Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-12-15, 16:57   #1
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie Takie tam

Hejka mordy i mordeczki,

Postanowiłem zrobić sobie dłuższą przerwę od Altaronu. Chciałbym mimo wszystko powyjaśniać kilka spraw w tym temacie, apropo wydarzeń na Altaronie, które niestety zniszczyły cały klimat gry i jak widać psychikę 90% osób na serwerze PvP :P


Jak widać Altaron jest dla większości z nas czymś więcej niż zwykłą grą. Zresztą popatrzmy... Nieoszałamiająca grafika 2d, powolne prace Administracji, dosyć nudna rozrywka itd itp, tych minusów jest od cholery, ale jest na pewno jeden plus, który przynajmniej mnie skłonił żeby spędzić na Altaronie ponad 4 lata. Są nimi ludzie, moi przyjaciele, dobrzy znajomi, "wrogowie", których miałem okazję poznać (a niektórych nawet osobiście). Wiecie co tworzy klimat w Altaronie? Wy, ludzie grający w Altaron, wasi koledzy i znajomi. Smutne jest to, że po takim czasie doszło do całkowitego zatracenia mózgów dużej ilości osób, które po prostu znienawidziły się nawzajem. Wiem, to serwer PvP, zawsze będą jakieś kłótnie i wyzwiska, ale to co teraz się dzieje nie miało miejsca od kiedy gram w Altaron. Cała ta afera, która powstała z "nudów". Czy tak się zachowują dorośli ludzie? Czy pieniążki w grze są więcej warte niż szacunek innych osób? Czy wojna jest warta Twojego Honoru? Tak, w moich oczach większość z was go straciła.


Winni jesteśmy my wszyscy. Również ja, a nawet uważam, że bardziej niż reszta osób. W sumie nigdy nie dałem jasnej odpowiedzi, dlaczego postanowiłem założyć "tą żałosną gildię", ale zacznę od początku. Rozłam Daylight wisi mi na sumieniu, ponieważ samemu podżegałem parę osób do jego spowodowania, i jak widać udało się. W chwili gdy było wszystko wiadome po napisaniu "regulaminu", wiedziałem że będę musiał wybrać stronę konfliktu. Mimo wszystko już wtedy wiedziałem, po kilkunastu stronach nienawiści w "regulaminie", że dojdzie do katastrofy. Nie chciałem i dalej nie chcę dołączyć do squadu Podziemny krąg, nie dlatego, że was panowie nie lubię... Jesteście naprawdę fajnymi ziomkami, ale mimo tego całkowicie mój światopogląd apropo Altaronu nie zgadza się z tym, który wy reprezentujecie. Z kolei Artezonie... To jest fakt, zmieniłeś się. Mówię to jako Twój kolega, i jako neutralny obserwator. W sumie nie dziwię się. Władza to ciężkie brzemię i nie każdy może je utrzymać. Szczególnie w Altaronie... W Exorit była podobna sytuacja, spora część osób bardzo znielubiła Lidera klanu, którym był wówczas Yobak, i wiadomo co się dalej stało. Stąd między innymi pojawiłem się w Collegium. Wracając do mojego klanu, stworzyłem klan, ponieważ chciałem uchronić część osób przed Podziemnym kręgiem ze starego Daylight, oraz stworzyć gildię, w której panowałby porządek i harmonia. Oczywiście nie wyszło mi to, chociażby z braku motywacji oraz z braku efektów, dzięki chłopakom z Podziemnego. Szczególnie jestem z tego powodu zły na Gumizelke, który cały czas uprzykrzał gre moim podopiecznym. W momencie zhuncenia Ypkisa wiedziałem że gildia nie ma sensu. Wiem, że nie była idealna i sama dawała wam powody do huncenia jej, ale niestety osobiście nie mogłem zapanować nad każdą osobą w niej. Wiele osób zarzuciło mi, że należałem w podziemnego kręgu, lecz były to kłamstwa, jak większość z was wie czasami siedziałem u nich na ts'ie, ale jedynie w celach rozrywkowych.

Ogółem chciałbym przeprosić osoby, które mogłem zranić odchodząc z daylight bez pożegnania oraz za to, że jestem współodpowiedzialny za to co się dzieje w tej chwili na serwerze.

Mordy, pamiętajcie, że po drugiej stronie monitora siedzi taki sam człowiek jak Ty, obrażając go i wyzywając, kpiąc z niego i śmiejąc się z niego, nie pokazujecie że jesteście lepsi. Zacznijcie się szanować.
Należy budować a nie niszczyć.


Na koniec chciałbym pozdrowić was wszystkich, trzymajcie się i pogódźcie się między sobą.

PS Proszę o nie rozpoczynanie gówno-burzy w tym temacie. Jeżeli macie coś do mnie osobiście, proszę napisać wiadomość prywatną :)
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-15, 17:05   #2
gumizelka
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: śląsk
Postów: 22
Domyślnie

Przepraszam fasol :D A szacunek dla paru osob z przeciwnej druzyny zawsze jest ;) ale jak ktos cie zaczyna obrazac i wyzywac jak to napisales bo jestes w innej gildii a kiedys dobre ziomeczki to to jest smieszne ;) z fartem fasol i Przepraszam jeszcze raz hehe :D:D
gumizelka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-15, 17:16   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Brawo Maciek.
Mam nadzieję, że niektórzy panowie w końcu zrozumieją swoje zachowanie i puszczą buraka ze wstydu.
A jak nie - są gówniarzami z zarostem nienadającymi się do podania ręki.

__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-15, 17:42   #4
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Do zobaczenia
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-15, 17:53   #5
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Pozdrawiam .
Krąg powstał z 2 powodów
1) Zniszczyć Day ponieważ za władze zabrały sie nie te osoby które powinny
2) Bunt , który miał na celu wyżucenie z serwera znaczną ilość osób .
Dlaczego? Ponieważ administracja robiąc "reset postaci" wypowiedziała się tam ,że ten serwer który jest obecnie będą robić pod graczy , a swój projekt będą robić "na innej kartce" .
Co się okazało zostaliśmy kurewsko oszukani przez administracje bo oni robią gre pod siebie , co skutkuje tym , że gra tu tak mało ludzi i co się okazuje faworyzują
Taka tam moja wizja , możecie sobie mówić na mnie ,że jestem taki i owaki ale się nie zmienie .
Do zobaczenia n nadzieje na morcie . Pa
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-12-15, 05:19   #6
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Brawo Maciek.
Mam nadzieję, że niektórzy panowie w końcu zrozumieją swoje zachowanie i puszczą buraka ze wstydu.
A jak nie - są gówniarzami z zarostem nienadającymi się do podania ręki.

Czaisz że widzę tego gościa jak klaszcze i słyszę klaskanie? Źle ze mną...
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-12-15, 18:36   #7
mykpykcyk
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 0
Domyślnie

Miło było poznać, chociaż bardzo krótko.
Nie rozumiem zawiłości między gildiami, gdyż gram tu stosunkowo nie długo, tak czy siak Fasol mam nadzieje, że po chwili ochłonięcia kiedyś do nas wrócisz :)

Pozdrawiam P.
mykpykcyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-12-15, 11:15   #8
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Piękny temat, mówię to całkowicie szczerze.

Życzę powodzenia w życiu prywatnym. :)
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-12-15, 06:07   #9
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Fasolek wróci kiedyś, czekam, pjona !
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-16, 17:39   #10
dzik2
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 68
Domyślnie

zhackowali ci konto czy już wróciłeś XD
dzik2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin