Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-07-14, 01:33   #1
Nagrody oraz nowości
Altrel Altrel jest nieaktywny 01-07-14, 01:33
Ocena: (1 głosów - średnia 5.00)

Witajcie w ten piękny, lipcowy poranek!

Wydarzenie, które trwało ostatni miesiąc właśnie dobiegło końca. Udało Wam się zebrać imponującą ilość dzieł, które ukradli niedobrzy rabusie! Samuel był pod wrażeniem; jak sam powiedział - nie spodziewał się aż tak dużego zaangażowania społecznego. Gdyby nie wszyscy mieszkańcy Altaronu, którzy zgłosili się oddać zaginione prace, Tomasz nigdy nie odzyskałby swoich dzieł. Podobno Władze Królestwa debatują nad możliwością częstszych powierzań podobnych problemów dla mieszkańców. Jak widać bowiem - przynosi to rezultaty.

Tomasz przekazuje ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania jego dzieł. Obiecał, że w najbliższym czasie stworzy specjalny wiersz ku chwale jego wybawców. Ponadto chciałby podziękować w sposób szczególny pewnej grupie bohaterów, którzy uzbierali najwięcej zgub. I tak oto:

Na serwerze PVP:

1. Mervakis - 136 dzieł - orzeł + nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
2. Alos Delon - 118 dzieł - nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
3. Barson - 62 dzieła - 7 dni statusu szlacheckiego

Na serwerze NON-PVP:

1. Eletrix - 109 dzieł - orzeł + nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
2. Wymiatacz - 22 dzieła - nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
3. Matt The Healer - 18 dzieł - 7 dni statusu szlacheckiego

Nagrody rzeczowe czekają w Waszych domkach. Status szlachecki możecie aktywować na stronie natomiast po nagrodę od Maćko należy się do niego udać.

Ponadto NPC Moradin opuszcza Kontynent dziękując wszystkim, którzy chcieli skorzystać z jego usług. Jak sam twierdzi - wyrusza w nieznane, więc nie wie kiedy i czy w ogóle wróci.


Wraz z zakończeniem wydarzenia wprowadziliśmy wiele zmian, o które prosiliście nas na forum. Skupiliśmy się na poprawie i zmianie profesji zwiadowcy wprowadzając nowe bronie i systemy:
  1. Wprowadzono nowe kusze oraz łuki.
  2. Kusze charakteryzować się od teraz będą mniejszą prędkością ataku, ale za to obrażenia jakie będą zadawać są zauważalnie większe. Ponadto nie wszystkie bełty będą pasowały do wszystkich kusz.
  3. Podczas używania łuku nasza prędkość ataku będzie zdecydowanie większa niż podczas używania kuszy.
  4. Wymagania przeniesione zostały z dotychczasowej amunicji do broni.
  5. Czary szybkostrzelności są możliwe do użycia jedynie podczas strzelania z kuszy. Ponadto podczas używania różnych kusz - efekty również będą adekwatne do broni.
  6. Zwiadowcy duchowni ponoszą mniejszy koszt używania czaru precyzyjnej szybkostrzelności.


Oprócz zmian w profesji zwiadowcy wdrożono również kilka poprawek i zmian, o które wielu z Was nas prosiło:
  • Ostatnimi czasy walka na serwerze PVP trwała na okrągło. Cierpiało wówczas wielu niewinnych graczy, którzy zostawali bezbronnymi ofiarami swoich prześladowców. Postanowiliśmy nieco dopracować nasz jeszcze świeży system.
    • Modyfikator obrażeń został zmieniony z 60 na 50%.
    • Straty przy śmierci (tylko w PVP) wynoszą 3% + PKT PVP*0.12%.
    • Straty umiejętności przy śmierci również następują i w wypadku PVP są równe 0.02% na PKT PVP (licząc powyżej 30 PKT PVP).
  • Błogosławieństwa zmniejszają stratę doświadczenia/umiejętności o połowę.
  • Doświadczenie i siła nieumarłych potworów, które grasują na powierzchni zależą od pory dnia - w nocy szkielety, ghule i ich bracia będą znacznie silniejsi. Ponadto nocą możecie liczyć na inne łupy z w/w potworów.
  • Mikstury posiadają od teraz etykietkę, która informować będzie o ich jakości.
  • Leczenie sojuszników za pomocą run leczenia, od dnia dzisiejszego, jest dostępne jedynie dla duchownych.
  • Wprowadzono tagi klanowe, które będą widoczne w oknie rozmów.
  • I inne! Całą listę zmian możecie przestudiować TUTAJ.

Mamy nadzieję, że zmiany i nowości, które zostały wprowadzone, zostaną ciepło przyjęte! Jeśli jednak macie uwagi lub propozycje - śmiało piszcie na forum! Z zaciekawieniem czytamy Wasze tematy i staramy się tworzyć Altaron takim, jakim widzą go nasi Gracze!

Pamiętajcie o pobraniu najnowszego klienta ze strony głównej - KLIK.

Miłych i radosnych wakacji życzy Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n1.png
Wyświetleń:	58161
Rozmiar:	244.3 KB
ID:	2998  


Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 70246
Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 01:48   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

jest jeden -
jak nekromanci mają leczyć innych? mieliśmy chociaż iha... a niedługo lecimy na misje i będzie jedna wielka lipa.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 01:52   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Miksturami wyzdrowienia.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 01:54   #4
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 02:02   #5
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...
Masz dodaną Tizonę na duala.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 02:06   #6
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Masz dodaną Tizonę na duala.
Co mi to tej zasranej tizonie, skoro mogę mięć 2x pogromce smoków, jutro mam sprzedawce na to... mieli poprawić czary duala a nie jakąś nędzną tizone dować, ale nie, lepiej poprawić zwiada a duala zostawić bo gra nim tylko 1 noob...
Sorry za ton ale to jest niedorzeczne, zbulwersowało mnie to...
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 02:27   #7
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Panowie fajnie ze drugie miejsce ale poszedłem po nagrodę, maćko powiedział, że doda dodatkowe wnęki do przedmiotu w lewej ręce, ale na miłość boską nic nie dodał bo pewnie 3 wnęki to jest masymalny poziom zaś nikt o tym nie informuje także nagroda poszła na marne, a wystarczyło aby w dialogu dodawał coś ala: "pamiętaj jednak, że ekwipunek może posiadać jedynie 3."




EDIT bo dostałem drugą szansę: PAMIETAJCIE ON UZUPELNIA DO 3 WNĘK.
kasko43 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 02:06   #8
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...
ZWIADA POPRAWILI????

Jak bije z kuszy to nie wiem czy mam laga i mi internet padl czy co jest grane.
Przeciez teraz to juz w ogole jest takie gowno ze szkoda gadac.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 01:58   #9
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Trochę to.. dziwne xD Jak leczyć rycerza miksturami wyzdrowienia? Na jakiej zasadzie to działa? Wylewania na rycerza tych mikstur czy też wlewania mu do otworu gębowego na siłę mikstur podczas gdy on macha mieczem xD Leczenie runiczne jeszcze miało jakiś sens, ale to? xD
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 01:58   #10
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Ale miksturami, musielibyśmy się zbliżać, jak i do blokera oraz do samego groźnego bossa. Bossy mogą mieć ue, wawe czy się rzucić na nas. jestem za przywróceniem ihów do nekro by leczyć innych.

@up.
Zwiad tego potrzebował, twój dual jest dobry, tylko ty jesteś dziwny.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin