Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-12-11, 14:22   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Dobra temat bez sensu usuncie i tak to nic nie zmieni.

Klimczus spokojnie to bylo tak dla zartu (chodzi o ten filmik) i tyle.
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 14:52   #12
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Tylko który npc? mam bp rozg i nie mam gdzie sprzedac bo nikt nie wie gdzie . Opłacalne smoki ? Mowie Ci ze 500k expa i zero oplacalnosci, teraz 150 mikstur maga , wlasnie teraz na koscianych i zero loota, 4 klingi, parodia. teraz jak nic nie poleic to nie mam kasy na exp. a nie bede kuwa siedziec na cyklopach zeby zarobic kase ;/

Klimczak czytaj ze zrozumieniem, na hydrach wyszedłem na + ale na dragach nie . tylko plecy. nic nie spadało , mistyczne to ze 2 tylko ;/ z 500~ dragów?

w sumie dokłądnie, zamknijcie temat bo to bez sensu, bedziemy i tak klepać biede
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 15:04   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Skoro nikt nie wie gdzie to rusz tyłek z depo i poszukaj? Przedtem radzę się zastanowić - jaki NPC ma taki kontakt z magią, by móc to skupować... Jak Tobie uda się*pierwszemu go znaleźć to będziesz mógł skupić od reszty i trochę zarobić. Powodzenia.

Teraz także kościane są nieopłacalne? Co się zmieniło w 10 minut?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 15:16   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Odbiegamy od tematu,
Slythia jest szansa ze Wielkie Pajaki beda dropily miedziaki czy nie ma?
Nawet Larwy dropia miedziaki.
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 15:41   #15
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Przyjrzyjmy się Wielkim Pająkom.
Kościste Nogawice - wypadają tylko z pająków. Jest na nie popyt.
Zaibatsu - dobra broń, można za ładne pieniążki sprzedać w sklepie.
Pajęczyny - potrzebne do całkiem pożądanych mikstur w alchemii. Ponadto do niektórych zadań.
Diamenty - cenne, ładne.
Ponadto 900 punktów doświadczenia, całkiem spore respy tych potworów sprawiają, że nie wiem dlaczego na nie marudzicie. Po rozmowie z graczami dowiedziałem się, że można na nich całkiem efektywnie expić i jeszcze wyjść na plus. Może warto wybrać się na nie w dwie osoby?

Co do Smoków...
Znów rozmawiałem z graczami. Rycerze na średnich poziomach mają tam największą ilosć zdobywanego expa. Jeśli dopisze im szczęście wychodzą na lekki plus. Nie oszukujmy się, to też są potwory raczej do expienia drużynowego. Po za tym nie na każdej wyprawie musimy wychodzić na plus. Jaki sens miała by wtedy gra?

Co do reszty Waszych wątpliwości: rózgi, bronie, inne moby.
Oceniacie nasza prace po... 1 dniu grania? Nie wpadliście na to, że nie odkryliście wszystkiego? Ba, połowy? Że do niektórych mobów został dodany loot takich itemów, które będą leciały bardzo rzadko, ale za to jak spadną to opadnie Ci szczęka?

Ostrzegam też, że bacznie będę obserwował ten temat. Krytyka jest dobra o ile masz rozsądne argumenty i powody. Wszelkie posty mające jedynie na celu uprzykrzanie życia innym oraz mówienie jakie to zmiany są złe bez konkretnych przykładów i sensownych argumentów będę stosownie wynagradzał.
Obles jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 16:01   #16
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Popyt chyba w sklepie na te kosciane bo jeszcze nigdy nie widzialem na handlu " kupie kosciane nogawice "
Fakt mozna tam expic ja nie mowie ze nie na + sie wychodzi zawsze ale tylko w itemach a te itemy trzeba sprzedac :p i tu jest wiekszy problem. No ale ok niech juz bedzie
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 16:06   #17
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Czekaj, czegoś tu nie rozumiem. Czyli założyłeś ten temat... w momencie gdy wychodzi się na plus (twoje słowa) tylko dlatego, że nie chce ci się sprzedawać itemków by zarobić?!
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 16:12   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Nie, ogolnie po wczorajszym dniu na albitancach oraz na gorskich trollach. W gsach brakuje tylko zlota jak dla mnie no idac twoim tokiem rozumowania gdy podalem kiedys sugiestie aby z czerwi lecialo zloto powiedzialas ze nie w czerwiach zloto nie pasuje, ale w larwach juz zloto jest, to czemu by i w gsach nie bylo?

Noi uwazam ze ceny np surowej stali itp u npc sa za niskie tyle :)
@
Po za tym jak ja to lubie gdy SG robia nalot udawadaniajac ze wszystko jest ok, i na co "placzemy" Ale uwazam ze jak 1h na gorskich i 2k w kasie i plytowy pancerz na potwora z 4,1k hp to troche za malo no nie wiem moze sie myle
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 17:07   #19
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

kurde... boli mnie że wy idziecie na cyce żeby zarabiać góry złota... ja idę expić na cyce i za 1h spale jakieś 2 bp m uzdrowiciela (bo walczę w zwarciu a władcy młota biją jak szalone) ... a wypadnie mi max 10 puklerzy, tyle samo białych kling i może 1,5 bp golda...
ileż zarobie na nich. a wy narzekacie na kasę.
bardziej mi się opłaca iść na bandytów bo tam nawet do 15k miedziaków wyciągnę na godzinę, tylko że exp waha się od 18k do 25k
rozumiem narzekającego wojownika, ale łucznika?

po za tym na co wy chcecie wydawać te góry miedziaków???

Ostatnio edytowane przez Tron ; 27-12-11 o 18:07
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 20:04   #20
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Po za tym jak ja to lubie gdy SG robia nalot udawadaniajac ze wszystko jest ok, i na co "placzemy" Ale uwazam ze jak 1h na gorskich i 2k w kasie i plytowy pancerz na potwora z 4,1k hp to troche za malo no nie wiem moze sie myle
A ja za to uwielbiam, gdy gracze widzą błędy tam, gdzie ich nie ma.

Nie masz zarobku na expowisku x? Albo naucz się tam zarabiać, albo idź na słabsze. Jeśli jednak wolisz palić plecaki napojów to proszę bardzo, jednak nie oczekuj wtedy zysku.

@jasiek50
Święta prawda.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin