Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-10-18, 16:35   #11
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Ja podam argumenty.
1) Idąc expic w drużynie na potwory swojego poziomu - nie zrespi się XD. Wyjdzie jak zawsze na to,że jakoś 2x lepiej opłaca się expic solo
2) idziesz w drużynie na potwory z większym poziomem niż twój (takie jest założenie expienia drużynowego) zawsze będzie warste i chujowy exp
Mowa tutaj o poziomach 8-100.
Utrudniając rozgrywkę strzeliliscie w kolana ludzia którzy od zawsze chodzili expic w drużynie bo to sprawia największą radość. I ten ziomeczek ma trochę racji w tym, że wojownikiem na 70 poziomie musi expic zachowawczo bo inaczej jak użyje za dużo poziomów to zrobi waste a 70 mag idzie na obóz abi z gfb i robi tam jakieś 4x więcej expa już taki ryc +ma tam profit XD.
Nie macie być z czego dumni jeżeli chodzi o takie właśnie aspekty gry .

* jak użyje za dużo potionow tam mi o być sorka Ale nie mogę edytować..
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:38   #12
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Wbijalem level na smokach dwa razy na gofrze pierwszy raz(przed zrookowaniem) na 50lv+ nie mialem tam czego szukac wiec wybralem sie na 75lvl po smoczy set majac samemu krolewski dalej nie mialem czego szukac bo ledwo wiazalem koniec z koncem wrocilem na 88lv z odkarzaczem i siedzialem do 97 dropiac luski jakos szlo nie za kolorowo ale nawet spoko

Nastepnie po zrookowaniu wbilem sie tam na 55lvlu z rago tote posiadajac kolczatke +3 nieskonczona ilosc mikstur potyczek i potegi 150 sile 140+ zrecznosc (chyba 147 ale reki sobie nie dam uciac) max mozliwa 2h i max mozliwa alchemie na dany lvl oraz robione poty mocy i wyzdrowienia ze skladnikow i co? DOPIERO WTEDY ZACZYNALEM TAM ZARABIAC ale exp i tak byl mierny


Jak ma sie nowy gracz odnalesc na tym respie? Bez wsparcia od 150lvli w postaci wszystkich dostepnych setow na dany lvl i broni ulepszonych co przedzial? Zdecydowanie za duzo smoki karaja z lapy nawet w krolewski set takie jest moje zdanie
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:41   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ja jak i inne drużyny expiace w th non stop jesteśmy żywymi dowodami na waste i slaby exp w th.

Ktoś skupi urbana wycenionego na 80t npc?
Dzięki.


A co do twórcy tematu:

-tomba
-wszystkie trolle
-myski (po 4-5)
-th lodowe wiwki
-th profany po 2 bijąc pojedyńczo z rago tote
-th górskie 4max
-orkowie
-okolice zamku gwardzistów z ringami trzeźwości
-abi obóz (wbrew pozorom knight tam cisnie ladne k/h)

Do tego główną rybą jest sandacz, ustaw sobie na jakiś hotkey mikse uzdrowienia (najlepiej z 200kupić, w solo expach to mi starcza na pare lvlupów),
no i como lefka z naszyjnikami w miarę możliwości :>.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:45   #14
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Tak na poczekaniu widzę też, że prawie wszystkie tegoroczne Twoje posty to większy czy mniejszy hejt na Altarony (śmiesznie, bo to 3/4 postów na koncie). Stary, pojedź na wakacje, na basen pójdź, pobiegaj sobie. Odpocznij. Może nabierzesz trochę dystansu.
Jakby nie patrzył to masz rację.. większy lub mniejszy hejt, bo nie ma żadnego rozwoju serwera po za nerfieniem wszystkiego po kolei i zwiększeniu hp mobom, no tak wprowadziliście system pancerzy jedyna chyba rzecz od 3 lat :)

A o moją tężyznę fizyczną i wakacje się nie martw, wszystko wporządeczku :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:47   #15
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja jak i inne drużyny expiace w th non stop jesteśmy żywymi dowodami na waste i slaby exp w th.

Ktoś skupi urbana wycenionego na 80t npc?
Dzięki.


A co do twórcy tematu:

-tomba
-wszystkie trolle
-myski (po 4-5)
-th lodowe wiwki
-th profany po 2 bijąc pojedyńczo z rago tote
-th górskie 4max
-orkowie
-okolice zamku gwardzistów z ringami trzeźwości
-abi obóz (wbrew pozorom knight tam cisnie ladne k/h)

Do tego główną rybą jest sandacz, ustaw sobie na jakiś hotkey mikse uzdrowienia (najlepiej z 200kupić, w solo expach to mi starcza na pare lvlupów),
no i como lefka z naszyjnikami w miarę możliwości :>.
"Ja jak i inne drużyny expiace w th non stop jesteśmy żywymi dowodami na waste i slaby exp" . Macie nawet goscia ktory jest "na swiezo" wam to mówi. Ale zaraz znajdzie się osoba która wyskoczy,że wszystko jest okej i super czytaj. Catthon napiszę jakaś głupotę,że teraz altaron jest tak zbudowany, że trzeba chodzić na stworki o nie wyższym poziomie niż twój XD
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:49   #16
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

xD.

Chyba nie mogę bawić się w żarty z domieszką sarkazmu.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:54   #17
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Obecnie jakieś 70% moobow potrzebuje reworku i jest to po prostu fakt . Ja nie wiem jak idąc na górskie trolle expic w 3,4,5 może tam być fajnie . To samo hydry - dodatkowo strzał w kolano jeżeli chodzi o zabranie expa z nich. To samo kosciane, robił tam ktoś jakieś wyprawki w 3-4 ? Umarłe mnichy? Upiory w drużynie? To wszystko jest do poprawki i to po prostu przyjmijcie do informacji i zacznijcie coś z tym robić

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
xD.

Chyba nie mogę bawić się w żarty z domieszką sarkazmu.
Ty jak i twoja capa drużyna chodzi z miksturami robionymi na 100+ alchemii ,że wszędzie zarabiasz czy o chuj chodzi . Dajcie mi dostęp na test serwer -poproszę 2-3 osoby i zacznę testować te wszystkie respy obalając te wasze mity super expienie w drużynie. Skoro kurwa na locie x2 i expie x2 ludzie na sezonowym mieli chujnie z grzybnia wybierając się na wspólny hunt to tak kurwa na comunity jest przepięknie!!!!!
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 16:57   #18
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Obecnie jakieś 70% moobow potrzebuje reworku i jest to po prostu fakt . Ja nie wiem jak idąc na górskie trolle expic w 3,4,5 może tam być fajnie . To samo hydry - dodatkowo strzał w kolano jeżeli chodzi o zabranie expa z nich. To samo kosciane, robił tam ktoś jakieś wyprawki w 3-4 ? Umarłe mnichy? Upiory w drużynie? To wszystko jest do poprawki i to po prostu przyjmijcie do informacji i zacznijcie coś z tym robić



Ty jak i twoja capa drużyna chodzi z miksturami robionymi na 100+ alchemii ,że wszędzie zarabiasz czy o chuj chodzi . Dajcie mi dostęp na test serwer -poproszę 2-3 osoby i zacznę testować te wszystkie respy obalając te wasze mity super expienie w drużynie. Skoro kurwa na locie x2 i expie x2 ludzie na sezonowym mieli chujnie z grzybnia wybierając się na wspólny hunt to tak kurwa na comunity jest przepięknie!!!!!

Gadałem z kumplem i wiem czemu macie tam waste, nie trudno o to expiac na sd, puginalach i miksach maga XD

Magowie robia pociski na potach przed huntem, i wszyscy latamy na Izaakowych miksach mocy, no może zielek na maga.

Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 17:03   #19
witos9911
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja jak i inne drużyny expiace w th non stop jesteśmy żywymi dowodami na waste i slaby exp w th.

Ktoś skupi urbana wycenionego na 80t npc?
Dzięki.


A co do twórcy tematu:

-tomba
-wszystkie trolle
-myski (po 4-5)
-th lodowe wiwki
-th profany po 2 bijąc pojedyńczo z rago tote
-th górskie 4max
-orkowie
-okolice zamku gwardzistów z ringami trzeźwości
-abi obóz (wbrew pozorom knight tam cisnie ladne k/h)

Do tego główną rybą jest sandacz, ustaw sobie na jakiś hotkey mikse uzdrowienia (najlepiej z 200kupić, w solo expach to mi starcza na pare lvlupów),
no i como lefka z naszyjnikami w miarę możliwości :>.
Tomba - waste - proponuje zeby tawis leczył z paralizu.
trole spoko chociaz nerf haper rago sporo utrudnil zycie.
myski - z sandaczem max po 3 klepie - za duzo tam biegania zeby sie opłacało powastować
co do th to włąśnie przetestowałem wywki i mimo ze spadły kosciane legi i wicherek to waste wyszlo a expa wiele nie bylo (150k/h)
orkowie - gdzie??? i o jakich orkach mówisz
okolice zamku - sprawdze
obóz abi - no jedyne miejsce gdzie aktualnie expie 200k/h i raczej wychodze na 0.

Ogólnie to proponował bym zwiększenie max mlvl, i skilli 1h/2h
Chociaz ja sie z 2h przerzuciłem na 1h bo 2h to sie już nie da grac. (duchem a zastanawia mnie co maja nekro)
A i jescze jeden pomysł. Zróbmy chandlową niedziele. Urban kupował by wtedy wszystko :D. I tylko raz na tydzień by sie śmigało loota sprzedać.

Ostatnio edytowane przez witos9911 ; 17-10-18 o 17:23
witos9911 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 17:12   #20
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

mysmenie to jedyny resp dobry na tym servie obecnie taki counterplay abitancow ale dostepny dopiero od ok. 70-80lvl solo dla ryca


gorskie th xDDDDDDDDDD
profany th xDDDDDDDDDdd

po co ktos ma isc na th zeby zrobic na 2x rate 400k/h z bonusem jak moze pojsc na abitance i zrobic 2x tyle i miec 100% profitu z samej sakiewki? Siedzielismy na profanach z kpirosow i pociskow ja bilem rycem z rago tote robilem taki sam dmg jak zwiadki ale duzo mniejszym kosztem bo na caly refill zuzylem 700 potow a oni po 2k xD Wyszlismy na lekki plus tam jak nie spadnie halka/bitewny pancerz to jestes na tych lvlach leciutko do przodu z polowa twojego solo expa

Ludzie na sezonowym szli solo expic zarabiali kase zeby potem w th na sdkach/pugi bo exp z kpiro/pociskow w th nie mial sensu


Aaa i pamietajcie ze resp gdzie masz 100% pewny zwrot po refillu bez urbana > resp gdzie profit to urban zeby wam sie z tych gorskich/rekinow/profanow sensownie zwracalo na 1x rate przy 80lvlach ktos musi za tego urbana zalozyc nie?
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin