Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-04-15, 17:18   #31
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Nie wiem dlaczego wymyślacie argumenty z dupy, tylko dlatego, że wasze argumenty są bezpodstawne.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
I teraz proszę wziąć pod uwagę Elementaliste Alchemika, który miałby bić z mroku/świętości nie mając żadnych bonusów bijąc za 100%, gdy 90% potworów jest podatnych na śmierć. Która kusza jest lepsza?
Oczywiście sęp, gdyż elementaliści będą bić z żywiołów z większą prędkością niż z kruka. A będą bić z żywiołów bo wybrali elementalistę.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:26   #32
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Dlatego zadałem pytanie o 2 żywioły, o których ciągle Pan rozprawia - bonusy do śmierci/światłości.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:29   #33
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Piszę mi teraz pan o dwóch żywiołach. To wy ograniczyliście używanie różnorodnych żywiołów przez wprowadzenie bonusów od subprofesji. Więc proszę nie mieszać elementalisty w sprawy duchownego i nekromanty. Gdyż rozmowa jest o światłości oraz mroku. Wybierając subprofesje, ograniczamy sobie używanie innych żywiołów (mniej lub więcej).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:32   #34
Quares
 
Avatar Quares
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 93
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Quares
Domyślnie

Ha, a ja bym wybrał orła na ele/alchemiku ze względu że nie potrzebuję bonusu do światła, a ma największą szybkość ataku, a co do duchownego to oczywiście że sępa. Kruk jest totalnie nieopłacalny na duchownym, bo bonus od mroku nic mu nie da + mniejszy atak speed

Dobra zróbcie tak że kusze też będą miały losową prędkość ataku jak i bonus od światła/mroku przy czym będzie wymagana różna zręczność zależnie od bonusu. Co się przełoży na to że kruk może mieć takie same wymagania jak sęp.
Quares jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:33   #35
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Okej kuszę nie są równe pod jakim względem. Opuśćmy subprofesje i je porównajmy.
Kruk- 5% obrażeń z mroku, średnia prędkość ataku
Sęp- 6% obrażeń od świętości, duża prędkość ataku
Z tego jasno wygląda, że sęp jest lepszy.

A to, że zrobiliście tabelki takie jakie są to nie moja wina. Bierzcie pod uwagę wartości bez brania pod uwagę subprofesji.
I teraz przytoczę Pana wcześniejszy post, w którym prosił Pan o nie branie pod uwagę wartości z tabelki, a którą się Pan ratuje i broni pytany o Elementaliste Alchemika, mamy ją brać pod uwagę czy nie? Niech Pan spojrzy na to tak jak chciał bez tabelki - wyjdzie na to, że najlepszy byłby kruk bo jest uniwersalny na 90% potworów. Oraz z tabelką, gdzie nekromanta ma znaczną przewagę bazową nad pozostałymi pod-profesjami. Jakkolwiek nie zestawiłby Pan danych nie otrzyma Pan swojej racji.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:34   #36
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Wnoszę p. Altrel o to, abyś dał CySiO'wi trochę przerwy od forum, bo tłumaczyć możesz mu w kilku tematach a i tak ten beton nie zrozumie. Może pod wpływem przerwy ochłonie. Jeden temat umarł, to zrobił kolejny i ciągle gównoburza o to samo.

Cytat:
Nie wiem dlaczego wymyślacie argumenty z dupy, tylko dlatego, że wasze argumenty są bezpodstawne.
Z dupy to jest ten temat i Twoje posty. Dostałeś już kilkukrotną odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej, jest ona logiczna i spójna. Do ciebie (celowo z małej) jednak nie dociera bo uważasz, że masz WIĘKSZĄ WIEDZĘ NA TEMAT MECHANIZMÓW GRY OD SAMEGO ADMINISTRATORA!
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:38   #37
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dobra rozpiszę to dla pana (nie biorąc procentów do obrażeń, a tylko to jaka jest profesja).

-Elementalista (chcemy bić z żywiołów, ponieważ elementalista się na tym opiera, wybierasz najlepiej kuszę z najszybszą prędkością ataku)
-Duchowni (chcemy bić ze światłości dlatego też wybierzemy albo sępa, który daje bonus od światłości lub orła, który będzie szybciej strzelał)
-Nekromanci (chcemy bić z mroku dlatego wybierzmy kruka, by bić mocniej lub orła by bić szybciej).

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Bo Pan szuka coraz to nowszych argumentów tylko i wyłącznie po to, by sprowadzić argument do "Bo nekromanta bije więcej".
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:46   #38
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
-Nekromanci (chcemy bić z mroku dlatego wybierzmy kruka, by bić mocniej lub orła by bić szybciej).

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Bo Pan szuka coraz to nowszych argumentów tylko i wyłącznie po to, by sprowadzić argument do "Bo nekromanta bije więcej".
To Pan sprowadził dyskusję do "chcę bić koniecznie jak najwięcej z mroku i nie wystarczy mi 17% przewagi nad duchownym, gdy biję sępem". Jakiejkolwiek Pan nie użyje kuszy jest Pan na plus. Kruk jest zwieńczeniem obrażeń.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 17:50   #39
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

To kurwa dlaczego duchowny ma używać tego bonusu do swojego żywiołu wcześniej?????
No bądźmy poważni. I przepraszam za wyrażenie, ale nie wytrzymuję. Jeżeli on może korzystać z tego bonusu na 150 zręczności to dlaczego nekromanta nie może korzystać z bonusu do mroku?? Niech mi pan powie jeden powód dlaczego.
I niech to nie będzie, że ja od swoich subprofesji mam większe obrażenia i tak będę na plus. Wybrał duchownego po to by się więcej leczyć oraz bić ze światłości. Ja wybrałem nekromantą by bić więcej i bić z mroku.

I nie chodzi o to, że chcę bić jak najwięcej, tylko o to, że duchowny może wcześniej korzystać z bonusu do swojego żywiołu niż nekromanta.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 18:03   #40
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Błagam dajcie mu bana na forum, proponuje miesiąc xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin