dowiedziałeś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby najlepsza?
Tron Tron jest nieaktywny 13-10-13, 19:38

Witajcie!

Ostatnim razem dzieliliście się z nami Waszymi propozycjami grafik, które powinny zostać poprawione, lub też całkowicie wymienione. Zdecydowana większość z Was chciałaby poprawy strojów Waszych postaci. Padło też kilka głosów na potwory takie jak orki lub też smoki. Zmiany lub też poprawy tych pierwszych obiecać nie mogę, gdyż zależy to od głównie od grafików, ale już teraz mogę powiedzieć, że kilka nowych ubiorów dla Waszych postaci zostanie dodanych w zbliżającej się aktualizacji, być może przypadną one Wam do gustu bardziej niż obecne!

Dzisiejszymi zwycięzcami losowania, którzy otrzymają darmowy status szlachecki na siedem dni zostali Whisperka i Wicked. Serdeczne gratulacje!

Przypominam także o nagrodach specjalnych dla najbardziej aktywnych uczestników ankiet, które zostaną rozdane 26 października po upłynięciu czasu na odpowiadanie w dziesiątej, ostatniej ankiecie.

Tak więc czas na przedostatnie pytanie:
Cytat:
Skąd dowiedziałeś/aś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby według Ciebie najskuteczniejsza?
Przypominam, że miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 19-ego października. Zapraszam więc do dzielenia się z nami Waszymi propozycjami.

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 19-10-13 o 17:27.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 34582
Stare 17-10-13, 17:50   #21
jankolo21
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 24
Domyślnie

znalazłem jo na pewnej stronie internetowej reklama w telewizji byłaby najlepsza
jankolo21 jest nieaktywny  
Stare 17-10-13, 17:59   #22
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Ja się dowiedział o Altaronie z jakiegoś posta chyba na jakimś forum drugiego dnia po starcie pierwszego serwera.
Mojem zdaniem to reklama nie jest potrzebna. I tak nikt nie przyjdzie grać a tylko pieniążki stracicie ;]
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin