Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Poradniki > Nieaktualne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-11-13, 19:53   #11
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Poradnik przeniesiony i status szlachecki przydzielony.
Thudaron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-14, 01:11   #12
Withal
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 2
Domyślnie

Troszkę odgrzebuje ale czy nie sadzą twórcy, że tak monotonnym i nudnym początkiem zniechęcają do grania, bo jednak mało kto ma tyle zacięcia żeby bić tą kurę jedną ileś tam minut, a już o ekspieniu na szczurach nie wspomnę z początkową bronią. Początek powinien zachęcić do grania być przyjemny, zapoznać jedynie z grą, a nie być torturą, a czym się dłużej gra tym to uczucie narasta. Takie coś mi się nasunęło po pierwszej godzinie grania, a co do tego poradnika to super :-)
Withal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-14, 01:29   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nudnym? Monotonnym? Mnie osobiście Archipelag zachęcił do dalszej gry. Odkrywanie nowego świata, wykonywanie zadań, poznawanie historii.
To nie jest jakiś orsh ots, gdzie dostaniesz na start eq i 1 cc. Nie masz, jak to piszesz, zacięcia, żeby bić kurę? Wcale nie musisz! To jest tylko propozycja, która z resztą jest propozycją trafną. Możesz od razu katować szczury z nożyka! Jak kto woli.

@withal
A wyjaśnij to nam, co jest takiego wciągającego w początkach tibiozy? Samouczek, na którego końcu giniesz pokonany przez mega demona? Tutaj też masz samouczek.
A może to możliwość odpalenia spoilera i wykonanie po sznureczku akademii?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 13-02-14 o 02:11
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-14, 01:43   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Popieram Eletrixa. Moim zdaniem, biorąc pod uwagę liczbę orsh otsów, potrzebny jest tego typu zimny prysznic na początek - archipelag świetnie pokazuje na czym będzie polegała rozgrywka, że nie będzie banalna, że będą zadania do wykonania, a do wbijania poziomów trzeba będzie się przyłożyć.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-14, 01:59   #15
Withal
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 2
Domyślnie

hmm ja z ots nie porównuje akurat tylko z obecnym początkiem jaki jest na tibii i jest dużo bardziej wciągający niż tu. hehe mogli by przynajmniej parę tych kur dać, no ale ja tam się nie znam, bicie tego samego mobka przez ileś tam minut wydaje mi się nudne, a zwiedzanie raczej mało jest przyjemne, jak byle co cie szybko zabija, heh no ale to takie tylko moje przemyślenia jako początkującego gracza ;-)
Withal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-14, 18:28   #16
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Nie przesadzaj, że parę minut bijesz kurę czy szczura... Weź się w garść, zarób parę miedziaków i kup krótki mieczyk.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin