Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-12-15, 05:10   #21
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

To się nie dziwię, że mają wkurw na Ciebie...



Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.
Chciałem coś napisać, ale to:

03 gru 22:03 142 Pokonany przez Fanboy, Atena, Gumizelka

Mówi samo za siebie ;D
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 07:02   #22
gumizelka
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: śląsk
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina i ogarnął GH (bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki) to już będzie rządził Collegium. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam


wiec beata powiedz mi nigdy nie bylem dla was uczciwy? to czemu artezon szczędził mi talarów gdy dostałem bana?? uwierz mi że gdyby wtedy pozyczyl mi te je*ame 30 talarow to dzis jestem u was w gildii ;))

I dodam ze zawsze byłem do was wporzadku fakt faktem czasem mowilem rozne glupie rzeczy ( dość często nie powiem ze nie ) ale jak by nei bylo nigdy nie mialem nic do ukrycia az do pewnego momentu...
gumizelka jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 08:08   #23
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

A ja proponuje zrobić taki event "mikolajkowe oro" i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy. Nawalamy sie od jutra do niedzieli przez cale dwa dni. Zapraszam wszystkich do udzialu nie tylko strony walczace
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 08:55   #24
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Czyzbym to był ja?
Sam dobrze wiesz :)

+ @Mustafa
Weź Ty człowieku już sie nie odzywaj... Potrafisz tylko wkurwiać ludzi.
__________________
~`' .Fabulis non expletur venter. '`~
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 09:50   #25
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

@ Kausual
Idz stawiać swoje nogi na non pvp, bo tam twoje miejsce. Dla mnie i dla wielu ludzi jestes czlowiekiem pokroju morgiana albo nawet gorzej i nie mam pojecia jak takie osoby jak Selbo czy Kolenz mogly/moga darzyc cie jakimkolwiek szacunkiem. Nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia bo nikogo twoje zale nie obchodza, a Arcziemu wchodzisz juz tak gleboko ze zaraz wyjdziesz mu przez usta gosciu...
c770832 jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 09:58   #26
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

A ja za to nie wiem jak ktoś mógł trzymać ciebie w teamie tylko dlatego, że płacisz lub ogarniasz VC parobku :)

no ale z jednej strony idiotów się wykorzystuje więc dobrze robili.

edit*
bardzo się ciesze, że masz tu tylu przyjaciół.

Ostatnio edytowane przez Walles ; 04-12-15 o 10:04
Walles jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 10:00   #27
LukaszNiesforny
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Skąd: Gdańsk
Postów: 53
Domyślnie

Gownoburza <3
Aż sie popcorn zaczął kończyć :p
LukaszNiesforny jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 10:09   #28
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

2 lata trzymali mnie w teamie, 2 lata okradali i wykorzystywali, 2 lata musialem placic im za vc, okrutne kolegiumy ;/ Nie mam ochoty na rozmowe z kims kto grozi, ze przyjedzie i cie polamie tylko dlatego, ze nawyzywali cie w grze. Moim zdaniem jestes troche uposledzony, nie wiem jak to z toba jest do konca, ale cos musi byc na rzeczy. Baw sie dobrze na non pvp i luruj tam potworki przeciwnikom z calej sily ;D pozdro600
c770832 jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 10:48   #29
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Prosze się nie wyzywać . Dominator jest jeden , Spejson?
Trixis jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 12:39   #30
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy.
Oh, seriously?

Artezon
04 gru 01:01 240 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra

Wysterylizowany:
Ostatnie wylogowanie z gry 2015-12-04 04:39
04 gru 00:58 220 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra


Te koxy mi lurneły bagienne na których same popadały :c
Graata jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin