Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-01-17, 19:35   #41
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Mag jest w dupie dlatego, ze ma 2 Runy którymi bije pojedyncze cele, a zwiad i ryc odblokowują sobie bronię i ich dmg sie zwiększa nie tylko ze skillami. Poza tym zwiadki maja taki sam dmg jak magowie, tyle według mnie. Można by było zmniejszyć atak broni i myśle ze bybylo git.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 20:05   #42
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Smieszy mnie to,ze zly byles na tescie, testowales wszystko a teraz gdyby nie gofer to ciagle bylo byc git. Po co spamowales na forum zeby otwierac jak najszybciej serwer??

Fakt dmg palek moglby miec delikatnie mniejszy bo magiem w tym momencie expi sie najgorzej.

Nie rozumiem tego,ze wojem robisz 500k.h a magiem 250k.h i to juz jest hard
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 20:07   #43
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Pierwszy zauwazylem ze jest cos nie tak bo pierwszy wbilem ten lvl 80+ magiem ludzie powoli wbijaja ten lvl i tez widza ze cos jest nie halo ;x
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:03   #44
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nie halo było też, gdy w top30, nie tak dawno, były same magi ;]

Z każdą magią przybywa dmg magowi znacząco, więc zamiast płakać na forum, idzcie expic.

Ja nie płakałem, ze do 80lvla robiłem max 200k/h ;/

Zacytuje jeszcze gofra z przed 2 tygodni:

,,Hahah, ty expisz całą noc i wbijasz 2lvl, ja zbijam staminke i wbijam 4lvle''

N/c

No i na koniec, jeszcze raz powtórzę, nauczcie się grać tymi magami. Conajmniej 3 expowiska są w grze, na których wyciśniecie 500k/h od 60 poziomu.

Ale no tak, pro elo magi ogar 100% i expią z pocisków

I co do topki, to widzę tam jeszcze maga, na pozycji trzeciej ;/

Ogólnie, gdybyście się nie rookowali i mogli expić jak my to topka wyglądała by inaczej.

Po odblokowanej magii, magowie z 100lvl, będą w kilku składać 130+ ryców, także zapomnijcie.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:15   #45
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Dawaj te 3 respy siedze z fiflakiem w dloni jestem gotowy je dla Ciebie przetestowac i nawet na bandicamie nagrac exp z nich zebys mogl wytknac mi bledy ktore robie grajac magiem panie zwiadowco xD

Z kazdym mlv przybywa znaczaco dmg magowi? HA HA HA HA no faktycznie 60mlvli dalo mi uwaga... 140 obrazen tak jest jupiii! Ale to tylko do pociskow i efo tote/nutek bo do sd raptem 60 aha i to sa obrazenia w pvm nie pvp

Magi byly w topce bo zwiad musial sobie zdobyc kompozyt/jastrzebia ktorych teraz na servie jest w ch.. i wiecej kruki ktorych jest wiecej niz zwiadowcow 100+ na servie + wez pod uwage to ze mag wbijal te 200k/h na 50lv tylko ze 1 zly ruch i konczyles w swiatynii ty padales zwiadem tylko wtedy kiedy miales 3 kosciane pod stackiem albo 2 pokutniki musiales 70lvlem przebiegac mag na 100lv pada w momencie jak mu sie 2 diabliki na ekranie pojawia albo wrle i nie zdarzy utamki zalozyc xDD

Fakt jest taki
Dmg PvP zwiad=mag
Dmg PvM zwiad>mag
Leczenie samego siebie zwiad duchowny=mag duchowny zwiad nekro=mag nekro
Hp zwiad>mag
Latwosc wyexpienia postaci(mniejsze ryzyko na respie) zwiad>mag
Exp k/h zwiad>mag

Ah no i expiles cala noc i wbijales 2lvle bijac dicerosy ze zwyklego luku czy tam wloczni gdzie ja siedzialem na RENEGATACH majac 350hp gdzie jeden walil do 290 we mnie + szarlatanty po 150 turowo i 2 renegaty pod stackiem= resp zablokowany do ssa bo nikt utamek nie mial
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:33   #46
5343607
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 1
Domyślnie

Rozumiałbym jeszcze gdyby osobami które są przeciw zmianom były osoby które grają magiem i powiedziałyby że, nie trzeba nic zmieniać, tak jest w porządku mag nie potrzebuje zmian, mam wiele miejsc do expa, mag jest całkiem porownywalny do innych profek i grywalny dając ku temu argumenty odpowiednie, ale takiej tutaj nie widze, za to odpowiadają jedynie osoby grające zwiadami, rycami i są przeciw zmianom i odpowiadaja rzeczy które są bez pokrycia, tak jak kolega zwiad wyżej z expowiskami po 500k/h na 60 lvlu dla magów [zwłaszcza nekro/alch] który jest teraz największym zerem
5343607 jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:34   #47
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Rycek/mag bez wysokiego skilla/shielda/magika jest słaby

Zwiadem nie trzeba rozdawać pnów w dista bo leci szybko
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:36   #48
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Bo on ten exp 500k/h na 60lv magiem obliczyl z pewnym marginesem bledow:
po 1 mag jest elementalista a nie alchemikiem
po 2 potwory w altaronie przestaja bic
po 3 potwory w altaronie respia sie 5sekund kazdy
po 4 runy i poty sie nie koncza xd

zao tez moglby miec 110lv jak krol askary tylko lufy musialby go wziac na barana i prowadzic za raczke od 80lv do 110 na koscianych tak jak ksiaze askary expi z krolem askary od 30lv to jak pomaganie niepelnosprawnej osobie w codziennym zyciu
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:46   #49
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goferczarnegozla Zobacz post
Na low lvl/mid lvl jeszcze jak utamke zalozy mag to sie potujac po te 250 x2 na ture lepszymi potami 300x2 wystoi troche od 2 zwiadowcow no ale potem jak juz leca hity po 600 od 1 to padaka stoisz na hp i padasz od 2 osob zaloysz utame przebiegniesz 10 sqm wiec niech chociaz ten mlv na 100lv ma zeby mogl expic tak samo szybko jak zwiad skoro i tak dostaje po tylku na kazdym kroku
\\

Zrob mi ss jak palek bije po 600 w ludzi. Po drugie celnosc palka na maximum 92.5% celnosci - i tak mam mniej bo mam zbyt mało dysta czyli pewnie jakos z 85%? Z kuszy exp jest nie opłacalny do 80lvla<pózniej nwm czy sie opłaca bic z kuszy bo kpiro zabiera 120 many> a z łuku zrobi sie 250k/h na staminie i to tylko na jednym respie na innych powyzej 200 nie zrobisz z łuku wiec przestań płakać
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 07-01-17, 21:49   #50
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Robisz tyle samo z luku na expie co ja z pociskow gdzie ja sobie pociski musze robic cos mam jeszcze dodawac do tego oprocz tego ze lukiem wiecej zarobisz?

Kpiro to odpowiednik mojego sdka kpiro Cie kosztuje 80gp mnie sd 170 gp a dmg jest taki sam duchownym-ele w pvp na 70lv bijesz 200-250 z kpiro bo leca 3 belty+ auto attack ja uderzam z sd nekro alchemikiem 250-330 95lvlem czyli za sam % bonus nekro-alch bd bic dokladnie tyle co ja tylko ze mniejszym kosztem cos mam jeszcze dodac poza tym ze na 120lv zakladasz kruka i rozrywajace belty?


Ahh dobra chcesz 600 dmg od jednego zwiadowcy?

Oki nekro-alchemik zwiadowca najlepsza kusza i belty max dyst spokojnie wejda Ci belty w czlowieka 150 150 150 150 (to jest AVG dmg)
Mag nekro-alchemik max mlv sd w czlowieka 600 xDD <- testowane przez ludzi i potwierdzone przez zlego, bastka itp co byli na test servie ze 600 to jest max co robisz bez seta
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin