Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-18, 11:27   #91
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up Ja wam życzę żeby npvp został, choćby bez wsparcia, aż wam się znudzi i zostanie na prawdę niewielka liczba osób. Ale trzeba się liczyć z tym że administracja nie musi dopłacać do interesu.
I Cie rozumiem, bo jeśli dojdzie do resetu pvp, to sam nie wiem czy będzie mi się chciało na nowo skillować.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:35   #92
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Sam przyuczam się na księgowego i wiem że jak Non-PvP zostanie usunięty to adminom odpadnie trochę pieniędzy przez co up'y mogą być opóźnione co nikt sobie tego nie chce
Wienc co to za problem zostawić Non-Pvp choćby dodawane było coś na "ruski" rok.
Lunaar jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:38   #93
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

DOBRZE ZE KSIEGOWEGO, A NIE PISARZA

Altaron... servery... darmowosc.... brak strat... inwestycje za grosze.... kapital z korzystnych transakcji.... oferty biznesowe...

A wiesz, ze status to ziarnko piasku w altaronie, a hajs trzepie sie z zupelnie innwgo kierunku?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:48   #94
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Non PvP jak i PvP , jeden server Optional PvP, wtedy wróce do gry. Warunek jest jeden i to moja osobista opinia- Start od zera, szansa dla wszystkich rozwoju postaci taka sama.Nas z npvp , nieobecnych aktualnie w grze jest SPORO więcej, przyglądamy się z nadzieja, ze wszyscy ruszymy od nowa.
adrianos20 jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:54   #95
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Jak all zacznie od 0 to dużo więcej ludzie odejdzie w ch*j bo nie będzie im sie chciało od początku po za tym co to za serwer co jest reset co pół roku nie widzę w tym sensu.
Lunaar jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:55   #96
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

A ja mam kolejne warunki. Zbalansowanie czesci rzeczy, awans kogos na osobe od regularnych newsow. Zlecenie komus napisanie wiki w czytelny sposob (dodanie tam questow i poradnikow dot rozgrywki), zmiana questow expowych na stala ilosc xp, dodanie queatow skrzynkowych, przetlumaczenie gry na angielski i, najwazniejsze, dogadanie aie z wlascicielem projektu co do jego rozwoju. Inaczej odradzam grac, bo nic sie nie zmieni.

Dodatkowo testerzy, ktorzy nie prowadza wolontariatu i nie pisza propozycji z autostrady.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:59   #97
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Tu masz racje dodanie tych rzeczy spowoduje rozwój altaronu w sposób jaki być może dawni admini by nie śnili. To są faktycznie rzeczy które przyczynią się do rozwoju tej gry.
Lunaar jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:05   #98
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Witam zgromadzonych.
Czytam te wszystkie wypowiedzi i dochodzę do wniosku że ta cała ankieta/sonda jest po prostu zbędna. Mimo iż zawiera kilka ciekawych pomysłów, nie wnosi nic konstruktywnego do Altaronu.
To tak jak pytać dziecko czy chce lizaka, gumę a może nic. Oczywiście dziecko będzie chciało to i tamto, do tego te pytania, a dlaczego? a po co? a może coś innego? Wiele narzekań, grymasów i płaczu. Na koniec to i tak rodzic podejmuje decyzje uwzględniając wiele aspektów, chcąc zapewnić dobre samopoczucie swojemu dziecku.
Identyczna sytuacja ma miejsce tu w Altaronie, chcecie to, inni tamto, a dostaniecie to co "Administracja" wybierze za słuszne biorąc pod uwagę czynniki o których nie macie wiedzy.
Zatem podsumowując, Panie Selbo rób Pan to co uważasz za konieczne i rozwojowe uwzględniając wiedzę która Pan posiada, a nie pytasz obywateli czy podnieść im podatki.
Pozdrawiam
Tuz Pik
Total jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:06   #99
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Irytuje mnie, ze taka spoko gra jest tak szmacona na kazdym kroku i, ze jej potencjal jest topiony przez obojetnosc swojego wlasciciela. Gdyby to bylo po angielsku, dobrze opisane na wiki i odpowiednio napompowane promocyjnie to byloby warte tyle,ze cipsoft zaczalby robic pod gorke. Niebieski pigowalby 50 razy na godzine, a do wygrania w evencie bylaby nie myszka, a kolacja z bosalem i corkami arniego szwarca.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:20   #100
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Kolejny raz windykator ma racje ta gra ma wielki potencjał tyko jak to powiedział poprzednik gra jest topiona przez obojętność właściciela. Gdyby nie to nawet Cipsoft nie dałby rady podskoczyć prędko gdyż ta gra nawet w obcenym stanie (grafiki questy itp)
tworzy małą konkuręcje . Wystarczy trochę popracować wprowadził pomysłu które Windy... proponuje i ta gra będzie dużo lepsza.
Lunaar jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin