Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-09-18, 23:24   #41
szymon39
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 35
Domyślnie

Teraz jest pora na zmiany nie na porównywanie. Jeżeli duch ma być enjoyable to takie leczenie jest okej bo fajne solo hunty robi. To ma być jego zaleta w team huntach bo przy obecnym exhauscie na sio to akurat ma znaczenie.

EDIT: No i oczywiście chodzi o leczenie rycków też.
szymon39 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:30   #42
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

To są zmiany. Leczenie ducha to nie jest coś, na co do tej pory ktokolwiek by narzekał (oprócz nekromantów, którzy narzekali na zbyt mocne leczenie ducha). Leczenie zostaje na 10%. Nie chcę ruszać bardziej balansu, zwłaszcza, że teraz wypowiadają się tylko osoby stawiające na rozgrywkę non pvp. Boostując leczenie takiego rycka czy maga trzeba pamiętać o równoległym boostowaniu dmg takiego nekromanty. Jeśli będzie potrzeba w przyszłości, jest już narzędzie i można to zmienić z zapisem.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:33   #43
szymon39
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 35
Domyślnie

Wiesz Mrokuł z drugiej strony duchowni mogą narzekać na dmg nekro i tak w kółko.
Zaletą ducha ma być właśnie dmg ze świętości i leczenie to też ma być zaleta, nie tylko z czarów ale także z wartości. Jako kompromis proponuję punktowe 15% wprowadzić i zobaczymy jak będzie. Jak będzie masowe narzekanie to wtedy się zmieni na mniejsze ale szczerze mówiąc niech każdy skupi się na swojej profesji i wypowiada się o tym czym gra ja sugeruję dać na 15% punktowe.

EDIT:
Już nie wspomnę o tym, że nekro może się uhać więc można dewagować na ten temat.

Ostatnio edytowane przez szymon39 ; 06-09-18 o 23:46
szymon39 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:45   #44
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ktoś jeszcze jakieś zdanie w kwestii leczenia? Za lub przeciw? W chwili obecnej chyba tylko ja jestem przeciw, a nawet nekro nie mają nic przeciwko wstępnie.

Jakieś opinie na zakończenie debaty?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:46   #45
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Ja powiem tylko, że to co teraz robisz Catthon to nie jest dyskusja. Cały czas mówisz, że mamy podjąć jakąś dyskusje, a ja się czuje jak bym rozmawiał ze ścianą. Wszyscy ci piszą niech będzie xyz a ty abc. Zauważ, że jesteś jedyną osoba w całym temacie której nie podoba się moja tabelka podając argument, że ci się nekro ele nie podoba. Więc czemu nazywamy to dyskusją skoro i tak nie dochodzimy do żadnego konsensusu.

Dla mnie aby uniknąć nieporozumień zróbmy to głosowanie.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:49   #46
Woolin
 
Zarejestrowany: Sie 2018
Postów: 1
Domyślnie

Wlaśnie zrobilismy kilka testow pod depozytem.
Moja postac maga duchownego z 65mlvl leczy z runy za +/- 1100
kolega ze 149mlvl wali z tej samej runy za 1300, chcialem zapytac gdzie tu
logika?
Zwiekszajac leczenie o 20% różnica jest i tak niewielka, a zreszta leczenie ma to do siebie ze czesto mamy doczynienia z "overhealem", gdzie nadwyzka idzie w powietrze, obrazenia zawsze wchodza za 100%.
Prosze w oparciu o to co napisalem wyjasnic mi dlaczego zwiekszenie leczenia o 20% jest przesadzone?
Woolin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:50   #47
szymon39
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 35
Domyślnie

Nekro nigdy nie zrozumie ducha i tyle.

Nekro ma najwyższy rate 20% i to jest według mnie okej bo ma być DPS to niech i duch ma te 20% chociażby w leczeniu.
szymon39 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:57   #48
Alchem
 
Zarejestrowany: Cze 2018
Postów: 27
Domyślnie

Ale chyba 20% dla lecznie to dobra wartośc :)

Ostatnio edytowane przez Alchem ; 07-09-18 o 00:00 Powód: bład
Alchem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-18, 00:01   #49
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Ja powiem tylko, że to co teraz robisz Catthon to nie jest dyskusja. Cały czas mówisz, że mamy podjąć jakąś dyskusje, a ja się czuje jak bym rozmawiał ze ścianą. Wszyscy ci piszą niech będzie xyz a ty abc. Zauważ, że jesteś jedyną osoba w całym temacie której nie podoba się moja tabelka podając argument, że ci się nekro ele nie podoba. Więc czemu nazywamy to dyskusją skoro i tak nie dochodzimy do żadnego konsensusu.

Dla mnie aby uniknąć nieporozumień zróbmy to głosowanie.
Zauważ, że ja wprowadzam do tabelki o której dyskutujemy dużo zmian w ciągu jednego dnia, argumenty mnie przekonują. To nie tylko argumenty w tym temacie, ale też w dyskusjach na discordzie i w grze. Ty zaś wciąż lecisz z tym samym argumentem i tą samą propozycją. Rozumiem porównanie do ściany, bo generalnie też czuję się jakbym z nią rozmawiał.

Wzrost o 20% jest przesadzony, ponieważ to wzrost o 20%, kiedy żadnej innej wartości o tyle nie podwyższamy. Na tej samej zasadzie można spytać dlaczego wzrost o 50% nie jest przesadzony.

Ale okej, konsultacje to konsultacje.
Waka, przygotuj proszę ostateczną wersję tabelki nad którą będziemy głosować, ja przygotuję swoją, damy czas do jutra do powiedzmy 15.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-18, 00:20   #50
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

ludzie pracują w tych godzinach...
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin