Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-04-15, 19:05   #91
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ty jesteś debilem, bo porównujesz obrażenia nekromanty do obrażeń duchownego.
Przecież Ty to robisz przez kilka stron w tym temacie...
Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Więc powiedz mi jak ja kurwa chociaż o 1% mogę się zbliżyć do duchownego w leczeniu. NIE DA SIĘ kurwa rozumiesz? NIE DA SIĘ.
No nie gadaj. I co z tego, że się nie da... Nie robiłeś chyba Nekromanty z myślą o samouzdrawianiu.
Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
I chuj mnie to obchodzi ile obrażeń dodatkowych zada duchowny, bo on ma bić mniej, bije mniej, ale nie ma żadnych wskazań, że ja muszę więcej zapierdalać. Rozumiesz to??
Nie, nie rozumiem tego. Docelowo każdy zwiadowca dąży do 165 poziomu zręczności, więc każdy będzie musiał poświęcić tyle samo czasu. Męczennikiem jednak nazywasz się tylko Ty. Masz na myśli dwie różne bronie, które nie są dedykowane dla konkretnej subprofesji ale robisz wielki zamęt bo w jednej z nich jest akurat ten bonus, z którego nie możesz korzystać. Egoizm wylewa się przez Twoje posty...
Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Jakby mi ta zręczność wbijała się przy okazji nie miałbym nic przeciwko, ale 15 godzin dodatkowe nad wodą trochę boli.
... i lenistwo.
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 19:20   #92
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie każdy dąży do 165 poziomu zręczności, ponieważ takich kusz ma być w najlepszym razie kilka na serwerze.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 19:22   #93
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ja pierdole, nie gracie zwiadowcami, a macie najwięcej do powiedzenia. Co do tego sępa jeżeli uważacie, że jest on taki wyjebany w kosmos to czemu ma mniejsze wymagania?? Ja was nie rozumiem serio. Nie wiem kto dąży do 165 zręczności, a kto nie, bo ja zatrzymam się na kruku, a duchowni najprawdopodobniej na sępie, bo orzeł to tylko z Boruty (czyt 300lvl bloker). A poza tym kto będzie chciał bić z orła jak może bić ze "słabszej" kusze z bonusem do obrażeń.

@Cewix
Bo kurwa jestem nekromantą dlatego też będę bił cały czas więcej i więcej i więcej. Rozumiesz to? Tak samo jak porównasz hape tawis u nekromanty i duchownego. Duchowny leczy się nim więcej, dodajesz tapena, leczy się jeszcze więcej, dodajesz uha leczy się jeszcze więcej. Rozumiesz??
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:04   #94
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

CySio właśnie mówisz że nie gramy zwiadowcami, a gramy. Też nie lubie wbijać zręczności, ale gra to nie tylko przyjemne wbijanie lvli, czasem trzeba poświęcić czas na skillowanie.
Cytat:
A poza tym kto będzie chciał bić z orła jak może bić ze "słabszej" kusze z bonusem do obrażeń.
Z której? Wiadomo przecież że Orzeł jest silniejszy niż kruk/sęp.
Cytat:
Co do tego sępa jeżeli uważacie, że jest on taki wyjebany w kosmos to czemu ma mniejsze wymagania??
BO KRUK JEST SILNIEJSZY JEŚLI CHODZI O OBRAŻENIA TY TĘPAKU I IGNORANCIE. Ma ci to mówić pół serwera żeby wkońcu coś do ciebie dotarło?
Shrime jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:19   #95
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jest silniejszy ale tylko dla nekromanty, bo nekromanta ma bazowe większe obrażenia, czy ty to rozumiesz? I kurwa powiedz mi który zwiadowca będzie biegał z orłem.... Mogę się założyć, że żaden albo tylko po to, by z nim biegać, a nie po to by więcej bić.
Wasze pierdolony jeden argument jest taki, że "NEKROMANTA bije więcej" czy wy to rozumiecie?? Każdy wasz post do tego się sprowadza. I kruk ma być od większej zręczności, bo nekromanta bije więcej. Ale wy macie swoje rozumowanie, że kruk jest lepszy, "Bo nekromanta bije więcej". I nic tego nie zmieni.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:25   #96
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Jakby mi ta zręczność wbijała się przy okazji nie miałbym nic przeciwko, ale 15 godzin dodatkowe nad wodą trochę boli.
Kolego, na pisanie straciłeś więcej czasu. W tym czasie miałbyś 160 zręczność. Poza tym, jeśli skill wpada w 2 godziny, to i tak mało. Wbijało się 1! skill i 8 godzin.
Naprawdę chcesz wszystko osiągnąć w miesiąc po resecie? Admini rozciągneli rozwój na przestrzeń 2 lat, może rok. Tak myślę. Nie oczekujcie, że będziecie mieli świetne postaci po 2 miesiącach.

P.s. Borute na 180 zbloczyłam, więc nie taki tam 300....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:36   #97
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Oj Beatka, wyłącz bota i spróbuj ponownie, zobaczymy czy się uda. I pozdrów Agriego, kolegę od bloczenia. 8 godzin, na full afku :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:38   #98
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Schlebiasz mi ;*
Co do kusz, zobacz, że mało potworów jest podatnych na świętość, za to dużo na mrok.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:39   #99
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Oj Beatka, wyłącz bota i spróbuj ponownie, zobaczymy czy się uda. I pozdrów Agriego, kolegę od bloczenia. 8 godzin, na full afku :).
haha

jakby podliczyć pisanie tych co prawda zabawnych bezsensownych wypocin, to jak nic wpadłaby 160 albo nawet i 165 zrę ale co tam, piwo czipsy i expando!
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:45   #100
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hmm, bo może robię coś innego i mogę sobie pozwolić napisać post?? Ale nie mogę napierdalać cały czas w wodę??
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin