Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-01-17, 22:57   #51
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Ty, ale wiesz że:

- zwiad ma 92.5% celności,
- dmg zwiada redukuje pancerz,
- kpiro jest wolne, robi swoje tylko na magach z utamką,
- jest też spora redukcja dmg zwiadowcy w zależności od odłegłości w jakiej jest od swojego celu, 1sqm bodajże 20%, 2sqm 10%

Wiesz, że masz jeszcze coś takiego jak stalowy kostur? Do tego zwoje błogo różgi. Kiedyś tego drugiego nie bylo ;]
Stalowy kostur +6 (+4 zwojami), secik na mrok 16%, aura, sd, 210 magia(cain potek ryba) i jest bułeczka za 800. Powiedz mi, który zwiad tyle uderzy;/
Efo oreh bijące w xx typa po 1k

190 magia na 170 lvlu to lajcik


Testowałeś wgl?

Ciesz się, że masz 10hp co lvl.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 23:01   #52
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Kpiro odpowienik sdka? Jebnij sie w łeb! Ja tez zeby zrobic to 250k/h to musze prosic maga o pomoc zeby mi runy zrobil. A na 120 lvlu założe rozrywające bełty i rozerwe Ci nimi dupsko
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 23:10   #53
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Faktycznie zrobienie bp ladunkow = zrobieniu 2k pociskow

Lufy skoro mag wcale taki zly nie jest wytlumacz mi fenomen wojen altaronskich kiedy po obu stronach bylo max 5 magow po kazdej ze stron przynajmniej 1 duchowny na mas reske i 1 nekro na parala a reszta to byl blad pomiarowy?

SD to gowno ktore rozbija sie o kostelnar i ssa bula jak leci to leci i tak z silnych bomb przez alchemikow chcesz zrobic z altaronu server ktory bedzie dzielil sie na zwiadowcow duchownych alchemikow i zwiadowcow nekro alchemikow? Przed moim sd nie chroni obrona rycerza 1 recznego? Chroni... celnosc nie jest ciezko wbic do wneki +1% z kuszy na wojnie mag i tak stoi na utamce przez co nie moze t ringa/dwarven ringa nosic wiec kpiro idealnie sie do tego nadaje

Z full eq i buffami na max mlv i lv moze Ci wejdzie ta kulka w czlowieka za 700 jak Ci sie uda zrobic kostur to dojdzie te 100 dmg z kosturu no faktycznie 800 tylko ze wtedy zwiadowca z full buffami i max dystem/zreka + setem bedzie kosic po 250 kazdym beltem i dalej zwiad>mag

na 150lvlach 2 zwiadow zabija maga a zwiadowce 4 magow nie zabije to gz balansu



Dalej czekam na te respy 500k/h 60lvlem moze abi gdzie 2 mistrzow z nozyka Cie zabija z konca ekranu? Skoro sa takie tajne to dlaczego zao na nich nie expi jak macie full dominando tylko jakies rekiny albo gorskie/ptaszniki i wbija 2lv na tydzien?
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 23:34   #54
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Skonczcie plakac ja pier.... Moim zdaniem magowi brakuje jedynie jakiegos expa na ten przedzial 80-100lvl.
Jak zbufuja teraz maga to bedzie on za dobry od tego 150~ lvla bo zrobi sie jakis rox again.
Tak jak levi powiedzial kostur+ sd na lvlu 150~ bedzie robil najwieksza robote podczas wojen. Na tym poziomie bedziesz rypał już kuleczki po 350 z samego sd + kostur to jest jakies 450~ stalego dmg.

No i co z tego, ze król tym swoim 100~ magiem nigdy nie expil solo? Przeciez od tego jest gra druzynowa by na wzajem sobie pomagac. Wiem jaka jest sytuacja dlatego kiedy tylko moge i mam kase w banku wychodze z naszymi magami gdzies poexpic. Z tego co widzialem wy tez teraz zaczeliscie uskuteczniac team hunty i wbijacie lvle. Nie moja wina, ze wy tam sie nawzajem wyzywacie i robicie jakies szopki "anty gofry".
Za to ,ze gofrem na akcje nie wychodzisz(praktycznie zawsze mamy skule wiec nie musial bys lapac fragow)juz dawno powinno Cie tu nie byc bo jestes jakimś żartem, ktoremu w grze nie wychodzi to wylewa sie na forum. Wydaje mi sie, ze pomyliles gry bo altaron od tibi imo wszystko sie rozni.
Jakies 10 dni temu mowiles, ze jak latasz z miksturami maga + masz od kogos pota to jestes niesmiertelny teraz twierdzisz, ze na utamce padniesz w 10 sekund no to fainie sie bawisz.
Nie pozdrawiam tego gracza


Proponuje zbufowac pociski o jakies 80-120 dmg i mysle, ze powinno to zalatwic sprawe. Przestanmy robic jakies pierdolone gownoburze bo robi sie to smieszne

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 07-01-17 o 23:40
Trixis jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 23:36   #55
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Obrona ryca redukuje wszystko. Pancerz zaś nie redukuje magii.
9% szczęścia trzeba, żeby mieć 100% celności. Gl wbijania tego dziwnymi symbolami. No i tracisz wnęki, które magiem sobie wbijasz na % dmg od mroku czy mlvl

Nie podam wam expów;]
A czemu Zao tam nie expi to pytanie nie do mnie.

Kończe na tym udzielanie się w tym temacie, przestał mnie śmieszyć już :/ Nwm, może altarony nie dla ciebie, wracaj tam do tibijki, bot wyexpi chara za ciebie i kolegów
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 11:09   #56
Vito Corleone
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Jebac tego paladyn otsa. Wszystkie paladyny felczyk i biały kiel po huj się odzywacie rozjebane parcele jak i tak nic na tym nie stracicie ze odblokuja m lvl no po co? 100 knajt stoi sam 20 osób Ale balans jest zajebiste liii liii. Tak samo 100 palek nekro stoi 10 osób. Jebac do dupy ten balans.banuj mnie żebym w to nie grał. Elo
Banujcie mnie tez, bo to jest jakis smiech a nie balans

1 edycja byla najlepsza, gdzie mag to był mag, miał mało hp i łatwo padał, ale chociaz mial dmg. A teraz? Mag nie ma ani dmg ani hp. Na 1 edycji palek nekro padal od 3-4 osob, ale bił prawie jak mag, a teraz palek nekro 90 lvl wystoi od 10 osob i jak sie przyczepi do maga to go zjezdza z many albo do yellow hp. BALANS?! Zeby wojownika zlozyc to trzeba 10 magow z taiw fomesami, bo duchowny z niczego nie moze bic przez kostelnaar.
Dodam tez, ze wojownik jak podejdzie do maga to z rago tote bije po 150-200 czyli tyle co mag z sd :)

Mialem nic nie pisac na forum na tema maga, ale tez to mnie wkurwia, bo aktualny balans nie ma podjazdu do balansu z 1 edycji.
Vito Corleone jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:35   #57
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Dobra dawać jakieś konstruktywne zmiany, a nie pierdolicie jak małe dziewczynki. Co wy tam chcecie zmieniać w magu? Lepsze pociski? Odblokowany mlvl? Racja, mag jest troche pokrzywdzony miedzy 60 a 100 poziomem, jeżeli nie ma drużyny. Może to jest recepta na wyexpienie maga pomiędzy tymi lvlami? A nie solo exp? Panowie Altaron zawsze miał być trudny, miała to być gra drużynowa etc.. Nie może być tak że wszyscy bedą grać sami i kręcić kosmiczne expy...
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:36   #58
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Proponuje zmiany:

- Osłabienie małych i silnych bomb
- Szybszy przyrost SD (odblokowanie przyrostu na mniejszym mlvlu)
- Runa wyssania many jak w starym nowym systemie,w sensie, kupuje/looci się taką runę i używa cały czas, a nie tworzy (tracić mane żeby wyssać manę?)
- Pierścień magicznej tarczy wcześniej zacznie redukować obrażenia, wcześniej był to chyba 100 mlvl, teraz powinno się zaczynać od około 60.
- Wartości tabelki obrażeń żywiołów w przypadku maga mnożone przez 115%.

Efekty:
- O bombach chyba nie trzeba wspominać, psują tu PvP od zawsze.
- Szybszy przyrost SD jest potrzebny, ponieważ paladyn czy knight nekromanta odblokowuje swoje najlepsze czary (graata, yase unar) znacznie wcześniej niż mag zaczyna bić z SD.
- Runa wyssania many była kluczową zmianą dla duchownych, teraz znów jest bezużyteczna, według mnie konieczna zmiana.
- Mag obecnie jest najmiękkszy, tak jak to powinno być, ale zbyt miękki. Szybsza
redukcja obrażeń za pomocą utamy zwiększy nieco jego przeżywalność w walkach.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 12:47   #59
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Czy ktos mi wytlumaczy co wnosi mag do tej gry? po co grac magiem jak wbije 150 lvl knajtem i jebne wiecej z bomby niz mag z sd.

edit. odblokowac kazdemu m lvl i tyle od 100 poziomu

Ostatnio edytowane przez Katamaran ; 08-01-17 o 13:12
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 08-01-17, 13:08   #60
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Na 200 alchemi z setem uderzysz max 380 z silnej bomby.
Ale też jestem za nerfem bomb.
Figovsky jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin